Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bekvalac donirao 100.000 dinara Ustanovi “Mara”

    Šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Radnički iz Niša Dragoljub Bekvalac donirao je 100.000 dinara Centru za dnevni boravak dece, omladine i odraslih lica mentalno ometenih u razvoju “Mara” iz Niša.
    Bekvalac je, nakon što je čuo da je otkazana humanitarna utakmica veterana Srbije i Hrvatske na kojoj je trebalo skupiti prilog za ovu Ustanovu, odlučio da pomogne i donira 100.000 dinara.

    Kada sam pročitao u novinama da je otkazana utakmica i uskraćena pomoć Ustanovi, a pre svega deci, u meni se stvorila ideja da pomognem skromnim gestom. U Nišu ima humanih ljudi, koji su zbog svojih problema, zaboravili na veće probleme, koje imaju ova deca. Nadam se da će moj gest podstaći humane ljude u Nišu da se odazovu i priključe humanoj akciji - rekao je Dragoljub Bekvalac.

    Direktor Centra “Mara” Miloš Ranđelović ima samo pohvale na račun Bekvalca.

    Mi želimo da se zahvalimo gospodinu Bekvalcu. On je pokazao ostalima na najbolji način kako da se pomogne onima koji nemaju i koji su u najtežoj situaciji. Primer je svima koji imaju i mogu - kaže Miloš Ranđelović, direktor Centra “Mara”.

    Dragoljub Bekvalac je ovim gestom dao dobar primer mnogima koji imaju mogućnosti da pomognu, ali možda ne nalaze vremena za one kojima je pomoć neophodna.

    http://www.fcradnicki-nis.com/vesti.php?id=205

    Comment


    • Juce u gostima pobedjena Bezanija 2:0

      http://dlvr.it/42BgQY

      Comment


      • Pusteno je 19000 karata u prodaji.Mozda i obore rekord protiv Partizana, ali to bi bilo samo par stotina vise.Protiv Partizana je bilo preko 18000.

        Comment


        • Bravo Kesicu, spasio si nas od jos jednog bolnog poraza u poslednjim minutima.Ovo je neverovatno sta sebi dozvoljavaju, oba puta im u poslednjim trenucima popusta koncetracija i sva sreca pa su samo jednom taj propust gosti kaznili.

          Ono sto me jos nervira je to sto cetvrti put uzastopce gube prednost i na kraju zavrse sa jednim bodom.Treba na puno tome da poradi Bekvalac, valjda ce protiv Partizana u sredu biti bolje.Ovakve stvari ne smeju da se ponavljaju, a kamoli da se dese cetiri puta.Fina satisfakcija za danasnji remi bi bilo izbacivanje Partizana iz Kupa.

          Comment


          • Cek bre, ti bese grobar . A sad navijas da izbace Partizan

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Cek bre, ti bese grobar . A sad navijas da izbace Partizan
                Na lokalnom nivou navijam za Radnicki, tako da mi je bilo kakva pobeda Radnickog draza od Partizanove i hvalim Bogu sto sam ziveo u gradu koji ima klub koji je jedan od vecih u Srbiji.Sinoc sto sam navijao za njih nije da se odrzi razlika izmedju Zvezde i Partizana, jer me savrseno boli ona stvar za to(rekao sam sinoc Nebojsi nakon meca da Zvezda dobija veciti xD).Kako ima navijaca koji su u vecini utakmica uz svoj tim jedino kada dodju Partizan/Zvezda oni se okrenu protiv njih , e pa ja sam uvek uz svoj tim cak i kada se dozivljavaju najvece blamaze.Takvi kao ja ima nekoliko, odrasli smo u takvoj okolini gde nam je prvo Radnicki bio najomiljeniji, pa tipa ako te pitaju za koga navijac od vecitih mi bismo izabrali jedan od ta dva tima.Pre desetak godina kada je Ergonom igrao prvu ligu, bilo mi je bas krivo sto su u jednom mecu izgubili od Partizana nakon dva produzetaka.Vise mi je stalo do tima koji reprezentuje moj grad, jer sam ipak sa jedne strane dok nisu propali redovno isao na njihove meceve i nisam mogao tek tako da se okrenem protiv njih.Slicna situacija bi bila i za Radnicki, da nisu toliko bili zaglavili u drugoj ligi.Kao sto rekoh hvalim Bogu sto Nis ponovo ima prvoligasa u fudbalu, kao i mnogobrojnu publiku sto dolazi na meceve i sto bez problema mogu da dodju 8000 ljudi.

                Comment


                • Ista stvar. Navijam za Zvezdu, ali mi je krivo kada izgubi Radnicki, jer reprezentuju moj grad, tu zivim i kada god imam priliku idem na stadion da gledam. Bas mi je bilo krivo sto je takav klub morao da igra u drugoj ligi, ipak su nekada igrali 1/2 UEFA Kupa i takav klub to nije zasluzio.

                  Sada ipak su se slozile neke kockice i ponovo gledam Radnicki u srpkoj eliti, sada su finansijski puno bolji i mislim da mogu da budu medju 5 u Srbiji.

                  Comment


                  • Cim to ima veze sa Maricem nista to ne valja. U poprilicno komicnom takmicenju pojavljuju se jos smesniji timovi. Super liga = Nigerijska premijer liga.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Cene za Partizan: Jug i sever po 300, zapad i istok 600 dinara

                      Comment


                      • Auu kakvi ste vi to navijaci .. jedan navija za Radnicki pa posle bira izmedju crvenih i crnih a ovaj drugi Zvezdas al drag mu je svoj klub iz rodnog grada..
                        Karakteri nema sta.
                        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                        Comment


                        • Kad vec pricas o karakterima, sta tek reci za ljude koji 14 utakmica navija na Severu, da bi samo u jednoj utakmici se tek okrenuli protiv svog kluba?Nije ni cudo sto vam je tribina poluprazna, bolje od toga i ne zasluzuje.Radnicki je bio u mnogo drugacijoj situaciji, jedno vreme i blizu gasenja kluba.Tako da je u neku ruku i bilo normalno da se stanovnici Nisa osecaju lupam kao stanovnici drugog grada koji nema veliki fudbalski klub, pa se odlucuju da izaberu nekog od vecitih.
                          Last edited by Ricma; 28-10-13, 08:42.

                          Comment


                          • Ne razumem pocetak tvog posta..?
                            A za drugi deo posta ,to jeupravo ono o cemu sam malopre i kuckao.
                            Pravom navijacu jednog kluba ,rezervni ne postoji.
                            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                            Comment


                            • Pricas o karakteru ''navijaca'', a ja sam se okrenuo kakvi su pojedini navijaci Vojvodine.Ja nikada samog sebe nisam smatrao navijacem, a pogotovo ne pravim kao sto ti kazes.

                              Cinjenica je da je ceo grad izgubio sportski identitet, to se uostalom i nece desiti Novom Sadu.Radnicki je spasila fuzija ne mogu da se setim sa kim sada(ali da su bili na ivici propasti to jesu), RK Zeleznicar je ugasen, Ergonom vise ne postoji, a isto tako smo ostali bez vaterpolo kluba.Svi klubovi koji su ovde imali dugogodisnju tradiciju sem izuzetka sa vaterpolo klubom(koji je osnovan 1994) su nestali, pa onda posle ti meni reci kako neko da iz Nisa da ne navija za vecite kada nece imati za koga da ''navija'' u gradu vise?Ja pored fudbala, volim da pogledam rukomet, vaterpolo i kosarku.Sta mi je ciniti kada moj grad nema tradicionalne klubove u tim sportovima nego ima klubove koji su nastali nakon visestrukih fuzija kao i da je cilj osnivanja pod drugim pravnim imenom kako bi se izbegle obaveze koje oni imaju prema trecim licima?
                              Last edited by Ricma; 28-10-13, 11:15.

                              Comment


                              • O pa pazi .. ja kad kazem navijac ja mislim uopsteno a ne samo na one vatrene ,jer to sto neko nije vatreni navijac tj da je clan grupe ne znaci da manje voli klub,cak sta vise po meni.
                                Nekima je veca ljubav prema grupi nego prema klubu ,pa tim cela stvar gubi smisao.

                                Zalosno je to sto si naveo sa gasenjem klubova ,pogotovo u jednom gradu kakav je Nis.. ipak nije jer o tamo nekom gradicu..
                                Ali veruj mi da se ppppp kojim slucajme Vosa ugasi ,inace smatram da je to nemoguce, ja sigurno ne bih navijao za neki drugi klub,za mene bi domaci fudbal bio dead.
                                Sto se ostalih klubova tice u NS ,mogu ti navesti primer OK Vojvodina koji kao sto i sam znas je najtrofejniji OK klub ,a vidis gde je sada.. bivsi direktor Vasa Mijic je rekao da klub fakticki radi na amaterskom nivou,kosarkasi ispusili za regionalnu ligu pa sad ih nema nigde ,vaterpolisti idu stopama odbojkasa,hokejasi ..cak ni ne znam dal postoji liga kod nas posto niko o tome i ne pise,jedino stvar vade rukometasi koji su sampioni.
                                Poenta je da i takav OK i dalje Vojvodina ista ona koja je zarila i palila evropom u eri Gerica Mestera Boskana .. i sad posto nema trofeja to ne znaci da treba da navijam za nekog drugog.
                                To je onaj karakter o kojem sam pricao.
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X