Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Posto je Bog Kokeza ili Toncev, nece ni videti Evropu.
    I Cuku su uzeli na zub.
    Ko....?
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      I prošli put si me ispalio....
      Sad' mi zence dala slobodno

      Poslednji put kada sam bio u zavicaju ti nisi dolazio, u slavio si ili nesto slicno, u medju vremenu se malo skitalo po belome svetu

      Naucio sam podmladak sve pesme, standardan repertoar (bugarasi , bugaru i itd )

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Ko....?
        Pretpostavljam da misli na Vojvodinu.

        Slazem se sa postom na prethodnoj strani da je Vosa nikad tanja, takvo misljenje i preovladava medju pristalicama kluba iz Novog Sada. Trulo je sto sta na mnogim nivoima u klubu, tako da je ovo na terenu samo kulminacija svega.
        Potez Stolice sramotan, da napusti ekipu u toku meca. Nemam reci. Imam utisak od kada je dosao u Vojvodinu da vodi neki svoj licni rat sa vetrenjacama, a da mu je klub konkretno na drugom mestu.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Ko....?
          Pa Vosa.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Prosle sezone (potom i pri izdavanju licenci od strane FSS za takmicenje u Evropi) je Mladost na najsramniji nacin, jos od titule Obilica, progurana.

            Ono je bilo zalosno za gledati.

            Vosa je bas ocajna ove sezone (od kada pratim sezonu, okt mesec ) i daleko je kvalitetom ispod ostalih klubova koji se bore za evropu.

            Carsija prica da se ove sezone gura Radnicki iz Nis, ali ja to jos uvek nisam primetio (mislim na pomoc fss-a i sudijske organizacije)

            Da li dogovarate utakmice, ne znam

            Comment


            • Originally posted by Klaymen View Post
              Prosle sezone (potom i pri izdavanju licenci od strane FSS za takmicenje u Evropi)
              Da li dogovarate utakmice, ne znam
              MA jok. Završava se sa sudijama...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Radulov47 View Post
                Pretpostavljam da misli na Vojvodinu.

                Slazem se sa postom na prethodnoj strani da je Vosa nikad tanja, takvo misljenje i preovladava medju pristalicama kluba iz Novog Sada. Trulo je sto sta na mnogim nivoima u klubu, tako da je ovo na terenu samo kulminacija svega.
                Potez Stolice sramotan, da napusti ekipu u toku meca. Nemam reci. Imam utisak od kada je dosao u Vojvodinu da vodi neki svoj licni rat sa vetrenjacama, a da mu je klub konkretno na drugom mestu.
                Originally posted by MareLFC View Post
                Pa Vosa.
                Opasno me nerviraju ljudi koji defiluju kroz naše klubove. Evo kad nas, ima ih previše da ne nabrajam i eto kod Vojvodine ...Stolica. Neviđeni licemer, nego da se ne bavim njim, poenta je u šteti koju prave. Zarad svojih ličnih interesa...sve manje zbog promocije, a u glavnom zbog para...prave veliku štetu klubovima u kojima se nalaze. Seju, što ono kažu "zlu krv" među običnim ljudima, pa nekad od odličnih prijatelja, nastanu kvalitetni neprijatelji. Ja verujem da dobar deo Novosađana ne može da smisli Nišlije zbog jedno-dve međusobne utakmice. E sad, ovaj Stolica "na krilima toga" pokušava da nađe neki alibi. Tu je i Linta sa ovom svojom izjavom....mislim, ne možemo mi da damo gol umesto vas, glupo je...a da bi Voša dala gol treba da pređe centar. Takva je bila utakmica danas....
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Klaymen View Post
                  Prosle sezone (potom i pri izdavanju licenci od strane FSS za takmicenje u Evropi) je Mladost na najsramniji nacin, jos od titule Obilica, progurana.

                  Ono je bilo zalosno za gledati.

                  Vosa je bas ocajna ove sezone (od kada pratim sezonu, okt mesec ) i daleko je kvalitetom ispod ostalih klubova koji se bore za evropu.

                  Carsija prica da se ove sezone gura Radnicki iz Nis, ali ja to jos uvek nisam primetio (mislim na pomoc fss-a i sudijske organizacije)

                  Da li dogovarate utakmice, ne znam
                  A sad iskreno....gde ima dima ima i vatre. Malo smo postali "nezavisni" pa čim nas grobari optužuju da igramo za komšinicu, a ovi drugi da igramo za ove sa JNA...znači...ojačali smo ;)
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Klaymen View Post

                    Naucio sam podmladak sve pesme, standardan repertoar (bugarasi , bugaru i itd )

                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post

                      Ne verujem šta vidim.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ne verujem šta vidim.
                          Kad dođe vikend, ne možeš da prođeš od bugarskih autobusa. Ono što smo nekad bili mi za Bugare, polako, ali sigurno oni postaju za nas. SAmo još fali da nas kupuju za po neku žvaku Ma koji će nam "ta" EU.....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Kad dođe vikend, ne možeš da prođeš od bugarskih autobusa. Ono što smo nekad bili mi za Bugare, polako, ali sigurno oni postaju za nas. SAmo još fali da nas kupuju za po neku žvaku Ma koji će nam "ta" EU.....
                            JBG, to vam je najbliza EU - daleko ste od rumunske, madjarske i `rvacke granice.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              JBG, to vam je najbliza EU - daleko ste od rumunske, madjarske i `rvacke granice.
                              Juče čuh pesmu nekih "junoša"...Sofija, Sofija, naš je glavni grad, oćemo u Bugarsku, mrzim Beograd....

                              Na protestu protiv otimanja niškog aerdroma, odnosno, poklanjanja od strane lokalne samouprave niškog aerodroma državi Srbiji...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Juče čuh pesmu nekih "junoša"...Sofija, Sofija, naš je glavni grad, oćemo u Bugarsku, mrzim Beograd....

                                Na protestu protiv otimanja niškog aerdroma, odnosno, poklanjanja od strane lokalne samouprave niškog aerodroma državi Srbiji...
                                Manipulacija omladinom, to svi (sve partije koriste) i onda dobiješ (kao i uvek)nešto što krene pošteno i iskreno potpuno deseto, neko partijsko rešenje.
                                Ne znam u detalje šta je i kako je ali Aerodrom (pogotovo što je mešoviti) ne može biti vlsništvo lok samouprave, može biti preduzeće Aerodrom, nikako zemljište, pista i oprema.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X