Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko imaju sreće kao Partizan..

    Comment


    • Какав малер за Салцбург, баш га неће жреб. Највећу коску су добили. Опет ће играти ЛЕ.

      Comment


      • Da li je Salcburg igrao finale/polufinale Lige Evrope prošle sezone? Mnogo dobri su bili, to znam, Lacio su nakantali samo tako, ako se ne varam...
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Nama više odgovaraju nego tipa PSV i Seltik. Pogotovo što će i tamo biti ciganije iz Evrope.

          Comment


          • A koji su bili potencijalni protivnici osim Salcburga?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • PSV nije jak kao prosle sezone, jos ce im vrvt i Lozano otici
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Gotov je zreb, to je sto je. Manite se price koliko su drugi bolja ili losija opcija za Zvezdu. Salcburg je najmanje ime. Sprdacina od imena. Ajmo malo pozitivno da razmisljamo. Potrebni su nam dobra izdanja bekova. Da nas Salcburg nadigra to nece. Bice vuna kico kad pocnemo da ih hapsimo na sredini terena. Nalazost morali smo nekog da izvucemo, nije moglo na lepe oci i na titulu prvaka Evrope.

                Comment


                • Idemo mec po mec, prvo Trnava sutra
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Da Vam rečem .. ja sam zadovoljan. Jes' da su dogurali daleko prošle sezone, ali posle Milana, PSV-a, Rengers-a, Bayer-a i Kijeva u prajmu, napokon imamo protivnika od kojeg se ne tresu gaće, barem na papiru. Nadam se da nam nionski mafijaši neće zatvoriti čika Rajka, pa nek se njima tresu gaće kad izađu na našu prelepu travu! Ako ne možemo da ih dobijemo u dvomeču jbg, igraćemo LE again..

                    Ali, čekajstanipazi, prvo da odTrnavimo slovake u narednih 8 dana, a onda .. que sera sera.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      PSV nije jak kao prosle sezone, jos ce im vrvt i Lozano otici
                      Jak je ako ne ode, jeste da je Van Ginkel otišao. Nije ni Salzburg bar ovako na prvu, Ćaletov Car je bio najbolji u odbrani, Berisha motor u sredini, prodali su još dvojicu, ali mi se ne sviđaju kao protivnik, rastrčani su kao Švabe

                      Nama sad prioritet treba biti taj Cafu jer Salzburg igra otvoreno i sa Milićem i Stoiljkovićem se nećemo hljeba najesti, spori su. Ben, Radonjić i Cafu bi imali šta da kažu na otvorenom prostoru, rekao bih da s njegovim dovođenjem bismo bili na bar 50-50 za prolaz.

                      Comment


                      • Slazem se da sad u odnosu na igru Salcburga mozemo izabrati spica.

                        Comment


                        • Ja sam ubedjen da nećemo dovesti nikoga. Kafua nema šanse.

                          Non stop se targetiraju igrači za koje se unapred zna da neće doći. To je kao kada neko vodi pregovore s namerom da ih minira.

                          Comment


                          • Ложио сам се да ће Шмуци Ранђеловић, Миланко Рашковић, Душан Ђокић, Душан Анђелковић и Александар Пантић да прођу Милан са Дидом, Малдинијем, Кафуом, Нестом, Стамом, Гатузом, Седорфом, Пирлом, Каком, Инзагијем, а ви ме господо питате можемо ли да играмо против Салцбурга.
                            Pravo u metu!!!
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • bolje sto je revans u Trnavi ali nije dobro sto je druga sa Salcburgom tamo

                              ovi su prosle sezone sve rivale sacekali kuci u revansu i prosli (Sosijedad Dortmund Lacio) jedino se Marselj provukao na produzetke

                              liga evrope bi po meni bila sasvim ok
                              Last edited by cssr; 06-08-18, 13:04.

                              Comment


                              • Ako Dinamo ispadne od Astane ide na Apoel. Znaci potencijalno Dinamo nece videti Evropu ove godine.
                                Mi na Olimpiju ili Helnsiki ako ne prodjemo Trnavu. Evropska Zvezda!

                                Comment

                                Working...
                                X