Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osporavajte kako god umijete, al zna se ko je kukao neki dan kad je protiv Fogninia igrao.. Ne bitno vise, ja sam svoje misljenje iznio, a na provokacije i kojekakve gluposti necu reagovati..

    moje misljenje da djokovic ako bude igrao kao protiv fogninia ide kuci gotovo. vase je da djokovic osvaja medalju.. zivi bili pa vidjeli..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Novak, ni da igra levom rukom, ne bi smeo da se muci sa Rodikom

      Ocekujem laganicu 6:3, 6:3 ili slicno nesto.

      NAPRED NOLE !!!
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ako Novak bude igrao kao u drugom i trecem setu protiv Fonjinija, vjerovatno ce da pobijedi. Fonjini je imao 25% osvojenih poena na Novakov servis i ni jednu brejk loptu. On je sigurno bolji returner od Rodika. I onako los Novak moze lako da drzi servis sto je osnova svake igre na travi.

        Naravno Novak moze bitno bolje od onoga sto je pokazao protiv Fonjinija.

        Comment


        • Samo da izgura nekako sjutra i sledece kolo i onda ce sve mnogo lakse da ide. Nadam se da ce klasicna sljaka biti od cetvrtfinala a onda je zivot mnogo laksi.
          sigpic

          Comment


          • Habanjem bi teren trebao da bude manje pogodan za servere. Mec protiv Rodika je ozbiljan test, ali isto tako test koji Novak, ako je samo u pristojnoj formi, bez obzira na podlogu, prolazi.

            Comment


            • Gdje da sad i ja napisem da mislim da Roddick nije bez sansi, a prozvaste covjeka ludim maloprije

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Habanjem bi teren trebao da bude manje pogodan za servere. Mec protiv Rodika je ozbiljan test, ali isto tako test koji Novak, ako je samo u pristojnoj formi, bez obzira na podlogu, prolazi.
                Apsolutno, da je trava kao na Wu pa i da se brine previse, posto je ovo sprdnja koje vise i nema oko osnovne onda bi Novak morao da dobije svaku iole duzu razmjenu. Sto se servisa tice morace strpljivo, valjda zna s' kim igra i da mora da cuva servis.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Gdje da sad i ja napisem da mislim da Roddick nije bez sansi, a prozvaste covjeka ludim maloprije
                  Ja jos sebi doci ne mogu od soka
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • shminka,

                    Novak je prilicni favorit. Kladionice mu daju 88% sansi. To je otrilike da 7 puta dobija u osam meceva.

                    Comment


                    • Pitanje za sve koji su dobro upućeni u tenis: Da li imaju kamere na terenu br.17 gdje sutra igraju Janko i Zimonja?
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        shminka,

                        Novak je prilicni favorit. Kladionice mu daju 88% sansi. To je otrilike da 7 puta dobija u osam meceva.
                        Ja se ne sjecam da je neko rekao da Novak NIJE favorit vec da ce mu biti tesko i da bi mogao ranije kuci ako ne odigra kako zna, a roddick nije teniser kojeg treba podcjenjivati.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Rodik ima sansi pod uslovom da Novak odigra slicno ili gore nego li u prvom setu protiv Fabia i da se propisno izglupira. Strpljivo i fokusirano treba vrebati priliku, pametno na riternu, bez preterane agresivnosti i tvrdoglavosti. Samo je bitno da se igra razvije, a onda ce Rodik biti glineni golub. Podloga jeste problem, ali to lagano postaje oranica i vec sada su kud i kamo normalniji uslovi za igru i kako turnir bude odmicao situacija ce biti sve bolja. Mene najvise brine Novak i njegove oscilacije. Naredni mecevi ce pokazati u kakvoj se formi zaista nalazi.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Rodik nema sanse, nemojte da se zezamo bre
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Rodik nema sanse, nemojte da se zezamo bre
                              Ali, Fed je na Wim... Meh, I give up.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ja se ne sjecam da je neko rekao da Novak NIJE favorit vec da ce mu biti tesko i da bi mogao ranije kuci ako ne odigra kako zna, a roddick nije teniser kojeg treba podcjenjivati.
                                Kako neko ko je do pre mesec dana bio prvi da nije favorit?

                                Ne podcenjujem Rodika, a ovo odavno čekam, zbog nekih starih dugova (i reči).
                                Srbin sutra bije Amera.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X