Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Bravo Andy, skroz zasluzeno

    Bravo ROGER!!!!!
    u ovim godinama i dalje objasnjava neke stvari mladjima od sebe
    A danas je BAS OBJASNIO lol
    Nemoj ovo da shvatis kao zlurad komentar vec samo mislim da je to bilo potpuno nepotrebno u tvom postu trenutno .
    Dovoljno je bilo "Bravo Rodzer"
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Kakve su ti misli, takav ti je zivot. Rece neki filozof.
      Da te ispravim, rece
      sigpic

      Comment


      • Bravo Andy, nadam se da ću kasnije imati vremena za neku kraću analizu. Nego, šta je to Novak uradio ?!
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Cestitke Mariju. Drago mi je zbog njega.

          Zao mi je Rodzera, ali prekasno mu je Olimpijada postala prioritet.

          Marijevom pobjedom nisam iznenadjen ali rezultatom jesam. Kad odgledam u miru mec, prokomentarisacu.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Nisam video kraj, prebacio na Rokija 5.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne da ono malo pravde u sportu ne da mu. Samo jos princeza kad bi zaplakala bilo bi sjajno.

              Comment


              • Originally posted by Prle! View Post
                Bravo Andy, nadam se da ću kasnije imati vremena za neku kraću analizu. Nego, šta je to Novak uradio ?!
                Izgubio pa svi sada bacaju hate.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Isto najvise ka najmanjem:

                  1.
                  Delpo zbog srca. Novak bi imao bolju taktiku nego danas, nece biti beba, ali Delpo ti nista nece dati.

                  2.
                  Mari jer objektivno najmanje lezi Novaku.

                  3.
                  Federer, iako je neizvjesno kako ce ovaj poraz djelovati na njega.

                  4.
                  Nadal, Novak ima igru za njega.
                  Novak ima igru za Nadala. Novak nema glavu vise za Nadala. Fact 1

                  Roger ima igru za Novaka. Novak mora da pruzi sve kako bi ga dobio tamo. Ako bude na ovom nivou, gubi. Fact 2

                  Murray ima slice, ima servis i ogormno samopouzdanje + je trenutno boji igrac, Novak gubi. Fact 3

                  Delpo, silno ce zeleti da uzme USO opet, video je da moze. Povreda je proslost. Jako tesko. Fact 4

                  Novak je sam sebi zagorcao zivot. Podigao je nivo tenisa, i jedno vreme to niko nije mogao da prati.
                  Kada su ga sustigli i dalje ih je pobedjivao zbog fizicke pripreme i hladne glave.
                  Sada je zrtva svog ritma, sam ne moze ni u snu to da isprati.
                  Prevelika ocekivanja a premalo snage, srca a pre svega glave za ogorman poduhvat koji je sebi zadao nije izasao na dobro.

                  Treba se podici jos vise i treba vratiti glavu i onda verujem da ce biti ok.
                  Inace postace veci Choker od Kohlija.
                  Sad but it's true.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    A danas je BAS OBJASNIO lol
                    Nemoj ovo da shvatis kao zlurad komentar vec samo mislim da je to bilo potpuno nepotrebno u tvom postu trenutno .
                    Dovoljno je bilo "Bravo Rodzer"
                    BOrio se koliko je mogao, iako je bilo ocigledno da ne moze puno, to je za mene sasvim dovoljno
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      BOrio se koliko je mogao, iako je bilo ocigledno da ne moze puno, to je za mene sasvim dovoljno
                      Tako ce mu biti od sada,borba koja se ne isplacuje

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Tako ce mu biti od sada,borba koja se ne isplacuje
                        Opusti se, uzivaj u prelijepom pogledu na trojicu majstora na CC

                        Comment


                        • FC Nadal ti inace gledas u kuglu i vidis buducnost, reko' da navratim malo do tebe mozda i meni vidis nesto?
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            FC Nadal ti inace gledas u kuglu i vidis buducnost, reko' da navratim malo do tebe mozda i meni vidis nesto?
                            On ne vidi ali cu ti reci ko vidi,
                            sigpic

                            Comment


                            • PIO фондови празни и деда одлучио да не иде у пензију..
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                On ne vidi ali cu ti reci ko vidi,
                                Nisam upucen sa tom forom o cemu je rijec?

                                Comment

                                Working...
                                X