Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Recko je odbio...još pre Pakulta.
    Znam vec skoro bilo gotovo koliko se secam,mada ne znam zasto mozda stvarno misli da moze sa Dinamom u JSL,mada i to me nebi zacudilo,ima podrsku vlasti ne znam kakav tim imaju,jos kad krene sa kladionicarskim kombinacijama svasta je moguce

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Znam vec skoro bilo gotovo koliko se secam,mada ne znam zasto mozda stvarno misli da moze sa Dinamom u JSL,mada i to me nebi zacudilo,ima podrsku vlasti ne znam kakav tim imaju,jos kad krene sa kladionicarskim kombinacijama svasta je moguce
      Kod nas bi mu bila ...Meka i Medina ...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Znam vec skoro bilo gotovo koliko se secam,mada ne znam zasto mozda stvarno misli da moze sa Dinamom u JSL,mada i to me nebi zacudilo,ima podrsku vlasti ne znam kakav tim imaju,jos kad krene sa kladionicarskim kombinacijama svasta je moguce
        Ако ти није тешко, испрати резултате Динама. Ја тврдим да може. Притом не мислим на квалитет Динама, који поседују да се не лажемо, за тај ранг такмичења. Ако играш и кладионицу, мислим да ће бити лепих квота на њих. Има тамо и бивших играча Радничког, као и играча на позајмици.

        Comment


        • Igram imao sam ja dojavu prosle godine sa Macvom za oba meca i prelaze,al mi nisu dali da uplatim ili su uslovljavali,jedino da jurcam neke strane ako imaju nasu drugu ligu

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Sledeći je Bata Tole, "za sportskog"...

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post

              Dal sumnjaš da nam je 3. mesto "zagarantovano" ?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Dal sumnjaš da nam je 3. mesto "zagarantovano" ?
                Bolje da uzmete Zivadinovica
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Navodno je promenio formaciju za utakmicu protiv Radnika, koja je završena bez pobednika. To obrazloženje ni pas s maslom ne bi pojeo. Ono što kruži po gradu kao priča je zbog toga što Austrijanac nije radio po instrukcijama, a to znači da nije izvodio "sugerisani" sastav na utakmici već su mu prvih 11 činili igrači koji su po njemu bili najspremniji i najviše odgovarali postavljenim zahtevima.
                  Gospode boze, imaju rezultate, igru ,čovek ok trener i onda ovako, ma ova zemlja je parodija Monti Pajtonovaca.

                  Comment


                  • Povratak bata Djore ...pa dobro 75 godina na vreme ,a trener ce mu biti neko kome je on dao licencu dok ih je izdavao,sad treba videti kome je sve nastancovao
                    pa ko nema posao vas je,...a sad ce ,'drugar' da mu se jos vise iznrevira jer bi on radio za dz al mu ne daju...legla bi jedna rijaliti prica Andjusa i bata Zive

                    Comment


                    • možda vam onovo uvale Zvonka Đorđevića
                      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                      Comment


                      • Originally posted by perkos View Post
                        možda vam onovo uvale Zvonka Đorđevića
                        Ne spominji mi ga
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • НИШЛИЈЕ НАШЛЕ ТРЕНЕРА: Иван Јевић на Чаиру
                          http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...jevic-na-cairu

                          Comment




                          • Comment


                            • Radnički u zaustavnom vremenu ispustio pobedu.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Radnički u zaustavnom vremenu ispustio pobedu.
                                Sudija?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X