Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sto se onda ne spomene Isner na drugoj strani nego je Roger vec u finalu
    Skot moze izbjeci i Noleta i Federera. Novak moze, a vjerujem i da ce, izbjeci Andya.
    U toku velike dominacije Rogera i Rafe, Noletu je bilo koja opcija bila izuzetno teska.
    Da, u zadnje 2g po pravilu ide na Rogera, ali to ne mora nuzno biti najtezi moguci zrijeb. Na AO je i Andy bio izuzetno tezak protivnik. Vjerovatno tezi od Rogera. Ali tada je bila prica, namjestili su sad obratno, jer je raja skuzila da Noletu namjestaju Rogera

    Kakve ce tek reakcije biti kada na USO Rafa i Nole zaigraju u 1/2

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Bojana, tebi sam se obratio, pretpostavljam da si prebacila Ferrera na 5 mjesto jbg kad je čovjek stalno u 1/4 ko ne bi pomislio, svakako je bio 100x bolji izbor od Škota na travi.
      Da, to sam pebacila, jbg. navika
      tek sam posle shvatila sta sam napisala
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nemojmo pretjerivati sa tezinom zrijeba. Novakov zrijeb je tezak u prvom redu zato sto ima poufinale za Marijem.

        Conga, Berdih, DP? Conga je najtezi ali ni ostala dva nisu maciji kasalj?

        Od ostalih izuzetno neugodnih servera Rodik, Izner, Raonic, Karlovic? Rodik je najlaksi.

        Od ostalih neugodnih servera Cilic, Lopez, Hasse... ili spezijalista za travu Bagdatis, Tomic, Juzni... Ipak ni jedan od njih ne bi trebao biti ozboljni problem.
        Last edited by NI; 26-07-12, 14:44.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Kompleksi, hronicna bolest....

          Evo one slike sto sam ti duzan



          Ja se sebi stvarno divim, moram malo bit' neskroman. Gotovo uvijek pogodim Novakove zrijebove, mislim da imam neke natprirodne moci
          sigpic

          Comment


          • Jedva cekam da pocne teniski turnir... Bice dobro . Samo sto nema Nadala... Sta mu se dogadja u poslednje vreme ?
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Dobio sam i ja te moci sinoc
              Uplati loto Vladane

              Comment


              • Karlovic ne igra, a od ostale trojice samo je Ranoic stvarno nezgodan, ali ne u QF kao sto je moguce da dodje Djokovicu, nego je on bio mina za 1. ili 2. kolo.
                Raonic je sad igrao Njuport i izgubio od Beckera, tako da je on najopasniji na brzom hardu, a na travi mnogo manje.

                Lopez vec duze vremena ne moze da se sastavi, ali on realno moze da odigra kvalitetno na travi, ali Hasse
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bas grdan zreb. Jedino ga u prvom kolu protiv zabara ocekuje relativno lagan posao dok vec u narednom ceka stari duznik i krajnje nezgodan protivnik za Novaka. Ni u trecem situacija nije nista bolja. Da se bar igra na betonu umesto na travuljini ili da je best of five format bilo bi kud i kamo lakse, ali avaj. Muke ima da vidi dok stigne do zavrsnice, a tek onda sledi najgore. Conga i Endi su ubedljivo najtezi protivnici u ovom momentu i takvog raspleta sam se najvise i pribojavao. Ajde, Endi je bio vec vidjen, ali kud i Conga da mu se zalomi. Doci do zlata sa ovakvim zrebom bio bi neverovatan podvig i uspeh ravan ili cak i veci od osvajanja Slema. No, ne vredi kukati, sta je tu je. Rekao sam i ranije da mi medalja na igrama nije prioritet i da necu biti razocaran ako je ne osvoji, zelim da vidim neke druge stvari. Zreb mi je iskreno poslednja rupa na svirali, ali da su mu posteno zabiberili, bogami jesu. Eh sad, vrlo je moguce da neko od ovih imena ispadne ranije( moj tip je Marej) i tako mu olaksa, ali to ne menja na stvari da mu je projektovani raspored grozomoran.
                  Last edited by Navras 16950; 26-07-12, 15:04.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Msm da se Roddick malko podcenjuje, ima i razloga za to, ali.. Prvo, sigurno nije laksi protivnik od Karlovica, ali on i ne igra, pa to po strani. Pre par dana je pobedio Isnera u SFu i osvojio turnir, tako da se moze reci da je u odlicnoj formi, e sad jeste pitanje koliko on to moze da odrzi.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      A sto se onda ne spomene Isner na drugoj strani nego je Roger vec u finalu
                      Skot moze izbjeci i Noleta i Federera. Novak moze, a vjerujem i da ce, izbjeci Andya.
                      U toku velike dominacije Rogera i Rafe, Noletu je bilo koja opcija bila izuzetno teska.
                      Da, u zadnje 2g po pravilu ide na Rogera, ali to ne mora nuzno biti najtezi moguci zrijeb. Na AO je i Andy bio izuzetno tezak protivnik. Vjerovatno tezi od Rogera. Ali tada je bila prica, namjestili su sad obratno, jer je raja skuzila da Noletu namjestaju Rogera

                      Kakve ce tek reakcije biti kada na USO Rafa i Nole zaigraju u 1/2
                      Zato što će Isnera izbaciti Janko Gdje ćeš porediti njega i Tsongu na travi, jeste on opasan server ali vjerujem da trenutno nije ništa opasniji od Roddicka, što se prije koji dan i pokazalo, zna se kome više leži podloga za krave. Škot može izbjeći Novaka i Goaterera? Ti se šališ cijelo vrijeme ja mislio ti ozbiljan, idi bježi Zadnje 2 godine, nemoj da ti Vlado izvuče bar 15 polufinala sa Goatererom gdje to može stati u 2 godine Nije tad bila takva priča, nemoj da tražim, a i realno od 4 GS gdje Murray teži protivnik od Goaterera, mislim nije nigdje, ali gdje je najmanja razlika Kako objašnjavaš da svaki žrijeb pogodimo 1/2 a i 1/4 ne fulamo već dosta dugo, slučajnost ili je toliko očigledno?

                      Comment


                      • Poredio sam Isnera i Raonica, jer si ti spomenuo Milosa

                        Toliko dugo prizeljkujete Andya u polufinalu i covjek vam dodje, pa opet ne valja
                        Last edited by shminka; 26-07-12, 14:55.

                        Comment


                        • Dokaz o namijestanju (normalno pored ukrstanja Djokovic - Federer u svim mogucim i nemogucim kombinacijama) se najbolje vidi na primjeru kad je Andy treci nosilac. U Dubaiju i MC je bio treci nosilac i naravno isao je kod broja 1 u tom trenutku, Djokovica. Sad je treci nosilac i ide kod broja 2 naravno da se radi o Djokovicu. A da, ovo je ustvari dokaz da nije namjesteno jer zrijeb ne pamti imena, ovo je dokaz da se sara, to sto je Novak tri puta tu to je samo slucajnost
                          Last edited by Vladan; 26-07-12, 14:59.
                          sigpic

                          Comment


                          • Slučajnost je to sve, nema Novak sreće iz žrijeba u žrijeb, a nas drmaju kompleksi

                            Comment


                            • Osporavajte Rogerove osvojene GSove preko Roddickovih ledja, a kukajte sto u svojoj najlosijoj sezoni u drugom kolu ide na Noleta

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Osporavajte Rogerove osvojene GSove preko Roddickovih ledja, a kukajte sto u svojoj najlosijoj sezoni u drugom kolu ide na Noleta
                                Kukanje je uglavnom na 1/4 i 1/2, kad kukamo o žrijebu obično se to odnosi na 1/2 a Roddick dođe kao usputna stanica kuknjave Najveći kukavci ovog foruma nisu osporavali titule Goaterera bar se ja ne sjećam

                                Comment

                                Working...
                                X