Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od krova mogu da pozdravim samo ekipu iz prizemlja iz Gaming Puba, Bugija i ekipu. Nedostaju mi ako čitaju forum. He he. A na krovu će biti seksa. Igrači Zvezdini jebu bez pardona. Tako stvari stoje drugari.

    Jedino da Vožd preko Faljija iznajmi Rukavinu na vikend, onda smo jebali ježa.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ja prvi priželjkujem. Takav nam je tim da bi poginuli protiv Dinama, poraz tu nije opcija. Ne nose boje i dresove nekog drugog kluba pa da igraju gradski derbi sa Dinamom. Ovo je Crvena Zvezda.

      Prosrpski vs prohrvatski klub.

      Za takve utakmice se živi, a pobeda bi fudbalere odvela u istoriju ne samo zbog LŠ već i zbog rivala.

      150 000 ljudi bi stalo u Beogradu da ima kapaciteta.

      Pa onda čitanje forum.hr i index hr, oni vise po b92, Delije se srpemaju, BBB žele osvetu za Atinu, Mamić i Terza se gotive, rapsodija.
      A na tribinama i oko stadiona krv do kolena...pesme koje će se čuti sa tribina bi samo zapečatile višegodišnji izostanak Zvezde i Dinama (a za njih me zabole) iz evro takmičenja.
      Ne hvala, bolje i jači klub ali bezbednost na nivou.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Najbolje je da Dinamo ne igra Evropu ove godine, pukne od Astane pa u playofu LE ih neko naguzi takodje.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ja prvi priželjkujem. Takav nam je tim da bi poginuli protiv Dinama, poraz tu nije opcija. Ne nose boje i dresove nekog drugog kluba pa da igraju gradski derbi sa Dinamom. Ovo je Crvena Zvezda.

          Prosrpski vs prohrvatski klub.

          Za takve utakmice se živi, a pobeda bi fudbalere odvela u istoriju ne samo zbog LŠ već i zbog rivala.

          150 000 ljudi bi stalo u Beogradu da ima kapaciteta.

          Pa onda čitanje forum.hr i index hr, oni vise po b92, Delije se srpemaju, BBB žele osvetu za Atinu, Mamić i Terza se gotive, rapsodija.
          Vrlo je moguće da budemo kažnjeni igranjem bez prisustva publike,
          pre eventualne playoff utakmice za plasman u UCL,
          tako da to ustvari i nije loša opcija, jer stoka može samo dodatno da upropasti trud Milojevića i igrača.

          Comment


          • U tom slucaju verovatno bi se skupili ispred stadiona da navijaju.

            Comment


            • Nemam nikakav blizi info,al sumnjam da ce nam zatvoriti stadion pred PO rundu,ocekujem neku kes kaznu,i naravno upozorenje

              Comment


              • A vi mislite da bi Dinamo i Zvezda pustili gostovanja? Jako naivno. I to nije stoka to su naši sugradjani, kao i BBB njihovi. Cela Evropa bruji od huliganizma, samo mi lupetamo kao da smo najveći huligani.

                Najbolje je sa Dinamom da igramo. Spektakl.

                Bezbednost? Bila bi na nivou, ne bi mogao nos da se promoli. Nindža kornjače od Kneza do Autokomande.

                Comment


                • Ko ti uopšte pominje gostovanja.
                  Pa krv ti j... nama ne daju da tu stoku vodimo ni u nevinu Litvaniju.
                  Naravno da su huligani stoka.
                  Ja sa tim nemam nikakav problem.
                  Huligani i prave sranja, pristojan svet ne, i taj svet niko ne naziva stokom.
                  Oni su manjina na tribini.
                  Verovatno, ali su opet stoka i narko dileri pod zaštitom države i UDBE.

                  Imam 46 godina i nagledao sam ih se još od vremena kad
                  velika većina tih besprizornika nije bila još ni u očevim mošnicama....
                  Oni su jbg Delije (svi ti Belgarde Boys, Zulu Warriors i kako li se već zovu), mi pravi smo zapravo Cigani.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 02-08-18, 15:50.

                  Comment


                  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    Ko ti uopšte pominje gostovanja.
                    Pa krv ti j... nama ne daju da tu stoku vodimo ni u nevinu Litvaniju.
                    Naravno da su huligani stoka.
                    Ja sa tim nemam nikakav problem.
                    Huligani i prave sranja, pristojan svet ne, i taj svet niko ne naziva stokom.
                    Oni su manjina na tribini.
                    Verovatno, ali su opet stoka i narko dileri pod zaštitom države i UDBE.

                    Imam 46 godina i nagledao sam ih se još od vremena kad
                    velika većina tih besprizornika nije bila još ni u očevim mošnicama....

                    Oni su jbg Delije (svi ti Belgarde Boys, Zulu Warriors i kako li se već zovu), mi pravi smo zapravo Cigani.
                    Tako je, generacijo.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Nije istina i to je laž. 85% momaka su korektni. Nisu krivi što nemaju posla i što su na ulici. Neko se jednostavno lepše oseća kada se identifikuje sa grupom.

                      To što medju njima ima kriminalaca i što ih služba postavi za vodje a većina se sama nametne, to je prirodno, neće tu prevladati intelektualni svet.

                      Kad čujem te babske priče diluje se na tribini truju se deca, pa toj deci je zinuo k za drogom, nabaviće je i cepaće se po spidu i ekserims bilo na tribini ili van nje.

                      Tribina je mnoge propale ljude kanalisala i stvorila prijateljstva, gde su ljudi kad se povuku imali kome da se obrate.

                      Tako da te pomodarske fore da su oni tu zbog para, da žive od droge, živeli bi od toga bili na tribini ili ne, samo ne može mi neko reći da je voleo više tu Zvezdu od jednog Velje Dunjića ili bolje rečeno da je istii nije voleo.

                      Nikad član nijedne grupe ali uvek sam više voleo Delije od zvezdaša. Zvezdaši su tu samo kad ide, kada ne ide puca im patka.

                      Pričam isključivo za navijače Zvezde i o njima. Taj Marko Vučković je sa 16 godina bio u prvoj ekipi. Sad čime se on bavi nije me brigs samo nisam ni mislio da je doktor nauka.


                      Krivi državu što nema radnih mesta i što ih ne kažnjava zatvorom, nisu to loši ljudi. Većina nije.
                      Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 15:57.

                      Comment


                      • Da je dobio u 22. godini 6 meseci zatvora ne bi više bio takav, a pošto država stimuliše kriminal a ljudi nemaju zaniimanja, šta očekivati kad sistem proizvodi bitange i koristi ih u političke svrhe...

                        Comment


                        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                          Imam 46 godina i ............
                          Originally posted by kronostime View Post
                          Tako je, generacijo.

                          Slušajte omladinci...a dok ste vi bili na pripremnom putu ka ćaletovim mošnicama, a ja na stadionu.....toga uopšte nije bilo. To je bilo sramota, takvo grupisanje i ponašanje...
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Izadje u Insajderu sve i država ništa. To je isto kao kad bih rekao pit bul je zao pas a ono gazda idiot. Tako da je ta jebena država uništila svoju decu, nisu oni krivi za sve. Dijabola ima na svim tribinama, na svim radnim mestima.


                            Pa tad kad su oni živeli nije narod bio ništa bolji nego bi im policija jebala nanu naninu da su ovako divljali, bili bi vezivani po stanicama ne bi im palo na pamet da udju na stadion više.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Nije istina i to je laž. 85% momaka su korektni. Nisu krivi što nemaju posla i što su na ulici. Neko se jednostavno lepše oseća kada se identifikuje sa grupom.

                              To što medju njima ima kriminalaca i što ih služba postavi za vodje a većina se sama nametne, to je prirodno, neće tu prevladati intelektualni svet.

                              Kad čujem te babske priče diluje se na tribini truju se deca, pa toj deci je zinuo k za drogom, nabaviće je i cepaće se po spidu i ekserims bilo na tribini ili van nje.

                              Tribina je mnoge propale ljude kanalisala i stvorila prijateljstva, gde su ljudi kad se povuku imali kome da se obrate.

                              Tako da te pomodarske fore da su oni tu zbog para, da žive od droge, živeli bi od toga bili na tribini ili ne, samo ne može mi neko reći da je voleo više tu Zvezdu od jednog Velje Dunjića ili bolje rečeno da je istii nije voleo.

                              Nikad član nijedne grupe ali uvek sam više voleo Delije od zvezdaša. Zvezdaši su tu samo kad ide, kada ne ide puca im patka.

                              Pričam isključivo za navijače Zvezde i o njima. Taj Marko Vučković je sa 16 godina bio u prvoj ekipi. Sad čime se on bavi nije me brigs samo nisam ni mislio da je doktor nauka.


                              Krivi državu što nema radnih mesta i što ih ne kažnjava zatvorom, nisu to loši ljudi. Većina nije.


                              To bese onaj lik sto su ga ubili kriminalci? Ovaj lik:

                              Kako je već unapred bilo predviđeno, na svim utakmica 29. kola Jelen superlige, pre početka utakmice minutom ćutanja odata je počast poginnulima u katastrofalnim poplavama koje su pogodile Srbiju.

                              Tako je trebalo da bude i na Marakani, ali je zvanični spiker crveno – belih pored poziva na minut ćutanja za nastradale u poplavama, pozvao publiku da to učini i za dva ubijena člana navijačke grupe Delije, Velibora Dunjića i Marka Ševa.

                              Tim potezom rukovodstvo Zvezde praktično je izjednačilo nevine žrtve stradale u katastrofalnim poplavama, sa navijačima ubijenim u obračinima na beogradskom asfaltu.

                              I dok je potpuno pravo Zvezdinog Severa da svojim navijčima oda svaku počast (bez obzira ko je u pitanju), rukovodstvo kluba koji pretenduje da bude lider srpskog fudbala trebalo bi ozbiljno da se zapita kakve vrednosti želi da promoviše.

                              Takođe legitimno je zapitati se i ko zapravo u Crvenoj zvezdi vodi glavnu reč u klubu, a sudeći prema jučerašnjoj utakmici, na kojoj su i igrači Zvezde nosili majice sa likom ubijenog Dunjića, lako je doći do odogovora.
                              Jbt, svasta moze da se pise na ovom forumu, zaista.

                              Samo cekam da neko kaze i za Bogdanova da je vojnik Crvene zvezde i Srbije ... ma sta imam i da cekam, ista je to bagra.
                              Last edited by blond; 02-08-18, 16:07.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Slušajte omladinci...a dok ste vi bili na pripremnom putu ka ćaletovim mošnicama, a ja na stadionu.....toga uopšte nije bilo. To je bilo sramota, takvo grupisanje i ponašanje...
                                U vreme kada si ti isao na stadion, jos se nosio jatagan i kubure za pojasom.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X