Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Comment


      • Teraj dalje, još jedan kec u Nišu

        Pitaju Austrijanca, šta misli o tome da ni jedan pogodak nisu dali iz igre a on u fazonu: "Koga briga, vazno da su unutra"
        Last edited by Lord Aleksoni; 23-08-17, 19:01.

        Comment


        • NIŠLIJE PO PLANU
          - izveštaj, video, izjave trenera -
          Last edited by Constantin; 23-08-17, 20:30.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • Nisam verovao da cu ovo ikad reci, ali Aksentijevic odigrao bas dobar mec, i Pavkov opet strelac, ako nastavi vec na zimu ga vracamo.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Nisam verovao da cu ovo ikad reci, ali Aksentijevic odigrao bas dobar mec, i Pavkov opet strelac, ako nastavi vec na zimu ga vracamo.
                  Ја не верујем да ће Павков икада да се врати у Звезду, јер не видим шта ће им. Мислим, то је моје мишљење. Што се бекова тиче, обојица су донели можда и највише новина у игри Радничког. Од како смо се вратили у лигу Раднички није играо са бековима у нападу у оволикој мери, што је сада највећи плус по мени. Па једном се истакне Аксентијевић мало више, једном Субић... Није ми јасно како Аксентијевић није играо више у Војводини.

                  Comment


                  • Zanima me mišljenje o vašem bivšem igraču Milošu Stanojeviću.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Zanima me mišljenje o vašem bivšem igraču Milošu Stanojeviću.
                      Уф... Претпостављам да си навијач Сарајева. Не знам шта да ти кажем, а не волим да дајем неискрене одговоре. Мени и мом друштву се није допао. Некако се није залагао пуно. Имам утисак да се више бринуо о фризури него о игри. Ево покушавам да се сетим меча где је добро одиграо и не успева ми. Читао сам чланак на klix.ba и на званичном сајту ФК Сарајево. Мислим да су га новинари у Босни превише помпезно најавили. Ја разумем да игра позицију задњег везног, али није имао ни асистенцију ни гол док је играо код нас. Имао је неке тешке грешке у игри, типа нетачан пас, и то у кључним тренуцима када је Раднички чувао резултат. Сећам се меча у Сурдулици, ушао је са клупе последњих неколико минута, Раднички је водио 2:1 и чувао резултат, буквално је остало пола минута надокнаде и он креће у напад и греши на половини у пасу, креће контра Радника из Сурдулице, срећом неуспешна. Да не разглабам превише, ако те нешто у његовој игри конкретно занима, слободно питај, радо ћу ти одговорити. Али онако свеобухватно гледано ја лично нисам видео неку много велику корист од његове игре, за игру Радничког.

                      Comment


                      • Originally posted by Нишлија View Post
                        Ја не верујем да ће Павков икада да се врати у Звезду, јер не видим шта ће им. Мислим, то је моје мишљење. Што се бекова тиче, обојица су донели можда и највише новина у игри Радничког. Од како смо се вратили у лигу Раднички није играо са бековима у нападу у оволикој мери, што је сада највећи плус по мени. Па једном се истакне Аксентијевић мало више, једном Субић... Није ми јасно како Аксентијевић није играо више у Војводини.
                        Aksentijevic je dijabola, zato nije igrao vise u Vosi.

                        Comment


                        • Ne daj Bože da se Pavkov vrati.

                          Što se jučerašnje utakmice tiče, gledao sam prvo poluvreme. Sraman penal dosuđen za Niš pljus žuti karton ovom Mariću koji posle dobija i drugi žuti i crveni.

                          Autogol smešan.

                          Drugo poluvreme nisam gledao.

                          Comment


                          • Domaćinsko suđenje bilo, nema šta. Ubrzo posle tog penala isto neka napucana lopta u 16m, i neko u publici odmah "PENAL!", svi u smeh.

                            No i pored toga svakako je mnogo bolji i dominantniji tim bio Radnički. Potpuna kontrola meča do 2:0 i onda doduše neko opuštanje, šta li već, ali su najgore izgledali kad je Mlados' ostala bez jednog igrača. Jedna kontra u prvom i taj gol pred kraj je sve što je od njih viđeno.

                            Pavkov je drvo, ali je koristan. Skoro svaki vazdušni duel je dobio, radi ono što ume.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ne daj Bože da se Pavkov vrati.

                              Što se jučerašnje utakmice tiče, gledao sam prvo poluvreme. Sraman penal dosuđen za Niš pljus žuti karton ovom Mariću koji posle dobija i drugi žuti i crveni.

                              Autogol smešan.

                              Drugo poluvreme nisam gledao.
                              Slažem se sa tobom, što se kartona tiče. Neoitrebno kažnjavanje kartonom, dovoljna kazna je bila penal.
                              Ne slažem se za prvi penal sa tobom. Na onom prvom snimku, koji sam postavio u okviru članka, imaš snimak te sitacija snimane iza gola Radničkog, znači sa suprotne tribine i sa zemlje. Marić je nakon šuta refleksno pomerio ruku, znači pomerio, nije je doveo u prirodan položaj, promenio smer lopti i tu su pravila jasna.

                              Ne slažem se i to da je autogol bezveze...bap je lep
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Другови и другарице, здраво!!!

                                Comment

                                Working...
                                X