Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre sve ga je važno da smo opstali u ligi Kada se sam osetim kako smo ređali poraze i remije, nismo mogli nikog da dobijemo. A drugi deo sezone odličan

    Nije opstanak i matematički osiguran ali samo još četiri kola do kraja ostala, prosebno da završimo sezonu pa polako da se spremaju za sledeću.

    Comment


    • Ako bude tesno, upada Terzalone na poluvremenu u svlacionicu Radnickog.

      Kao i prosle sezone ocekujem 4 za 1.

      Comment


      • Jovic dao gol iz ofsajda, penal cist ko suza.1:1 je skroz realan rezultat.Znaci prodace Radnicki tekmu u Nisu, uzeli su bod sto je bila i kvota za ovu sezonu.

        Comment


        • Danas su odstupili od sablona, dvojka u Gornjem Milanovcu.

          Comment


          • Mogao sam danas da vatam bus za Banovo Brdo, ali sam odustao na vreme.Da sam bio resen da odem, pokiso bi ko mis.Opet bi se radovao sto je pala treca ekipa iz prosle sezone i sto su konacno uspeli da sacuvaju vodjstvo.Tri neocekivana boda i jebem ti Arenu sto danasnji mec nije prenosila.U petak uvece protiv Radnika na Cairu u osam sati, nadam se da cu da stignem da uvatim drugo poluvreme.Tu vec ocekujem pobedu.Pre nego sto pocne reprezentativna pauza Radnicki ocekuje gostovanje Javoru i to bi Arena morala da prenosi, ali verovatno ce da prenose neki levi mec.
            Last edited by Ricma; 16-08-15, 22:19. Reason: lapsus

            Comment


            • http://www.juznevesti.com/Sport/Svaj...dnicki.sr.html

              Comment


              • Do jaja, postacemo srpski Bazel.

                Comment


                • ARSIĆ!!!! Fenomenalan slobodnjak je izveo, lopta se od prečke odbila do golmana i ode u gol..

                  Comment


                  • Kec u Nišu!!!!

                    Vosa imala strašnu priliku da izjednači pred kraj, nzm kako ono nije ušlo

                    Lalat poludeo

                    Comment




                    • Лалат у свом стилу.
                      На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Sam sebi bih dao minut ćutanja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Poceo je Radnicki da se raspada,ipak je ovo bas mlada ekipa..

                          Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Meraklije, stig`o Constantin
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              RADNIČKI NIŠ-EKSPRESNO KROZ ZEMUN
                              [ATTACH=CONFIG]15121[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15122[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15123[/ATTACH]
                              Prva pobeda u zvaničnim utakmicama trenera Pakulta posle duzeg vremena ako se ne varam, inače čestitke Nišlije vidim da Lazar Arsić nastavlja lepo da igra.

                              Comment

                              Working...
                              X