Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene od ne dovodjenja napadaca vise nervira pustanje Letaleka. Tip je bio zverina i na zemlji i na skoku, pokrivao Savica kad ispadne. Degenek i Babic su nepouzdani. Umesto sto smo doveli onog Sumaila, za koga niko nije cuo i Simica, bolje da smo se otvorili za jednog top stopera stopera.
    Meleg, baja nije sutnuo loptu sto godina, moracemo da ga reanimiramo do zime.
    Last edited by Дијаз; 02-08-18, 16:19.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Nije istina i to je laž. 85% momaka su korektni. Nisu krivi što nemaju posla i što su na ulici. Neko se jednostavno lepše oseća kada se identifikuje sa grupom.

      To što medju njima ima kriminalaca i što ih služba postavi za vodje a većina se sama nametne, to je prirodno, neće tu prevladati intelektualni svet.

      Kad čujem te babske priče diluje se na tribini truju se deca, pa toj deci je zinuo k za drogom, nabaviće je i cepaće se po spidu i ekserims bilo na tribini ili van nje.

      Tribina je mnoge propale ljude kanalisala i stvorila prijateljstva, gde su ljudi kad se povuku imali kome da se obrate.

      Tako da te pomodarske fore da su oni tu zbog para, da žive od droge, živeli bi od toga bili na tribini ili ne, samo ne može mi neko reći da je voleo više tu Zvezdu od jednog Velje Dunjića ili bolje rečeno da je istii nije voleo.

      Nikad član nijedne grupe ali uvek sam više voleo Delije od zvezdaša. Zvezdaši su tu samo kad ide, kada ne ide puca im patka.

      Pričam isključivo za navijače Zvezde i o njima. Taj Marko Vučković je sa 16 godina bio u prvoj ekipi. Sad čime se on bavi nije me brigs samo nisam ni mislio da je doktor nauka.


      Krivi državu što nema radnih mesta i što ih ne kažnjava zatvorom, nisu to loši ljudi. Većina nije.
      Da si pažljivije čitao, niko pristojan svet ni za šta ne optužuje.
      Originally posted by Jaqen Hghar View Post


      ...Huligani i prave sranja, pristojan svet ne, i taj svet niko ne naziva stokom...

      Comment


      • Pa to. Imam druga koji ide na svako gostovanje i domaće i evropsko, nije se potukao u životu, bavi se crtanjem i dizajnom, ima drugove sa tribine, gade im se ti neki tipusi ali vole Zvezdu i lepo im je. I sad samo zato što su na Severu treba da kažem huligani. Nisu.

        Mali je broj ali su na vodećim mestima.

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Mene od ne dovodjenja napadaca vise nervira pustanje Letaleka. Tip je bio zverina i na zemlji i na skoku, pokrivao Savica kad ispadne. Degenek i Babic su nepouzdani. Umesto sto smo doveli onog Sumaila, za koga niko nije cuo i Simica, bolje da smo se otvorili za jednog top stopera stopera.
          Meleg, baja nije sutnuo loptu sto godina, moracemo da ga reanimiramo do zime.
          A kako ga zadržati? Ponudjeno mu je 600-700k plata to je više nego što ima bilo ko,mnogo više. Kako ga zadržati kada neće da produži ugovor i Monpelje ga čeka? Ako mi objasniš samobanovaću se na godinu dana.

          Comment


          • Dakle poslednja ponuda za Spanca glasi, prenose novine 480 000 plus bonusi 150 000 plus 100 000. Sta mislite ?

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              A kako ga zadržati? Ponudjeno mu je 600-700k plata to je više nego što ima bilo ko,mnogo više. Kako ga zadržati kada neće da produži ugovor i Monpelje ga čeka? Ako mi objasniš samobanovaću se na godinu dana.
              Tako sto lovu koju smo prosuli na ove panjine i anonimuse dodamo na tih 600-700, jer ce da ti se vrati kad udjes u Ligu sampiona.Na kraju krajeva, mozes da ga prodas do 31.8. Ovako nam samo treba da Baba i Degenek promase loptu ili da ih izbaca neki brzanjac kao Degeneka onaj iz Vranja.
              Nemoj da se samobanujes, zabavan si forumas.

              Comment


              • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Tako sto lovu koju smo prosuli na ove panjine i anonimuse dodamo na tih 600-700, jer ce da ti se vrati kad udjes u Ligu sampiona.Na kraju krajeva, mozes da ga prodas do 31.8. Ovako nam samo treba da Baba i Degenek promase loptu ili da ih izbaca neki brzanjac kao Degeneka onaj iz Vranja.
                  Nemoj da se samobanujes, zabavan si forumas.
                  I ti si jako zabavan. Znači tu lovu koju smo prosuli na anonimuse, damo platu znači još plus 600-700 to je oko 1.4 miliona plata.

                  A prvi sledeći ima platu 400k. Da.

                  Neće ostali tražiti povišice.

                  Jako pametno.

                  Le Talek milion i 400 znači. Savić i Žule po 250k, jer jelte, Le Talek zaslušuje da ima 3 puta veću platu nego oni zajedno. Genijalno. Kako se Terza nije setio toga. Stvarno je moron.

                  Comment


                  • Na stranu što žena ostala u Moskvi i nije ni htela u Srbiji da bleji, i što ne bi prihvatio ni milion i po platu zbog domovine, dobrog fudbala i Monpeljea. Stvarno pojedinci mogu slobodno da kažem nemaju veze sa vođenjem kluba, ali to nije sramota. Nisam ni ja neki stručnjak ali proste su stvari.

                    Dakle, ono što zaradimo za transfere ide i za tekuće troškove i za ova silna pojačanja.

                    Mi ne bi mogli pre par godina Babića da dovedemo, a tek ne da igra izmenu. To zahteva novac. Imamo puno kvalitetnih igrača za srpske standarde i ljudima loše.

                    Comment


                    • 1.4 si pomenuo ti, a ne ja. I nemoj da si bezobrazan, sa takvima ne razgovaram.

                      Comment


                      • Šta sam ja pomenuo? Ja ti kažem nudili 600-700 on odbio, ti kažeš umesto ovih mogli smo dodati još 600-700k. 700k+700k=1 400 000

                        Mnogo ste mi vi razmaženi svi. Čim nema argumenata odmah ljutnja neka. Ja sam te lepo pitao kako mu dati toliku platu i kako ga zadržati uz sve okolnosti, ti nemaš odgovor. To je to.

                        Vidiš i sam da ne može imati toliku platu zbog ostatka ekipe.

                        Šta su Žule i Vujadin majmuni da igraju za 250 k a on za preko milion?

                        Comment


                        • Nisam rekao da dodamo jos 600-700.Opet lazes i pojma nemas sta pises.

                          Comment


                          • Aha napisao si lovu dodamo na 600-700k. Ok nisi naveo cifru. Koliko da dodamo hajde? Evo npr 200k. Le Talek 900k Žule i Vujadin 250k.

                            To je tri puta veća plata. Odlično za hemiju u ekipi. Ne, ne bi tražili povišice.

                            Comment


                            • Terza dovedi ovog Japanca iz Majnca što je otišao u Njukasl. Oko 10ak je miliona a mi smo sigurno toliko prihodovali, daj mu platu 2 miliona i mirna bačka. Samo da znate pizda je ako ga ne dovede.
                              Last edited by Constantin; 02-08-18, 19:18.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Aha napisao si lovu dodamo na 600-700k. Ok nisi naveo cifru. Koliko da dodamo hajde? Evo npr 200k. Le Talek 900k Žule i Vujadin 250k.

                                To je tri puta veća plata. Odlično za hemiju u ekipi. Ne, ne bi tražili povišice.
                                Pa i sa 600-700k bi bila ogromna razlika, ne vidim sta je problem da mu daju i 900k. Druga stvar je sto su oni verovatno znali da ce igrac odbiti.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X