Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Crne Gore

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Princara View Post
    Jeste vala, dogadja se, redovno neko nekog opali bakljom, ali to je sport, sta se tu moze. A i ovaj Akinfejev kao curica neka. Pogodila ga bakljica i on odmah pada i simulira tu nesto, umesto da je ustao odmah, po uzoru na sokole u crvenom, da pokaze svoje cojstvo i junastvo. Da bruka Rusa bude jos veca, nisu do kraja ni smeli da odigraju utakmicu. Sve u svemu jedna velika sramota za Ruse.
    Fino si to spakovao u jednu tvoju dobro poznatu ironiju,ali nekako mi opet bzv,tragicno djeluje ;)


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by Dule Krtola View Post
      JEDAN MOMAM NA FB: Ajde sad pišite svi o navijačima i huliganima. Momak je bacio baklju u teren i baklja je pogodila golmana. Jbg događa se. Sad sve svalite na navijače a što ekipa ne može povezat dvije lopte nikome ništa. Mi smo tu 8 godina i jedino smo valja u našoj reprezentaciji.
      Dok je deja nema ni svjetskog ni evropskog. Zapamtite to! A ovi "naši" što su navijali za Rusiju neka im je na obraz! Jebe se Rusima za vas.
      Čekamo bolje dane.
      E' viva Montenegro!


      Samo mi reci,jel ovo sramotno,sto je 'taj momak' sa fb,izlupetao? jel se ti saglasavas sa njim?


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • #78
        Originally posted by Duka View Post
        Samo mi reci,jel ovo sramotno,sto je 'taj momak' sa fb,izlupetao? jel se ti saglasavas sa njim?
        Skroz.
        Trenutno u reprezentaciji nam ima 6 srba i jedan kosovar?! Repreznetaciju nam vodi kum od deja savicevica, i to bez ikakvog iskustva iza sebe. Nemamo nikakvu igru, evo već 3 il 4 ciklus prođe mi ne idemo na velika takmičenja a ništa se ne mjenja, po navici dolaze srbi, sve manje naših igrača. Što kaže ovaj momak, ne može sastaviti 3 pasa. To što je jedan uglješa bačio baklju treba njega suditi a ne tribinu. U savezu su svi teče, kumovi, rođaci od Deja. Navijači su uvjek bili uz igrače, i kad se igralo u San Marinu, il u Austriji. Ali uvjek smo bili uz reprezentaciju i sad svi pljuju po tribini to mi nije jasno. Dejo vodi neku svoju politiku,neku skroz pogrešnu. Sad je dovukao Vukana, igrača Zvezde, inače svog rođaka il šta več a momak po meni čisti prosjek. Dejo je genije i uvjek će biti ali trenutno nije za prešednika saveza.
        Vi ne možete svatiti trenutnu situaciju i reprezentaciji jer je dovoljno ne poznajete.

        Što se tiče ovih srba što su navijali za Rusiju, to je dno dna, ali dno dna. To ne treba komentrisati.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Dule Krtola View Post
          Skroz.
          Trenutno u reprezentaciji nam ima 6 srba i jedan kosovar?! Repreznetaciju nam vodi kum od deja savicevica, i to bez ikakvog iskustva iza sebe. Nemamo nikakvu igru, evo već 3 il 4 ciklus prođe mi ne idemo na velika takmičenja a ništa se ne mjenja, po navici dolaze srbi, sve manje naših igrača. Što kaže ovaj momak, ne može sastaviti 3 pasa. To što je jedan uglješa bačio baklju treba njega suditi a ne tribinu. U savezu su svi teče, kumovi, rođaci od Deja. Navijači su uvjek bili uz igrače, i kad se igralo u San Marinu, il u Austriji. Ali uvjek smo bili uz reprezentaciju i sad svi pljuju po tribini to mi nije jasno. Dejo vodi neku svoju politiku,neku skroz pogrešnu. Sad je dovukao Vukana, igrača Zvezde, inače svog rođaka il šta več a momak po meni čisti prosjek. Dejo je genije i uvjek će biti ali trenutno nije za prešednika saveza.
          Vi ne možete svatiti trenutnu situaciju i reprezentaciji jer je dovoljno ne poznajete.

          Što se tiče ovih srba što su navijali za Rusiju, to je dno dna, ali dno dna. To ne treba komentrisati.
          Ljubi te brat, pa kako da ne budu svi rođaci kad vas ima više u Beogradu nego u celoj Crnoj Gori, nemoguće je da svi, s obzirom na broj koliko vas je, ne budete rođe, kumovi i tsl.

          Comment


          • #80
            ahahahhahaha

            Ali pazi(te)
            Stavite se vi na našu situaciju. Da vam u reprezentaciju igra 6 Bosanaca i 1 Kosovar. Da vam vodi reprezentaciju kum od prešednika(Tomislava Karadžića) saveza. Da nakon 3-4 ciklusa niste pošli na velika takmičenja. Da ste oćerali Cica Krančara koji je igrao nerješeno sa Englezima na Vembliju, da smo u jednom trenutku bili 16 na svjetu, ali oćerao ga genije nakon IZVRSNIH rezultata i to poćero ga preko noći. Ko dovodi te strance? Ne trener, no prešednik saveza. Mnogo branite Deja, branite ga zbog onog Genija, a ni ne znate šta se dešava u savezu.
            Last edited by Dule Krtola; 28-03-15, 16:43.

            Comment


            • #81
              Stra' me je da ce nam bacuske uzet Budvu, pa da ce seljacine koje inace ljetuju tamo preplavit normalni dio primorja

              Neka da Milo onome golmanu nekakvo brdo tamo oko Petrovca, pa da se zaboravi ovaj incident

              Comment


              • #82
                Дуле буразере, теби требају добри часови географије, а видим мало и историје да би наставио да водиш дискусију овог типа.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #83
                  Ma baraba je taj Dejo kada pored tolikih sokolova dovodi strance u repku.

                  Comment


                  • #84
                    Sve mi je jasno...samo nisam najbolje razumela ko je ovde zapravo kome kum....
                    Selektor odnade ovdašnjem predsedniku, onom volu...ili tom Geniju?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Dule Krtola View Post
                      ahahahhahaha

                      Ali pazi(te)
                      Stavite se vi na našu situaciju. Da vam u reprezentaciju igra 6 Bosanaca i 1 Kosovar. Da vam vodi reprezentaciju kum od prešednika(Tomislava Karadžića) saveza. Da nakon 3-4 ciklusa niste pošli na velika takmičenja. Da ste oćerali Cica Krančara koji je igrao nerješeno sa Englezima na Vembliju, da smo u jednom trenutku bili 16 na svjetu, ali oćerao ga genije nakon IZVRSNIH rezultata i to poćero ga preko noći. Ko dovodi te strance? Ne trener, no prešednik saveza. Mnogo branite Deja, branite ga zbog onog Genija, a ni ne znate šta se dešava u savezu.
                      Jebo ga ti sad kako si se izlupetao sad
                      Evo ja sam npr. Srbin, hvala Bogu što jesam, nema tu stida, ponos i dika, razume se. Ali evo moji Đedovi su sa CetinjE, Martinovići odatle negde vučem korene, ali opet se ponosno, časno i jasno klasifikujem kao Srbin, Srbin poreklom iz Crne Gore. Isto to ljubi te brat, Srbin i Crnogorac, bilo od pamtiveka, sad jbg što nas nova politička misao zavadila međusobno, kao i sa ostalim susedima, kao i što svako hoće da šerifuje u svom selu, pa tako i Crnogorac u svom, više se ne odazivamo svi na MI nego na TI, ako me razumeš.

                      Ova komparacija sa Bosnom i Kosovarom, ne bih, otišlo bi u daleko, možda čak da se protumači i kao rasizam, tako da pusti to nije važno nervoze, vodimo ljubav, jebo više devedesete, daj da sarađujemo da ne živimo više u bedi, a samim tim i sport će nam napredovati.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Dule Krtola View Post
                        Što se tiče ovih srba što su navijali za Rusiju, to je dno dna, ali dno dna. To ne treba komentrisati.
                        Svakako da to nije normalno,kad si se vec dotakao te teme reci mi da li je normalno ono sto se skandiralo na mecu Buducnost-Partizan prosle nedelje ? I mogao bi ovo Srbi da pises velikim slovom,kao sto si Rusija napisao.Hvala

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Radulov47 View Post
                          Svakako da to nije normalno,kad si se vec dotakao te teme reci mi da li je normalno ono sto se skandiralo na mecu Buducnost-Partizan prosle nedelje ? I mogao bi ovo Srbi da pises velikim slovom,kao sto si Rusija napisao.Hvala
                          Na koje konkretno misliš? Šta smo to skandirali?

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Dule Krtola View Post
                            Na koje konkretno misliš? Šta smo to skandirali?
                            Imas pm,da ne gusimo temu

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Jebo ga ti sad kako si se izlupetao sad
                              Evo ja sam npr. Srbin, hvala Bogu što jesam, nema tu stida, ponos i dika, razume se. Ali evo moji Đedovi su sa CetinjE, Martinovići odatle negde vučem korene, ali opet se ponosno, časno i jasno klasifikujem kao Srbin, Srbin poreklom iz Crne Gore. Isto to ljubi te brat, Srbin i Crnogorac, bilo od pamtiveka, sad jbg što nas nova politička misao zavadila međusobno, kao i sa ostalim susedima, kao i što svako hoće da šerifuje u svom selu, pa tako i Crnogorac u svom, više se ne odazivamo svi na MI nego na TI, ako me razumeš.

                              Ova komparacija sa Bosnom i Kosovarom, ne bih, otišlo bi u daleko, možda čak da se protumači i kao rasizam, tako da pusti to nije važno nervoze, vodimo ljubav, jebo više devedesete, daj da sarađujemo da ne živimo više u bedi, a samim tim i sport će nam napredovati.
                              Pa zar bezobrazno da Srbi iz CG (i RS) navijaju za Rusiju? Žive oko XX godina u njoj i mrzeje, ali psuju je a žive u njoj XX godina. E sad jeli je to politika kriva ili nije to je već za neku drugu temu. Živimo u bolesnom vremenu, sa bolesnim društvom, sa malo mozga to je realnost.

                              Što se tiče BiH i Kosova, to sam dao primjer. Ja te igrače koje dolaze iz Srbije, gledam kao strance u reprezentaciji. I dao sam primjer da bi vi svatili situaciju. Ali u reprezentaciju nam igra Fatos Bećiraj iz Peći. Zar to nije žalosno, da pored nekog momka iz CG, igra nam momak iz Peći, takođe i igrači koje su u petom planu Srpske Reprezentacije dobijaju priliku da igraju za nas.

                              Generalno ja nemam ništa protiv republika iliti ljudi iz EX-YU, ali velika je razlika između Srba iz CG, i Srba iz Srbije, prevelika razlika. Pa dovoljno je reći da Srbi iz CG, mrze zemlju đe žive, đe su se rodili. Dok vi iz Srbije ste druga priča i ako mogu reći, na normalan način gledate CG, za razliku od ovih naših.

                              Malo sam iskoplikovao, ali eto


                              Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                              Дуле буразере, теби требају добри часови географије, а видим мало и историје да би наставио да водиш дискусију овог типа.
                              Uroše, prepostavljam da si to mislio zbog onog "Kosovar".
                              Znaš kako, imam prećih stvari no gledati jeli je Kosovo srce Srbije ili je nezavisno. Izvini, ali za to me baš, ali baš briga. Ja živim u CG, rođen sam u drugoj državi i nema razloga zašto bih se cimao jeli je Kosovo srce Srbije ili je nezavisno. Ođe izgleda ima malo više politike i treba to da batalimo jer ovo je sporski forum.
                              Eto toliko.
                              Last edited by Dule Krtola; 28-03-15, 19:47.

                              Comment


                              • #90
                                Lazarević: Kajem se zbog incidenta


                                Dvadesetpetogodišnji Podgoričanin Luka Lazarević, koji je bakljom pogodio golamana Rusije Igora Akifejeva, kazao je da mu je iskreno žao zbog svega što se desilo i da se kaje.

                                Lazarevića je policija identifikovala sinoć zahvaljujući video snimku, ali se on krio do juče do 17:45 sati, kada se predao policiji.

                                "Prvenstveno se izvinjavam povrijeđenom momku, njihovom Savezu, kao i našoj reprezentaciji i cijeloj državi, jer tek sada postajem svjestan posljedica koje sam izazvao bacanjem baklje", navodi se u policijskoj izjavi koju je dao Lazarević u prisustvu svog advokata Pavla Radonjića, a koju je dostavio CdM-u.

                                On je policijskom inspektoru Dragu Bulatoviću rekao da je juče sa drugovima L.D, V.J, P.P, J.H. i Lj.D. došao oko 20 sati na gradski stadion u Podgorici.

                                "Sa pomenutim osobama ušao sam na sjevernu tribinu stadiona. Zauzeli smo mjesta i raširili zastavu Crne Gore. Kada je počela utakmica dok smo stajali na tribini neko od gledalaca je bacio zapaljenu baklju koja je pala pored moje lijeve noge. Pošto je baklja bila zapaljena i prskala ja sam se sagnuo i podigao baklju. Ali kako je ona i dalje prskala, i bila dosta mala, da ne bi opekla mene i ostale u mojoj blizini instiktivno sam je bacio u pravcu terena. Tada je baklja pala na golmana Rusije i pogodila ga u vrat i ramena", ispričao je Lazarević.

                                Spoiler



                                Rekao da se uplašio kada je vidio da je golman pao i naglasio da nije osoba koja bi nekome nanijela bol, prenosi CdM.

                                "Da sam mogao u tom trenutku da se spustim od obezbjeđenja sigurno bih bio prvi koji bi mu pomogao i pružio pomoć. Iskreno žalim i kajem se što se sve ovako desilo. Prvenstveno se izvinjavam povrijeđenom momku, njihovom Savezu, kao i našoj reprezentaciji i cijeloj državi, jer tek sada postajem svjestan posljedica koje sam izazvao bacanjem baklje", istakao je Lazarević.

                                On je napomenuo da je prije dolaska na stadion sa društvom bio u lokalu “Rio” gdje je pio pivo.

                                "Nakon ovog događaja došao sam kući i ocu Željku ispričao šta sam uradio i tražio savjet, te sam dan kasnije sa njim došao u Centar bezbejdnosti Podgorica da dam izjavu", kazao je Lazarević policiji.

                                Comment

                                Working...
                                X