Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to nije istina. Jedino je Nenad Krstičić imao ozbiljne role niko više. Rodić se vukao po crnogorskoj liniji po Zenitu, ništa igrao nije, Boaće je igrao u Španiji i Italiji ali pre svega jer je bio mlad i potencijal. On je slab igrač u ključnim trenutcima i ima dosta mana.

    Terza ako kaže da se interesuju premijer ligaši ne znači nužno da je istina.

    A za dug, pa narod nikada neće biti zadovoljan. Ko zna koliki su nezvanični dugovi počevši od Raja Božovića pa nadalje. Znam za još jedan slučaj gde se duguje čoveku neformalno.

    Ali sram bilo Terzu nije rekao narodu da narod zna.

    Da ne pravim od njega dobrotvorca, objasnio sam kako je odradjen transfer Marka Petkovićs gde je Zvezda direktno ispaštala, ali je milion puta bolji od drugih i spustiće dug jer je premazan i pametan i Zvezda mu je fabrika novca a on je tata mata da je napravi uz sva ledja koja ima. Kad to skontate skontaćete i da će dug biti vraćen.

    Za razliku od srpskih secikesa i lopurda, ovaj čovek je profesionalac i od starta teži i ugleda se na Mamića.

    Comment


    • To nisu mali igrači i njima 500 000 evra ne znači ništa da se ugradjuju. Njima treba FK Crvena Zvezda u evropskim takmičenjima redovno, pa da se probije led i jedan mali Jovelja ode u Italiju lupam, za 14-15 miliona, oni 6-7 miliona u dźep, 8-9 u Zvezdu i kreće vrteška a la Mamić bez kraja.

      A vi mafiju konstantno poredite sa nekim secikesama koje se ugradjuju po par stotina hiljada evra za neke bedare od igrača. Nije ovo to ta ekipa i ta liga ovo su ozbiljni ljudi.

      Najveći klub na Balkanu uzeli čudo će napraviti. Ja sam to znao čim je Zvezdan došao i ko ga je poslao i što je došao.

      Fabrika novca prijatelji. Isplativije od kokaina, rizik 0.
      Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 15:55.

      Comment


      • Znaci kao i Mamic...zavrsice u prdekani...bas je,nasao uzor.. Radi on dobar posao ali nije da nema putera na glavi i da je gadljiv na lovu...dok ne budemo privatizovani ili bar dok nam drzava ne bude normalna, svi su secikese i svima je svoje dupe i dzep najvaznije...i zasto bi dug kluba koji je drustveno vlasnistvo bio tajna? narod i treba da zna stanje...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Aa završiće ko Mišković. Karić i Šarića sad kad puste i Jocu Amsterdama. Vidim popadaše svi u zatvor. Mišković napisao iz zatvora knjigu. Pa ovo je raj, krimogeno društvo nema kontrole nema zatvora.

          Samo jaši svi smo naši.

          Ne radi se o tome da je gadljiv na lovu, oni su gadljivi na male pare. Žele ljudi fabriku novca. Mnogo unosniji biznis i od droge i od svega, a siguran i bezbedan. Ne aludiram da se oni bave time, neko samo kažem.

          Prodaješ igrače za milione, zgrćeš i deliš nešto, nešto u klub, klub igra standardno Evropu i uzima titule - imaš mir, navijači tendere i novac. Svi zadovoljni i sve ovce na broju.

          Tako to rade ozbiljne grupe i ljudi.

          Pri tom nemam ništa protiv da puste Darka i Jocu da ne bude da sam borac za pravdu, nego komentarišem situaciju. Ionako oni ništa ovde i ne rade. Neka idu u pm korisniji su da ulažu u Srbiju nego da leže u zatvoru u Srbiji pa nek ih jure Holandija i ko hoće.
          Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 16:01.

          Comment


          • Sto se Adzica tice on nece imati mogucnost da se vrati, jednostavno klinci iz nase skole dobijace ubuduce sansu pa ce zatvarati ta mesta.

            Comment


            • http://www.sedmica.me/terzic-brano-m...venom-zvezdom/

              Evo lep intervju...

              Pre je to bilo Zeta, Sutjeska, OFK Zvezdanu tad gurano za mladu reprezentaciju ko hoće mora u OFK. Ovaj čobanin video pa misli da će Brodarac biti isto.

              Bata u Vojvodini. Sve ista ekipa.

              Sad je Zveki došao u Zvezdu i konačno imaju Zvezdu pod kontrolom.
              Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 16:10.

              Comment


              • Pre neki dan je Terza žovLa rekao da smo prihodovali 35 miliona €, a da je dug oko 29 miliona?!
                Izvlači se lova iz kluba i krade MASIVNO!

                Inače, u poslednju godinu ugovora su ušli Krstičić, Savić, Borjan i Rodić (možda još neko, ali ovo su bitni šrafovi) te bi žovLa mogao da poradi na produženju ugovora,jerbo para imamo, ili dolazimo u LtL/Donald situation..

                Za Simića nEsam pametan, sačekaću par utakmica, da ga pogledam, pa ću da sudim. Nadam se da je zamena za Jovičića, a ne Krstičića.

                Da se ja nešto pitam, dao bih Milojeviću, Borjanu, Krstičiću i Rodiću doživotne ugovore! I Boaćku.. (ne zameri Uroše)

                Comment


                • Opet grešiš, Donald i Le Talek nisu hteli da produže ugovor. To koja je godina i kad ističe nema veze, videti pod Srnić.

                  Ne znameram ja nego vi kao dečak kada j.. prvi put i zaljubi se i samo jedna žena postoji. Čekajte ima još igrača, šta ste se popali na Boaćea kao da je Mesi ili Ronaldo.

                  Ne znam čemu strah od nepoznatog, možda se pokaže neko dva puta bolje.

                  Kako niko Kataija ne priziva to bih razumeo već.
                  Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 16:14.

                  Comment


                  • Bezgrešni Uroše, sa Srnićem je komplikacija zbog mafijaških dogovora/procenata..

                    Comment


                    • Sve 5, sve je to istina da u nakaradnom sistemu u kom zivimo nije lako opstati a pogotovo napraviti nesto...ali to postovanje i divljenje ljudima koji ko zna koliko krvi imaju na rukama, nije uopste za pohvalu...voleo bih da dozivim Zvezdu koja nikad nece biti povezivana sa takvima, pa ni u novinama...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • To sam isto pisao. Ne može sport biti čist kad država ne valja. Bilo bi pogubno da bude na čelu bilo ko ko nema takve veze i to iskustvo kao Zvezdan Terzić. Piksija su hteli da ubiju zato je i pobegao.

                        Keka mu šetao Stojkovića na tribine, pa ga posle poslao u Partizan. Inače Keka je visoki intelektualac, idol mu je Mihailo Divac bio, i idol i drug.

                        I onda je tog Stojkovića kao kuče za povodac lepo u Partizan ovaj nije smeo da zucne.

                        Sećam se šta su radili golmanu Kirovskom što je posle u Zemunu branio. Dečko je bio na DIFu, upadali mu nas stan, svašta nešto.

                        Pa šta je Bata radio..

                        Glupo je i razmišljati u normalnim kategorijama kad je sve suvi kriminal. Tako da ili gledaš ili ne. Poštenih nema.

                        Laković taj iz FSS je siva eminencija. Zato su Delije napisale po Bg svuda po nalogu " Lakoviću smradino udbaška". Taj se vrti tu, svi se menjaju i Terza i Tole i Koki on je tu.

                        Comment


                        • I to ovo sve mi znamo kao laici, koja je igranka to samo zna par ljudi. Andjus uopšte nije glup i zna stvarno dosta i ko zna šta bi sve rekao da sme.

                          Zato bolje gledati ovu sportsku stranu ako se uz ta saznanja može gledati, jer je ovo mulj kao i država.

                          Tako ti je to...

                          Comment


                          • Lakovica sam licno upoznao, covek je intelektualac...koliko znam on vec dve godine radi za UEFU...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Pa naravno, zato je tu uvek. Ne bira služba za koju god radio klošare i bitange. Zna se ko je za koje radnje. Sve u svemu baš smo potonuli kao društvo i bolje biti neće. Ne postoji način. Svi su korumpirsni, sve je na prodaju, svi bi krali da mogu, i to ne samo sada nego godinama unazad.

                              Tako da ja ne volim tog Terzu nego znam da je najmanje zlo rezultatski po Zvezdu.

                              Bolje Terza nego Adža ruletdzžija i Steva Majami i koje već kreature.

                              Comment


                              • Kakve bre sluzbe...Lakovic nije ni bio za ovo podneblje, covek 6 jezika govori...nije ga sluzba postavila za direktora u uefi...kao i sve sto vredi u ovoj zemlji, covek gledao da pobegne...gledam moju generaciju sa fakulteta, ne znam da li mogu na prste da nabrojim one koji nisu u inostranstvu...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X