Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post
    Ko god, za sad valja, 63 prvi.

    Saznadoh ko servira bome se lepo namucio u ovom zadnjem, skripi Janko.
    [/IMG]
    Jel ovo Pjer na dnu slike

    Izvukoše se zahvaljujući Stanu, on je taj koji nosi dubl, trenutno sam igra.

    Comment


    • Odlican Roger, bas dobro reternira...ali Stan opet nije u stanju pogoditi najlaksi volej koji je mogao dobiti

      Kako dobro koristi slice

      Comment


      • Mi ne gledamo isti mec, Roger veze nema, na svojim nejakim plecima Stan drzi Svajcarce u zivotu
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mi ne gledamo isti mec, Roger veze nema, na svojim nejakim plecima Stan drzi Svajcarce u zivotu
          Stan <3

          Nova dimenzija ove igre
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Kakve greške Goaterera igra kao početnik, na sreću njegovu Stan je u stanju da sve odigra sa svojim FH-om, teniska poezija

            Comment


            • Neozbiljni su Japanci, nece da grizu do TBa ocigledno. Nosilac zastave i ponos nacije osjetno bolji
              sigpic

              Comment


              • Nek su oni stavili Carolinu na centralni, da kopa jos 5 seti u mecu na 2 dobivena

                Comment


                • Nemaju potrebe ranije, vidiš da ne igraju s punom snagom, znaju da ih Stan koliko god dobar bio ne može sam dobiti. Berdych i Stepanek odlučili da se spremaju za mješovite

                  Comment


                  • Kakav poen
                    sigpic

                    Comment


                    • Jankela i Ziki rutinski.

                      Comment


                      • Laganica po rezultatu, a i po vremenu koliko su proveli na terenu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Opa, branioci zlata down a set..

                          Comment


                          • Kakva reakcija Keija, kakav ritern
                            Roger je na kraju seta bas pao, na 6:5 i 40:40 je bas lose reagovao na riternu, na BH mu je isao servis, potom je na pocetku TBa katastrofalno odservirao, da bi opet lose riternirao kad bi mu isle na BH. Na kraju su uspjeli da vrate dva mini brejka ali Stan tacno na reket Keija servira i ode prvi set. Rutinski za Japance. Uzecete ovaj drugi bez moje pomoc, 美しい日本、上記の
                            sigpic

                            Comment


                            • Očekivano, sa pola snage Japanci odrađuju posao.

                              Comment


                              • U drugom su setu odlucili dati break fore, da bude zanimljvije

                                Comment

                                Working...
                                X