Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda treba čekati prolaz protiv Trnave pa dovoditi. Mnogo će ih biti bez kluba a treba i pljunuti i milion i više za napadača.

    Mi mislimo da treba da dovodimo uvek ispod milion a uvek kad prodajemo bunimo se ako je ispod 3-4.

    Pa isplati se i dovesti vrh napadača za milion i više i prodati ga za 2-3 da je klasa godinu dana da izdominira što nije teško.


    Ovaj je uvek po nekim pozajmicama, nikad nije bio u velikom klubu, ističe mu ugovor 2019. Brz sa loptom, jak u duelu, ume da se vrati, za kontru i brza krila izmišljen igrač po meni.

    Comment


    • Spic je najosetljivija pozicija po navijace. Odmah se vidi da li je pravi ili nije. Mislim da treba Mrkela da izadje i da javno kaze o cemu se radi, a neoficijalni zavet cutanja po pitanju spica. Tacno je i to, da ce morati da se pljune ozbiljna para za spica. Postojala je volja da se da veliki novac za Marina, ne sumnjam ako se sportski sektor zagreje za nekog spica da se se odresiti kesa. Igramo Evropu, kad za levake komsiluk moze da iskesira 1.2m, mozemo i mi da se ispruzimo.
      Last edited by suptil; 01-08-18, 16:14.

      Comment


      • Evo o čemu se radi.

        Epizoda Razmaženi zvezdaši br 31032

        Terza dovedee špica...Da zadovolji zvezdašee.. Ali špic nije po volji Mrkele ili Miloja, ili obojice. I ondaa on se pokaže kao Mouče.

        I pokaže se tako, i mi jebemo majku Terziću.

        Nudjeno nam je milion igrača, Vladanov intervju slušajte! Gledaju se pored igračkih KARAKTER i ljudski kvaliteti.

        Dakle, mogu ujutru da potpišu kurac napadača.

        Sledeće pitanje meni bilo bi "Šta su radili do sada?"

        Pregovarali. Idemo na igrače koji bi pravili razliku. Silom prilika nemamo platežnu moć kao npr Partizan ili neko da platimo milion i po obeštećenje, npr za Soldana su odbili Olimpijakos koji je nudio 2 miliona.

        I u toj situaciji klub posle X godina ne dovodi ishitreno.

        I onda imamo navijače zvezdaše koji cmizdre.

        Imaju dve vrste:

        1)Boaći plačip.
        2)Generalno plačip. - ja sam u ovoj grupi.

        U suštini smo plačipičke.

        Uvek ćemo se za nešto buniti.

        Bolje čekati i pametni kuputi. Naš najbolji igrač, Nenad Krstičić je odmah igrao derbi po dolasku. Za klasu ne treba uigravanje ne znam koje.

        Tako da šta god klub i uprava uradila mi ćemo jesti govna, a da nam je neko pre 2 godine ponudio ovaj scenario pevali bi.

        Mi smo posle Real Madrida, Man Utd najrazmaženiji navijači.

        Jedino u teškim vremenima bude po 40k ljudi iz inata. Na inatu smo jaki.

        Comment


        • A ako šef misli da ima igrače za LŠ i ako prodje Trnavu, boli me uvo da dovodim njegovu moć rasudjivanja u pitanje.

          Mi igramo timski i napad i odbranu. Prošle godine smo prošli na odbranu i prezimeli. Gol mogu dati i Radonjić i Jevtović, Ebecilio, gol se može dati na mnogo načina.

          Ako izleti dobra prilika a da možemo da je dovedemo - biće dovedena.

          Ko će gledati još jednog Džona Ruiza ili Moučea.

          Comment


          • Borjan,
            Stojković, Savić, Degenek, Rodić,
            Krstičić, Jovičić,
            Srnić, Ben, Radonjić,
            Milić.

            Jovelja ni na klupi..

            Popović, Babić, Gobeljić, Jovančić, Jevtović, Ebi, Stoiljković.
            Last edited by salelesa; 01-08-18, 17:54.

            Comment


            • Jel se otkljucava line tema ili?

              Comment


              • Da ne zaboravimo da uefamafia za 10 dana donosi odluku o kazni, i da je moguće da se PO tekma igra bez publike!

                Daj taj Dinamo..

                Comment


                • Kad bi rozenborg izbacio veceras Celtik, pa da u nosioce upadne mislim Karabag... Ali ajde da se zavrse sve tekme veceras pa da pricamo o mogucim protivnicima.

                  Comment


                  • Vidi zatvorise temu, a taman sam cekao rvoj odgovor fiksni.

                    @salelesa Au posle onog protiv Krasnodara prosle godine, kada je i navijanje stalo zadnjih 20 minuta, kada je publici na severu stajala knedla u grlu, kada se pola njih oko mene strecalo kod svakog auta za njih i slavlja na kraju, mogu da zamislim kakva bi to steta bila da ako daj boze eventualno udjemo u LS, ne bude propraceno navijacima i carima (ne mislim samo na pevanje, nego i na ove gore navedene delove atmosfere).
                    Last edited by colchonero; 01-08-18, 20:31.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Kad bi rozenborg izbacio veceras Celtik, pa da u nosioce upadne mislim Karabag... Ali ajde da se zavrse sve tekme veceras pa da pricamo o mogucim protivnicima.
                      Tesko gledao prvi mec ubio ih je Celtic ,trebalo biti 5-1 najmanje

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Kad bi rozenborg izbacio veceras Celtik, pa da u nosioce upadne mislim Karabag... Ali ajde da se zavrse sve tekme veceras pa da pricamo o mogucim protivnicima.
                        Mislim da Young Boysi čekaju sledeći, ali ne mijenja da bi to znatno povećalo šanse. Kako stvari stoje trebamo pizditi što nisu prošli Poljaci, svejedno veze nemaju a 4 kolo bar 50-50%

                        Comment


                        • Ma daj Dinamo molim te,samo da prodju Astanu
                          Ako ne oni Salcbur,pa Celtic/YB, pa PSV
                          Last edited by 61563; 01-08-18, 20:48.

                          Comment


                          • Dajte link za Seltik da se odgleda drugo poluvreme.

                            Comment


                            • Salzburg sam gledao malo za vikend, oni su mi poslije Psv-a za izbjegavanje, baš visok tempo, njemački rastrčani, a opet maleri su neviđeni u tim kvalama. Šta znam, ako već ne može Dinamo najradije Škote, mada je sve to relativno.
                              Nikolić rutinski izdržao, bila je jedna prečka ali baš onako iz daljine, kroz igru odlično sve zatvorio, pomogao je i crveni. Biće premija od Orbana, a i narednu su 50-50%.

                              Comment


                              • Ludogorec ispao. eto sa njim da smo igrali izbacili bi ih.

                                Comment

                                Working...
                                X