Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uslov za ulazak u upravu fudbalskog kluba je obezbeđen bogati sponzor, revolucija u marketinškoj organizaciji kluba, inovativne ideje koje privlače publiku i proboj u medijskoj atraktivnosti i strategija partnerstva sa najmoćnijim televizijskim korporacijama, koja treba da obezbedi izuzetno unosne ugovore za prodaju TV prava.
    Ukratko, ko hoće da uđe u klub mora da obezbedi kamare para.

    Kod nas je "malo" drugačije, u klub se ulazi direktno sa poternice, ulazi se nakon "sporazumnog" i "kratkotrajnog" boravka iza rešetaka. U klub ulaze ljudi koji imaju jedan jedini motiv, rasprodati sve što se rasprodati može i naravno obezbediti milione i milione evra onima koji su ih i postavili tu gde se nalaze.

    Kada se sagleda priroda motiva kojima se vode ti "ugledni" "sportski radnici", postaje kristalno jasno zašto je otišao Richmond Boakye samo šest meseci nakon potpisivanja novog ugovora ili zašto je užasan problem ponuditi poboljšane uslove ugovora i zadržati svoje najbolje igrače.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Pokušavamo, izgleda da dovedemo Kafua na pozajmicu sa pravom otkupa za 800 000e plus bonusi.

      Comment


      • Kafu je brutalan..ali ne znam dal je realno, koliko sporo ide izgleda i na Trnavu bez spica..

        Comment


        • Za Kafua se interesuje jos klubova. Ako bi dosao, bio bi najbolji strani igrac ikada.

          Comment


          • Kolko ja shvatam nama treba spic razbijac. NIkakve kafe, lonci ekspresi itd. Ali ajd sad, papir trpi sve.

            Comment


            • Ja znam za onog Kafua što je igrao u Romi i Milanu desnog beka. Svi ostali su replike

              Sprdam se, daj bre Kafua da osvojimo LŠ.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Kolko ja shvatam nama treba spic razbijac. NIkakve kafe, lonci ekspresi itd. Ali ajd sad, papir trpi sve.
                Ma druze spica tog tipa imas to je Stoiljkovic , Kafu ima tehniku i brzinu seti ga se samo protiv nas.

                Comment


                • Kada bi Stojiljković bio na nivou 100% svog kapaciteta to bi bilo brutalno.
                  Trenutno je daleko od toga, a način kako da ga uklope u tim je prava glavolomka za stručni štab Crvene zvezde.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Nemaju šta da ga uklapaju. Čekaju da vrati kondiciju i digne formu. Lično mislim da neće biti pojačanja ni za Trnavu.

                    Comment


                    • Kao što se moglo i pretpostaviti, mešano meso na krovu:
                      Popović,
                      Gobeljić, Sumaila, Degenek, Hajdin,
                      Jovančić, Jovičić,
                      Simić, Milić, Srnić,
                      Stoiljković.

                      Ko li će tu da kreira..

                      Comment


                      • Au koliko nisam zadovoljan postavom, pogotovo ovim gornjim delom Simić, Milić, Srnić.

                        Mogao je bar Jevtovića da stavi, a i Babića umesto Sumaile.

                        Biće vala zajebano.

                        Comment


                        • Ajd' tog "našeg" Sumu da vidimo .. Krila su nam umesto Red Bull-a, izlapela Guarana, a najviše me nervira što je Jovelja na klupi. Dobro, kapiram da se Stoiljko forsirano opravlja kako znamo i umemo..

                          Comment


                          • Kako Babić, Meleg, Jevtović i Joveljić nemaju mesta ni u drugom timu Zvezde?

                            Comment


                            • Izveden bukvalno drugi tim i dobro se završilo. Nadam se da ovog našeg Sumu nećemo više gledati, na stranu gol, lik je taktički nepismen, koliko loših postavljanja.

                              Comment


                              • Rivali nam mršavo danas.

                                https://www.rezultati.com/utakmica/42YZJQQN/#detalji

                                Drugi poraz u tri kola.

                                Comment

                                Working...
                                X