Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    MOLIM, kakvo prozivanje?


    A AK47 ajde molim te prosvjetli me kakve su to gluposti.. nema frustracija nikakvih, znalo se kakav ce fed izaci na teren ali to ne umanjuje murrayevu igru koja je bila briljantna
    Nema zlata,nemoj plakati
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Nema zlata,nemoj plakati
      Ma kako ti kazes druze
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • veliki sampion dobio lekciju na travi i spusten ponovo na zemlju da ne zivi u ilizuijama,kao i njegovi navijaci.uzeo covek wimbldon jer se igralo u dvoranskim uslovima. bravo endi majstore,kad nema rafe da deli lekcije federeru ti si to sve nadoknadio,i uzeo najbitniji turnir u tenisu koji je vredniji od wimbldona od pre mesec dana jer olimpijske igre su nesto posebno.svako bi pre uzeo olimpijske igre ove god nego wimbldon,jer u londonu ulazis u istoriju za sva vremena.nole razocarao,ali glavu gore treba ga podrzati kad je najteze,a ne kao vecina koja uzivaju kad dobija,a kad se gubi onda ga pljuju.poz nad i noletovim fanovima,a fed vise srece drugi put mozda u riju 2016 ako se poklope kockicke....

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Indigo,

          Zapanjen sam nelojalnoscu mnogih Novakovih navijaca, ukljucujuci i tebe. Nevjerovatno je kako lako i neosnovano pocne pljuvanje.

          U dva meca koja je Novak u zadnja tri dana izgubio samo sam se uvjerio da je u njegovoj igri uglavnom sve u redu.

          Na psiholoskom planu nesto nedostaje. Poslije ovog drugo razocaranja (poraz od Marija, danasnji mec je nebitan) bicu jako iznenadjen ako ne bude gore prije nego bude bolje!

          Bicu jako zadovoljan ako se za Melburn potpuno povrati!
          Veoma me raduje Delpov povratak, ali ne raduje me Novak. Koliko smo ga samo hvalili i dizali u nebesa, kako je naša mentalna gromada. Nije to bilo tako davno. Šta se desilo?

          Šta se desilo da ga beba izbaci iz koloseka toliko da posle odigranih savršenih gemova i posle fantastičnih servisa to sve nestane?
          Šta je to toliko frustrirajuće da se u nedogled nervira i čudi zbog protivnikovih linija, a svi tome teže, pa i on sam (što dublji udarac, na liniju)?

          Verovatno smo svesni da su to bili okidači, da je pre svega meč protiv Endija ostavio mnogo dublji trag (a verovala sam da će sve to prevazići), da je nezadovoljstvo zbog ispuštenog finala bilo nepremostivo.
          Međutim, nema onog njegovog prepoznatljivog dizanja iz pepela. Nema.
          A nema ni servisa kada treba. Nema.

          Šta se desilo pre nekoliko meseci u Rimu kada je u finalu, posle odlične igre (opet sredinom prvog seta) i posle jedne pogrešne sudijske odluke Rafa dobio prvi servis? Novak je tada "poludeo" i sve je otišlo u....

          Moj zaključak: Delpo je mnogo želeo ovu medalju, mnogo više od Novaka, za koga je treće mesto bilo apsolutno razočaravajuće. Delpo se vratio na veliku scenu, u sam vrh muškog tura, posle silnih nedaća, povreda i operacija..
          Vratio se tamo gde pripada, u odličnoj formi bio na OI, željan i gladan pobeda... Sve ono što Novaku nije nedostajalo i što već ima, a pre svega bronzanu medalju sa OI.

          Znam da će ovo proći. Isuviše je Novak veliki šampion, rođen takav, isuviše dobar teniser da bi sada potonuo ili "nestao".
          Ali treba sve to sažvakati i svariti.
          Last edited by miloolja; 05-08-12, 18:02.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by milka86 View Post
            veliki sampion dobio lekciju na travi i spusten ponovo na zemlju da ne zivi u ilizuijama,kao i njegovi navijaci.uzeo covek wimbldon jer se igralo u dvoranskim uslovima. bravo endi majstore,kad nema rafe da deli lekcije federeru ti si to sve nadoknadio,i uzeo najbitniji turnir u tenisu koji je vredniji od wimbldona od pre mesec dana jer olimpijske igre su nesto posebno.svako bi pre uzeo olimpijske igre ove god nego wimbldon,jer u londonu ulazis u istoriju za sva vremena.nole razocarao,ali glavu gore treba ga podrzati kad je najteze,a ne kao vecina koja uzivaju kad dobija,a kad se gubi onda ga pljuju.poz nad i noletovim fanovima,a fed vise srece drugi put mozda u riju 2016 ako se poklope kockicke....

            A bravo i za tebe , ne pises nikako tokom cijelog turnira i onda kad Federer izgubi dodjes da provociras

            Bravo za Andya , mnogo mi je drago sto je osvojio , valjda ce mu ovo pomoci da uskoro dodje i do GS-a ..

            Bravo i za JMDP-a , drago mi je sto je i on dosao do medalje , nadam se najiskrenije da su povrede proslost , pa da ga opet u vrhu gledamo ..

            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • to dale je realnost ne provociranje,ali ovo nije pobeda vec debakl velikog rodzera na travi,nadalu se to nikad nije dogodilo da ga neko razbije na sljaci.cinjenica je i to strucnjaci svetski znaju da fed moze da uzme gs samo ako se igra u dvorani kako rece patrik mekenro.a to se i desilo na wimbl sa noletom i marejem jer su se odlucujuci setovi poklopili da se zatvori krov,drugim recima da je on stvarno broj jedan pokazao bi to i sad,ali ima jos vremena us open ide pa opet nova sezona,da vidim kako ce da uzme gs novi pored noleta i rafe kad se oporavi.a lepo zvuci najbolji teniser svih vremena,a nema ni zlato ni osvojen davis cup

              Comment


              • Jos jedan forumas je dosao na svoje...uzivaj

                Za par minuta pocinje finale miks dubla

                Comment


                • Del Potro momce, svaka ti cast!
                  Odlican turnir za njega, perfektno je odigrao. Danas je pokazao i kako stoji sa mentalnom snagom. Zaista svaka cast.
                  Neka nastavi ovako, i bice titula, pa i onih najvecih, uvjeren sam.

                  Last edited by Drunken Whaler; 05-08-12, 17:22.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Sta reci....
                    Bravo za Mareja....Ubi decko !
                    Novak je bio dobar u 1/2 finalu, danas nije-posledaica tog poraza.....
                    Bice bolje uskoro !!
                    Cestitke, Delpovim i Endijevim navijacima.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Indigo,

                      Zapanjen sam nelojalnoscu mnogih Novakovih navijaca, ukljucujuci i tebe. Nevjerovatno je kako lako i neosnovano pocne pljuvanje.

                      U dva meca koja je Novak u zadnja tri dana izgubio samo sam se uvjerio da je u njegovoj igri uglavnom sve u redu.

                      Na psiholoskom planu nesto nedostaje. Poslije ovog drugo razocaranja (poraz od Marija, danasnji mec je nebitan) bicu jako iznenadjen ako ne bude gore prije nego bude bolje!

                      Bicu jako zadovoljan ako se za Melburn potpuno povrati!
                      Nije nelojalnost i nije neosnovano.
                      Ti si jedini koji ga branis a da ga mi nismo pre toga ni napali.
                      Ja sam samo izneo cinjenice koje se ne mogu opovrgnuti.
                      Za mene je on i dalje najbolji veruj mi na rec Nadam se povratku naravno. Ali nije mi tesko vise da priznam kada neko igra bolje od njega. Trenutno je Murray pa i Roger iznad njega.
                      Treba da se vrati sistemu rada od ranije, ne moze se ovako osvjiti nista bitno.
                      Kada ti pucas na 5-5 sta tu ima da se prica.

                      Uvek postoji nada za neko bolje sutra, danas postoje bolji i igra opasan tenis, a budnucnost.. ko zna sta ce tamo biti. Nadam se sjanoj americkoj turneji.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Robson i Andy upravo uzese servis velikom Mirnyiju

                        A poslije toga je Azarenki smijesno uzeti servis...kako covjek danas reternira
                        Last edited by shminka; 05-08-12, 17:45.

                        Comment


                        • Daj Rodzerovci ne padajte na gluposti. Valjda vidite da je Rodzer trn u oku mnogima, a pogotovo @milki.
                          Ignorisite ih, oni to najvise mrze
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Šta se desilo da ga beba izbaci iz koloseka toliko da posle odigranih savršenih gemova i posle fantastičnih servisa to sve nestane?
                            Šta je to toliko frustrirajuće da se u nedogled nervira i čudi zbog protivnikovih linija, a svi tome teže, pa i on sam (što dublji udarac, na liniju)?

                            Verovatno smo svesni da su to bili okidači, da je pre svega meč protiv Endija ostavio mnogo dublji trag (a verovala sam da će sve to prevazići), da je nezadovoljstvo zbog ispuštenog finala bilo nepremostivo.
                            Međutim, nema onog njegovog prepoznatljivog dizanja iz pepela. Nema.
                            A nema ni servisa kada treba. Nema.

                            Šta se desilo pre nekoliko meseci u Rimu kada je u finalu, posle odlične igre (opet sredinom prvog seta) i posle jedne pogrešne sudijske odluke Rafa dobio prvi servis? Novak je tada "poludeo" i sve je otišlo u....
                            To su sve okidaci. Naravno da su okidaci. Jednostavno nije bio spreman da krvavo radi da uzme bronzu. Probao je na brzinu i nije islo. A sad da je beba jaukala u najgorem trenutku jeste. Ako su u sampinskoj fazi ti ces to vidjeti kao izazov. Ako nisi onda ces da puknes.

                            Ali zasto ne bi bilo okidaca u Torontu? Zasto ga tamo nesto ne bi iznerviralo?

                            Bojim se da je on sada u fazi koja se u kockanju zove "loss chasing" tj. pokusaji da se na brzinu povrati izubljeno. Upravo kad si u fazi "loss chasing" najvise izgubis.

                            Nadam se da su moji strahovi neosnovani.
                            Last edited by NI; 05-08-12, 18:35.

                            Comment


                            • Pravo da ti kažeam NI i mene je toga strah.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bice zanimljivo videti da li Delpo moze da osvoji USO. Onda bi imali: AO- Novak, RG- Nadal, W- Rodzer, OI- Marej, USO- Delpo
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X