Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    To meni nikad nije bilo jasno, ovako u redu, oni predstavljaju prije svega sebe i tenis je individualni sport, ali na OI navijati za stranca prije igraca iz svoje zemlje, cisti nosens.

    Olja recimo Milos, Stan, Roddick, Baggy
    sigpic

    Comment


    • #77
      Bez teskih reci, vredjanja i provokacija, svako ima pravo da navija za koga hoce, pa cak i na OI
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #78
        ahahhahahah sestre Vilijams nisu nosioci ahhahahahhahahahahahhahahahahahah

        ako im neko uzme set, nek smatra kao da su zlato uzeli
        sigpic

        Comment


        • #80
          edit : tek sad vidim ovo bojanino upozorenje gore , nisam primetio ranije pa cu obrisati napisano

          edit 2 : licno mislim da bi milos mogao dosta da dogura ,on i karlovic(ako bude igrao) bi mogli dosta daleko , Novak ce isto da bude motivisan , imam osecaj da ce federer i marej rano ispasti
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #81
            Ali jeste provokacija i svaki post na tu temu ce biti obrisan.
            Last edited by bojanaBG; 25-07-12, 22:11. Reason: ...
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #82
              Jao nemojte samo opet molim vas.. niti će oni što NE navijaju početi, niti onima kojima to smeta, sem svađe i teških reči, nešto doprineti i promeniti.
              Nek navija svako za koga hoće, valjda ste do sada to shvatili da je tako i nikako drugačije.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #83
                mogli bi fed i stan naletit na tipsu i zikija u cetvrtfinalu... Interesantno, nadam se da ce fed da izbjegne raonica pod svaku cijenu, jer to bi im bilo 3-4 put ove godine da igraju, raonic bi mogao da pobjedi jer dosad je fed sve dobijao na iskustvo, a nakon 4 meca nema vise sta da se skriva
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • #84
                  Originally posted by Miko View Post
                  edit : tek sad vidim ovo bojanino upozorenje gore , nisam primetio ranije pa cu obrisati napisano

                  edit 2 : licno mislim da bi milos mogao dosta da dogura ,on i karlovic(ako bude igrao) bi mogli dosta daleko , Novak ce isto da bude motivisan , imam osecaj da ce federer i marej rano ispasti
                  E sad sam siguran da ce Roger osvojiti medalju, i to zlatnu
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • #85
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #86
                      Svi se samo slikaju

                      Comment


                      • #87
                        Podizane su zastave nekih zemalja u Olimpijskom selu i eto dobre prilike za slikanje
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #88
                          Last edited by miloolja; 25-07-12, 23:19.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #89
                            Sta je sa slikama, wtf?
                            sigpic

                            Comment


                            • #90
                              Originally posted by Vladan View Post
                              Sta je sa slikama, wtf?
                              Šta?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X