Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevezano za kiks, Rašid mi ide na pumpu niskog pritiska jer svaku, ali *ebeno svaku loptu,vraća golmanu!! Kolega mu knindža nije puno bolji po tom pitanju.. ne valja Vam to momci.
    Koliko je samo ona glupost našeg Sume promenila momentum utakmice, do tada sve 5, a onda strepnja, Pavlović i Luković (x2) su mogli da nas o'lade..

    Sudija omladinac solidan, jedino mi nije jasno zašto im nije dao time-out u seknd half-u.. nema veze što je pao mrak, ovih dana sparina ubiva i u sred noći!

    Teraj dalje, posle "njihovog" Spartaka nam dolazi "naš" Spartak, mada bi mogao Koki to da odloži.. inače, subotičani dočekuju Brondbi na našoj Mari.

    Comment


    • Što bi odlagali kad imamo 25 igrača u kombinaciji za sastav. Nema potrebe.

      Comment


      • Mi igramo u utorak, a Spartak u četvrtak, nezgodacija je kad staviti da se igra, a revanši sl nedelje..

        Comment


        • Originally posted by salelesa View Post
          Mi igramo u utorak, a Spartak u četvrtak, nezgodacija je kad staviti da se igra, a revanši sl nedelje..
          Nezgodacija je bila i kad je gostovao Radnicki.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ocekivao sam, posebno posle prodaje Friponga, da taj 4-ti stoper u rotaciji bude Erakovic ... ocigledno su procenili da je bolje da igra omladinsku i LS omladinaca.Svakako za njega ima vremena, ionako je igrao sa generacijama starijom od sebe (i dve- prethodne sezone su igrali igraci rodjeni 99-00).

            Verovatno su pojedinci i sami bili iznenadjeni stavljanjem u 11 , i verovatno je da istih jedanaest nece vise istrcati na teren.Ali i rezerve rezervi su pokazale ono sto tvrdim od pocetka, ubedljivo smo najbolja ekipa u JLS.

            Da preskocimo i "te" slovake

            Comment


            • Originally posted by Ventspils View Post
              Nezgodacija je bila i kad je gostovao Radnicki.
              Good point .. tad mi to nije palo na pamet. Ali razlog više da se SADA odloži je što će oba tima, u međuvremenu, odigrati 3 utakmice, 2 evropske i 1 domaću.

              Comment


              • Spartak jos juce izjavio da ne zeli odlaganje,tj.pomeranje na subotu

                Inace do ponedeljka u 20.30 moze se registruju igraci za Trnavu,ako uopste bude dolazio za njih neki spic

                Comment


                • Maminjo nas ne zeli,kaze iz fudbalskih razloga,misli da je ova Zvezda bolja od sadasnjeg Dinama,i da cemo igrati LS ove godine

                  Comment


                  • Stari sam cigan.

                    Od onoga sa Džajom sam rekao da neću više pratiti Zvezdu i tako je i bilo.

                    Mada evo, ovde stalno mi iskače tema. Ko zna... možda ponovo i zapratim.

                    Ali jbg, znam 3 igrača. Ovi ostali kakvi su, veze nemam.

                    Comment


                    • Moram da napisem i recdve o Radonjicu

                      "Problem" nas navijaca i 'likova' koji pratimo/volimo fudbal je to sto su nam danas dostupni prenosi svih mogucih liga i da su nam ocekivanja u kvalitet igraca koji igraju na domacim pasnjacima nerealna a reper igraci iz liga petice. Svakako da treba da se tezi tome da u Cz igraju kvalitetni igraci, ali trenutno, iz svima nama znanih razloga, to je jos uvek nerealno.

                      Do dolaska Ebisilija (ili kako vec ), Radonjic je uz Krsticica i Bena, bio nas i tehnicki i takticki najbolji igrac. Igrac koji ima odlican prijem, drliblin i sut i posebno iz punog sprinta sto je izuzetno tesko (npr drugi gol suduvi u gostima ), kao i centarsut. Radonjic je imao period stagnacije, mlad je igrac koji moze jos mnogo da napreduje. Od igara u Cuki do pocetka sezone evidentan je njegova napredak. Igrac koji je iddealan za sistem koji forsira Miloje kada igramo protiv (na papiru) jacih ekipa i kada se 'branimo'.

                      Trenutno problem predstavlja ucesce na SP-u. Potrebno mu je vremena da udje u ritam i dovede fizicku spremu na proslogodisnji nivo. Naravno, nije igrac za TOP klubove, ali klubovi iz sredine tabele klobova lige 5 su neka, nadam se, realnost.

                      Da ne zaboravim jos jednom Borjana koji je stub odbrane i koji unosi veliku sigurnost,iako zna da ima brainfartove


                      P.S: o 'janicarima' i odlaska mladih igraca. Igrac koji ucenjuje tim, koji trazi zagarntovanu minutazu i mesto u timu, mora da dobije ispisnicu i prodaju ga, kao Adzinjo. Da ponovim, ako klinci koji imaju mogucnosti da odu preko, to isto da urade sto ranije, tek tada ce videti gde su i koliko su kvalitetni (ovo uopsteno ). Proslogosinji omladinski sastav Cz mozda da jednog buduceg prvotimca (Erakovic) ,jos jdnog potencijalnog ako produzi ugovor (Bosic), ostatku ,osim Gavrica i golmana , JLS je nedostizan san.

                      01 je jedna od najtelentovanijih generacija generalno, videcemo kako ce se snaci sa novim trenerom i starijim, ozbiljnijim igracima i ekipama.
                      Last edited by Ja Civi; 05-08-18, 12:37.

                      Comment


                      • Tomane iz Tondele,novi u nizu spiceva koji je sad ponudjen i kazu najblizi potpisu Zvezdi

                        Comment


                        • Mi bi poludeli kad bi znali sve igrace koji su ponudjeni. Zamislite isti tekst u novinama za svakog ko je ponudjen. Taj i taj blzu Zvezde...

                          Comment


                          • Istice vreme ,pisu da smo poslali ponudu od 500k,ovaj mi se drasticno manje svidja od prethodno ponudjenih,sto ne mora nista da znaci

                            Comment


                            • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                              Comment


                              • @Dzeki kako mocno izgleda Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X