Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imali su dobar zrijeb posle ovoga, steta. No dje Viktora nadje jbt

    Originally posted by altlosta View Post
    Gotovo, zavrsio Viktor svoje OI, valjda ne igra u miksu, ni to ne mogu naci ko igra Znam da Ana i Zimonjic valjda igraju, nznm jel jos neko, zaboravih, a nis ne mogu nai na ovom sajtu.
    Sjutra je zrijeb za miks, ja na sajtu OI nista i ne trazim, najgori sajt ikad
    http://2012.itftennis.com/olympics/r...d-doubles.aspx
    sigpic

    Comment


    • Brunstrom i Linsted, kako je to dobar dubl, gledao sam ih u Cairu razvaljivali su. Ne znam zasto su bukmejkeri favorizovali Novaka i Viktora. Poklon.

      Ana i Janko u 1/8 Sad krecu ozbiljniji protivnici.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Sjutra je zrijeb za miks, ja na sajtu OI nista i ne trazim, najgori sajt ikad
        http://2012.itftennis.com/olympics/r...d-doubles.aspx
        Znam da je sutra zreb, nego sam mislila da ima spisak ko ce igrati sve.

        Comment


        • Seppi na servisu:

          1-0 servis viner
          1-1 jako los retern na drugi servis
          1-2 servis viner
          1-3 ocajna greska iz FHa, nije Seppi zatvorio reket, velika aut iz ciste situacije, odlicno je poen izgradio BH paralelama
          1-4 odlican retern iz BHa u Kieferovom stilu
          1-5 vrijeme je i za FH, odlican IO
          1-6 servis viner
          2-6 as
          2-7 odlican reter, a zatim i snalazljivost na mrezi, volej za kraj

          Originally posted by edohz View Post
          Ja za ovu Baltachovu nikad čuo a cura plače zbog poraza ko da je izgubila u finalu W, e svašta
          Zadnji mec na terenima Wa;)

          Comment


          • Delpo ide dalje. 6-3, 7-6
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ajd završi se ono Anino natezanje... treba mi zabraniti da je gledam...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Simon-Dimitrov,poslastica dana uskoro
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  Znam da je sutra zreb, nego sam mislila da ima spisak ko ce igrati sve.
                  Imas ovdje ali wiki je to, pitanje je koliko je relevantno. Bas nidje ne mogu da nadjem entry list, svasta

                  http://en.wikipedia.org/wiki/Tennis_...fication#Mixed
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, pise possible teams. Jel to Amerikanci nisu uspeli na kraju da sastave nikakav miks dubl, a toliko varijanti i price sa kim ce Serena.

                    Comment


                    • Kakav poraz Viktora, sve je uprskao. Janko prelazi lagano preko Isnera u 2 seta, i onda ide u polufinale u 3 teška seta protiv Istomina, taj meč će biti i meč turnira, nikako ga ne propustite.

                      Comment


                      • Razmenili se Simon i Dimitrov breakova na pocetku. A kako su samo Grigoru skrojili ovaj sorts, mogli su mu bar zere suziti, kao suknja pantalone izgleda, inace mi se i boje i majica i dizajn svidja, ali ovo mi bas i nije najjasnije.
                        Last edited by altlosta; 30-07-12, 18:00.

                        Comment


                        • Jel ima neko link za Ferera i Lopeza,cekam ih za 10 000

                          Comment


                          • Uspio je Simon uspavati Grisu i na travi...Svi iz Nikea imaju iste tene

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Jel ima neko link za Ferera i Lopeza,cekam ih za 10 000
                              Link za sta tacno? http://www.london2012.com/tennis/eve...406/index.html
                              Last edited by altlosta; 30-07-12, 18:21. Reason: pogresno prebaceno

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                Razmenili se Simon i Dimitrov breakova na pocetku. A kako su samo Grigoru skrojili ovaj sorts, mogli su mu bar zere suziti, kao suknja pantalone izgleda, inace mi se i boje i majica i dizajn svidja, ali ovo mi bas i nije najjasnije.
                                Haha, pa voli čovek da mu je široko.

                                A kad će više onaj naš dubl?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X