Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tek cemo sledece sezone da razbijamo sa ovakvom ekipom...steta zbog lose prve polusezone

    Comment


    • Ljudi, pre svega ovo se odnosi na one sa kojima sam ovde jako dobar, znaju oni, nijedna provokacija, nijedan takav post koji sam ja ili bilo ko od nas Grobara napisali nije provokacija licna, nikom od vas. Pa dajte rivalstvo traje koliko vec, 67 godina skoro, moj rodjeni deda, ujak, covek koga osim roditelja od rodbine ubedljivo najvise volim, brat od rodjene tetke sa kojim sam odrastao, keva, teco, kumovi, svi su okoreli zvezdasi, svi, pa ne mislite valjda da ja njima mislim bilo kakvo zlo, a prozivam ih svakodnevno i kada god mogu. Doslo je takvo vreme secam se i kada je bilo obrnuto zato se sada ovako i ponasamo, to je normalno to traje decnijama. Bice i ubuduce gomila takvih postova sto ne znaci da ja bilo koga manje gotivim. Nemojte zajebavati, ljubi vas mvp <3

      Comment


      • Bravo za navijanje veceras...bili smo sjajni...pogotovo ono preletalnje do istoka i zapada...
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • znaci 5:0!jbg moralo je to i bolje Napunismo 'konobare iz trece smjene' ali interesantno,cim Cava udje igra se uspori On i Vesovic samo neka su zdravo ok,igrali smo se sa metalicom,Paseko ce biti vrh vrh vrh!To je jasno!Asamoa,boga mi i za njega mi se cini da ce biti pravo pojacanje,iako se nije sad nesto puno druzio sa loptom,ali vidjelo se da ima naznaka za tako nesto!Kostur ovog tima neka bude i sledece sezone pa da razmisljamo o velikim stvarima! E sad slijedi groblje,pa da sve raznesemo do kraja prvenstva!Nema sumnje da kad oduvamo partizan u srijedu,da ce to biti injekcija najjaca, za sve naredne meeceve koje treba da gazimo!
          idemoooo!!!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment




          • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Епицентар лудила Много ми је драже кад нас је овако "мало" на трибини и увек буде врхунско зезање. Што се терена тиче после 5 комада немам ништа да замерим да шкрипи у одбрани шкрипи ал момци су показали жељу то је најбитније. Следећи су grobari
              sigpic

              Comment


              • Prosinečki: Sledeći cilj je da damo gol Partizanu i završimo taj posao

                Sve tribine navijaju!

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma kakvi gol dati, idemo da pobedimo, niko se jos nije proslavio braneci rezultat.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ma kakvi gol dati, idemo da pobedimo, niko se jos nije proslavio braneci rezultat.
                    Jeste raspali Stanoje
                    Last edited by Ljuba90; 09-04-12, 16:01.

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ma kakvi gol dati, idemo da pobedimo, niko se jos nije proslavio braneci rezultat.
                      Shamrock & co.

                      Comment


                      • Kad Darko kaže...

                        Панчев: Звезда ће узети Куп!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Na danasnji dan davne 1991 Zvezda pobjedila Bayern u polufinalu LS-a 2:1

                          Spoiler

                          Comment


                          • Nadam se da se zvezdaši neće naljutiti ali u potpunosti dijelim mišljenje onong sinošnjeg gosta kod Nebojše Petrovića. Zvezda je jednostavno ponižena i spala je na najniže grane u svojoj istoriji a sve što se dešava je goli marketing. Takođe složio bih se s njim da bi bila prvorazredna senzacija da Partizan sutra prođe i onda će Delije slaviti Kup a ono što će im malo otići s uma je 5 titula za redom Partizana.

                            Ne znam šta vi mislite o tome ali meni se čini da Zvezdu vode loši ljudi i da nikada u istoriji nije bila na nižim granama, i taj Kup i način na koji će ga vjerovatno osvojiti ponižavajući je za najveći srpski brend.
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 11-04-12, 00:09.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Postujem tvoje misljenje, ali s obzirom da ne znas celu pricu i kako je Zvezda uopste zapala u govna, suvisno je pricati dalje. ;)
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Niko nam ne garantuje da cemo dobiti Vojvodinu,nismo ni favoriti u tom mecu.SOS je kanalizacija sama po sebi,te ne bih da komentarisem njihove emisije
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X