Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ladno se BHTV iskljucio zbog Olimpik-Rudar , ajde ako nista kad nece da prikazuju finale OI u tenisu valjda ce fudbal mec biti boli glava
    Zakljucali mi i Hrt i Rts
    Djecko iz kafica kaze da se ne nerviras, naci ces nesto na onih 15 sportskih kanala, djecko kaze i da Andy lagano dobija xD
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      MA da, Fed ne bi imao sanse zato sto on nikad nije osvojio W na otvorenom, dok je Marej osvojio 6...cekaj bre malo
      Samo govorim kako izgleda sada i kako je izgledalo u prva 2.seta u finalu W

      Comment


      • Ma znam i ja naci stream ali nema sile da cu se patiti na streamu za finale OI u tenisu kad imam tv , makar na teletextu pratio rezultat
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Vladane,

          Ponekad znas da pokazes sitnu dusu.

          1.
          Izgubio je od Nadala i Ferera na sljaci u Madridu.

          2.
          Rekao sam ovaj Delpo. FH izvanreda, iznenadio me je BH, bio je odlican... Servis? kad god ga je trebao imao ga je. Vecinu brejk lopti je briljentno odservirao.
          Igrao je strasno i u tim mecevima, strasno, znacilo mu je i izgubio je.
          sigpic

          Comment


          • Otkljucali RTS odmah
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Samo govorim kako izgleda sada i kako je izgledalo u prva 2.seta u finalu W
              Koliko se ja secam, Fed je dobio 2. seta na W a krov je bio otvoren...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pozdrav svima idem da se ohladim malo i da rostiljam puca mi glava poludeo sam od nerviranja,ovo je gore nego u Pekingu kada je bilo...Vidimo se za par dana,izvinjavam se za izlive besa....Mnogo mi je krivo morate da razumete,pozz svima na forumu...

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Koliko se ja secam, Fed je dobio 2. seta na W a krov je bio otvoren...
                  Jeste ali samo zbog 3 ludacka poena na kraju seta a Andy je dominirao tokom seta imao brejk lopte koje Fed ocima nije vidio

                  Comment


                  • Onaj na BHT nije vise mogao da prenosi ovo ubijanje

                    Cudi se, ko da je Andy 200ti na svijetu

                    Comment


                    • Vladane,

                      Ali je bio u losijoj formi.

                      Da te pitam. Ako Novak dodje do finala USO, koga bi najmanje a koga najvise volio od:

                      Delpa, Nadala, Marija i Federera?

                      Kad odgovoris dacu ti moj redosljed.

                      Comment


                      • Hajde molim te,molim te uzmi ovo...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Rutinski u 3.setu

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Vladane,

                            Ali je bio u losijoj formi.

                            Da te pitam. Ako Novak dodje do finala USO, koga bi najmanje a koga najvise volio od:

                            Delpa, Nadala, Marija i Federera?

                            Kad odgovoris dacu ti moj redosljed.
                            Pa nije vala ni ovdje dosao u nekoj briljantnoj formi

                            Najvise ka najmanje
                            Murray, Delpo, Nadal, Federer
                            sigpic

                            Comment


                            • I to bi bilo to, bravo Fed, zlatu u dublu je dodato srebro u singlu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Endi terminator.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X