Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IDEMO BREEE Rodzer osvoji GEM JUUUHHUUUUUUUU !!!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by TheZIX90 View Post
      Sram bilo Novaka za ovakvo ponasanje,koja drskost i razmazenost na OI,pa on nece ni igrati u Riju a kamoli da se nada nekoj medalji tamo.E moj Novace na ovim OI Srbija je ocajna a ti si samo to pojacao...
      Za razliku od tebe Novak Djokovic zna casno da prihvati poraz sto je i pokazao izuzetno srdacnim pozdravom na mrezi i svaka mu cast na tome. Ocigledno je da je poslednjih par meseci glavni problem u glavi, sto je najcrnje izgleda sam ja jedini koji smatra da je u odredjenim aspektima igre (servis, voleji) Novak dosta napredovao u odnosu na proslu sezonu. Nije uzeo medalju, nije uzeo RG, nije uzeo W ali bez obzira na sve to duboki naklon njemu za sve sto je do sada uradio. Ako uspe da se od svega ovoga oporavi i izadje mentalno jaci (a verujem da hoce) mislim da po igrackim kvalitetima definitivno zasluzuje da se bori za 1. mesto i GS titule u narednih 5 godina.

      Sto se Delpa tice potpuno zasluzeno je pobedio, istina je da je u nekim situacijama sreca bila na njegovoj strani, ali sreca prati hrabre i ako nista drugo mislim da je ATP Tour dosta dobio ovom medaljom koja ce, nadam se, Delpa vratiti u sam vrh svetskog tenisa.

      Originally posted by TheZIX90 View Post
      Kako mi je drago zbog Del Potra,e ovo je patriota,a ne neki tamo sto trazi pare da bi igrao za nasu Davis cup reprezantaciju.
      Ovakvi postovi su vec sramota, ne za Novaka nego za tebe samog.
      Last edited by SnakeEyes; 05-08-12, 15:43.

      Comment


      • NeverovatnoKoliko samo Novak nema srece,ali uopste.Ne znam sta da kazem ovo je vise previse.
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Da li ce Fed iskoristi 131243144 brejk loptu?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Koliko Rodzer ima 0/15 iskoriscenih brejk lopti
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ovo sto Roger igra veze nema, nije to ni blizu njegovog ozbiljnog nivoa. Ipak ce Andyu masu znaciti titula, ono sto mora da budee zabrinjavajuce za njega je sto vise grize i rasterecenije igra za VB nego za sebe, to je prilican nonsens
              sigpic

              Comment


              • Federer uzima sledeca 3 seta

                Comment


                • A sad pocinje preokret
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nema servisa,nema sakrivanja,nema dominacije...

                    Kako ga Murray razbija s osnovne,mocni Andy <3
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Propusti li ovo moze slobodno da se povuce!
                      sigpic

                      Comment


                      • Realno mucenje je ovo, murray ga razbija al realno ne moze da mu parira
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • U 31. godini se ovako boriti, posle onakvog meca u petak, bravo Fed, jos jedan dokaz zasto je GOAT!!!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Borderka View Post
                            Volim Novaka do neba, ali danas zaslužuje ćušku.
                            Napravio je sprdnju od borbe za bronzu,a to nije u redu.
                            Treba da se uozbilji i pusti čoveka preko puta da dostojanstveno okači medalju oko vrata.
                            Zato što je ovo Olimpijada a ne vašar, zato što je medalja - medalja, zato što je preko puta dobar čovek i dobar teniser kome ona znači.
                            Borderka,

                            Volis Novaka do neba. Ne sumnjam u to. Ali da li ikoga iznenadjuje da se njemu danas nije igralo i nije moglo igrati?

                            Poslije onog poraza protiv Andija nije cudo da je pao. Novak se zapravo dobro drzao. Znao je kakav posao imao. Poceo je svrseno, svjestan da je najbolje da se to brzo zvrsi.

                            Prekid za kisu ga je izbacio malo iz ritma. Nista cudna i da je potuno sabran. Bebe su ga puno izbacile iz ritma. To ti samo pokazuje njegovo mentalno stanje u ovom trenutku.

                            Ja nemam sto da zamjerim Novaku. Dva velika razocaranja u dva mjeseca moraju ostaviti traga. Pitanje je koliko ce mu trebati da to prevazidje.

                            Ako mu nesto zamjeram to je sto igra Toronto. Njemu treba mentalni odmor a ne srljanje.

                            Naletio je na razigranog protivnika koji ima srce lava. Ovaj Delpo ce tesko izgubiti bilo koji veliki mec, mec do koga mu je stalo.

                            Comment


                            • Originally posted by SnakeEyes View Post
                              Za razliku od tebe Novak Djokovic zna casno da prihvati poraz sto je i pokazao izuzetno srdacnim pozdravom na mrezi i svaka mu cast na tome. Ocigledno je da je poslednjih par meseci glavni problem u glavi, sto je najcrnje izgleda sam ja jedini koji smatra da je u odredjenim aspektima igre (servis, voleji) Novak dosta napredovao u odnosu na proslu sezonu. Nije uzeo medalju, nije uzeo RG, nije uzeo W ali bez obzira na sve to duboki naklon njemu za sve sto je do sada uradio. Ako uspe da se od svega ovoga oporavi i izadje mentalno jaci (a verujem da hoce) mislim da po igrackim kvalitetima definitivno zasluzuje da se bori za 1. mesto i GS titule u narednih 5 godina.

                              Sto se Delpa tice potpuno zasluzeno je pobedio, istina je da je u nekim situacijama sreca bila na njegovoj strani, ali sreca prati hrabre i ako nista drugo mislim da je ATP Tour dosta dobio ovom medaljom koja ce, nadam se, Delpa vratiti u sam vrh svetskog tenisa.


                              Ovakvi postovi su vec sramota, ne za Novaka nego za tebe samog.
                              Trazio je on pare da bi igrao veruj mi,decko koji radi u kaficu kod njih zna mnoge stvari pa sam i ja tako saznao ali nisam obracao paznju jer nisam zeleo,ali ovo je sramotno ponasanje i igranje...

                              Comment


                              • Samo da se zna,negdje smo kupili i fh ovih dana
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X