Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moglo se omašiti samo pri dovodjenju jer je vukao povredu koju je tri puta obnovio. Povreda nije ozbiljna ali mu je uzela pripreme.

    Comment


    • Koliko god ja gotivio Jovelju mislim da nam u 4 kolu treba ozbiljan napadac...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Moglo se omašiti samo pri dovodjenju jer je vukao povredu koju je tri puta obnovio. Povreda nije ozbiljna ali mu je uzela pripreme.
        Ma poenta je da su verovatno njega projektovali kao prvog napadača za ozbiljne nastupe, a da po domaćim livadicama mogu da nas zadovolje i PaNJkov i moj mali brat Jovelja.

        Comment


        • Pavkov nije otputovao sa ekipom, a nije bio ni na klupi protivU nišlija, tako da.. Vaya con dios!

          Bilo bi sjajno da se Miloje okuraži, i startuje sa Joveljom sutra!

          Comment


          • Treba ali nema. Neka malog onda neka igra. Igraćemo protiv jačeg, biće više prostora i ne mora da igra visok i snažan, na kontre mogu i on i Srnić špica da igraju. Da, dobro ste pročitali, Srna. Brz, pokazao se kao bolji finišer od Boaćija npr, a igra Evropu kao omamljen.

            Samo Srna treba da ide sada, pa zato Jovelja ima prednosr, uopšte nije slab. Naravno Nikola će igrati jer će se do tada vratiti koliko toliko, a onda je opasan igrač.

            Comment


            • Originally posted by Manoly View Post
              Poprilicno se zakasnilo sa spicem, obzirom na planove oko Pesiceve prodaje. Pred ovako vazne meceve, koji odredjuju dalji tok sezone prakticno, morao je napadac vec biti uz ekipu i prolaziti takticke/fizicke pripreme kad je vec propusten glavni deo istih.
              Da ga dovedemo sjutra, vec je kasno za plejof. Bolje nek se saceka pa da se dovede nekog ko pravi razliku.
              Stoiljkovic je dobro pojacanje ali mu treba vremena, mozda pokaze pravo lice u 4 kolu

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Мsm da se tu promašilo sa psihofizičkom spremom gospodina Nikole Stoiljkovića.
                On je doveden u trenutku dok je Pesic jos uvek bio u klubu, iako se sigurno planiralo da ovaj bude prodat. Realno, Stojiljkovic i Joveljic sigurno nisu bili jedini napadaci koje je Milojevic planirao, tako da su se ocigledno preracunali sto se pojacanja tice.
                Iako Vladan igra igru u kojoj spic nije centralna figura u ofanzivi, neophodan je jos jedan kvalitetan igrac uz ovu dvojicu, jer se na Pavkova def ne racuna

                Comment


                • Originally posted by many men View Post
                  Da ga dovedemo sjutra, vec je kasno za plejof. Bolje nek se saceka pa da se dovede nekog ko pravi razliku.
                  Stoiljkovic je dobro pojacanje ali mu treba vremena, mozda pokaze pravo lice u 4 kolu
                  Slazem se da ce se Stojiljkovic "pronaci" kako sezona odmice, ali u ovom trenutku on nam je trebao spreman. Opet, neigranje takmicarskog fudbala tokom prosle sezone jeste dug period i on nije uspeo da bude bar na korektnom nivou, iako je prosao kompletne pripreme.

                  Comment


                  • Nikome ko sada igra kvalifikacije, a ozbiljan je klub, ne treba spreman centarfor koji je pre dve nedelje stigao u klub. Ozbiljnim klubovima trebaju spremni igrači koji se već nekoliko sezona prilagođavaju sistemu koji je postavio trener.
                    Smešna su očekivanja "e sada ćemo mi da dovedemo golgetera, a on će da nas uvede u xyz ligu". Tako razmišljaju fudbalski diletanti.

                    Ozbiljni klubovi ne prodaju svoje najbolje igrače.
                    Da su u Crvenoj zvezdi sada Le Tallec, Donald, Kanga i Boakye, druga bi se pesma pevala.

                    Ogromna je razlika kada protiv Trnave i Dinama iz Zagreba imaš spreman i uigran tim, tim koji je slavio u Kelnu i držao nulu u Londonu ili tim koji se skupio juče.
                    Bruka živa šta se radi u klubu, bruka...
                    Last edited by La Jugoslavia; 31-07-18, 13:43.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Mozemo da trazimo opravdanja koliko hocemo ali svako realan ce priznati da je napravljena greska sa spicom, tacnije pogresna procena o stanju u kom je Stoiljko...sad nam ostaje da se nadamo da nas to nece kostati plasmana u LS...a ovo izokola nipodastavanje Boacija i onog sta je on znacio ovom timu je u najmanju ruku komicno...Trenutno, u ovim kvalifikacijama, Ricmond bi kvalitet ove ekipe podigao za 20 % .
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Za 10-20% bi. Da bi nas sam uveo kako se predstavlja sigurno ne bi. Treba biti realan. Da bi bio bolje rešenje od ponudjenih trenutno, bi. Ali Stojiljko je pozajmljen, još Ričmond da dodje sa pozajmice,

                        na čemu smo sledeće leto?

                        Bez našeg prvog napadača.

                        To se zove školski primer lošeg poslovanja. Djangsu bi ga prodao nekome za više novca, a ni on ne bi ostao u Zvezdi sigurno.

                        Što znači da bi igrao da je po drugi put živne.

                        Daj ti nama naš igrač da bude.

                        Comment


                        • Mi igraca koji ce nas sam uvesti u LS ne mozemo da platimo...to sto su nam napadaci "pozajmljeni" je takodje posledica loseg poslovanja...o tome je trebalo razmisljati zimus...znalo se da ce Pesic u izlog...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Stojiljko je i projektovan kao prvi špic od starta. Ide se na Babić opciju, da spustimo cenu Bragi i otkupimo ga.

                            Comment


                            • Mislim da necu preziveti ako zbog nedovodjenja spica ostanemo bez LS. Dosta mi je bilo Rangersa ranije.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Ventspils View Post
                                Mislim da necu preziveti ako zbog nedovodjenja spica ostanemo bez LS. Dosta mi je bilo Rangersa ranije.
                                Tad su nade polagane u Burzanovića ako se ne varam fulao je na startu nešto što liči na zicer, kasnije nije postojao. Mora neki špic da izmisli gol, za 4 kolo baš mora ako se prođe. Ne mora se gledati u svakom igraču buduća prodaja. Ulazak u LŠ donosi minimum 20 miliona eura, vjerovatno i koji milion preko i vrlo je glupo ako nekome nisu htjeli dati 400-500 milja više za dodatno poboljšanje ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X