Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ana igra protiv Klajsters u 1/8 finala.

    Comment


    • Simon osvaja servis gemove u maniru Dr. Ive
      Ovdje se najbolje vidi kako Grigor nema ideja u svojoj igri! Sestre Williams jos bolje nego na Wu!

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Haha, pa voli čovek da mu je široko.

        A kad će više onaj naš dubl?
        Ček ženo Jankela malo da predahne.

        Comment


        • Ferer i Lopez dobili 11-9 u 3. setu. Serena i Venus ubijaju, gotovo sigurno zlato.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Simon osvaja servis gemove u maniru Dr. Ive
            Ovdje se najbolje vidi kako Grigor nema ideja u svojoj igri! Sestre Williams jos bolje nego na Wu!
            To je to,nikakva rijesenja on nema,lomio se jadan cijelo vrijeme da sve izgleda kao kod Federer-a,mnogo mi ide na zivce decko zbog toga...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              Ček ženo Jankela malo da predahne.
              Pa jes i to što kažeš, ja nestrpljiva.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                To je to,nikakva rijesenja on nema,lomio se jadan cijelo vrijeme da sve izgleda kao kod Federer-a,mnogo mi ide na zivce decko zbog toga...
                Meni ti sa ovim decko

                Grigor ne moze da dodje do vinera
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Uspio je Simon uspavati Grisu i na travi...Svi iz Nikea imaju iste tene
                  Ubi me ti sa tvojim izrazima Taman sam naucila sta znaci zijaniti, sad ove tene me zbunile, kontam kao tenisice, ali reko mozda hoces da mi kazes da svi imaju iste siroke sortseve, pa sam videla da su patike u pitanju, jedino Delpu ne ide ta crvena sa bojama zastave.

                  Comment




                  • Patike, patike...ne idu sa zastavom, ali idu sa temperamentom...bas je majstor Delpo
                    Uskoro se od sljake na CC nece vidjeti osnovna linija
                    Last edited by shminka; 30-07-12, 18:34.

                    Comment


                    • Katastrofa, malo dune i toliko zemlje podize, no eto po terenu ima trave, da su pametni da stalno izlaze na mrezu jedan dan da bar pretvore teren u slajku
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Katastrofa, malo dune i toliko zemlje podize, no eto po terenu ima trave, da su pametni da stalno izlaze na mrezu jedan dan da bar pretvore teren u slajku
                        Na kraju ce biti najslicniji terenu na kom su Roger i Rafa igrali prije par godina. Pola sljaka, pola trava. Samo ovdje ne mogu mijenjati patike

                        Comment


                        • Nece ponovo biti streama za Janka i Zimonjica ja kontam, to je isti teren na kom su Novak i Viktor igrali. 3:2 za nase, neko od njihovih servira mozda neki stream slovacke tvizije

                          Comment


                          • Za ljubitelje Goatererovih UE u paru, Apacrow player i SF2 ili http://www.eurovisionsports.tv/london2012/ EBU members pa SRF live

                            Comment


                            • Ne mos ih raspoznati koji su koji

                              Comment

                              Working...
                              X