Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Po prikazanoj igri na turniru, posebno u polu-finalu. Po meni Del Potro nezasluzeno ne igra za zlato, ali sta ces. Borio se kao lav i ostavio srce na terenu za Argentinu, sto se ne moze reci za Novaka, bar ne na ovim OI. Uz to, ne vidim nista specijalno u novoj bronzi za Novaka, na njegovom mestu mi ne bi bilo toliko stalo do nje.
    To sto je on igrao dobro polufinale nije Novakov problem, nema on sta vise zasluziti od Novaka medalju, a svaka medalja je vredna za nas, jer su ostali podbacili..Nema sta da mu ne znaci...
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Novak je djelova zastrasujuce do prekida.

      Federer ce izgleda imati srece. Ako pocnu pod krovom, moraju zavrsiti pod krovom.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Novak je djelova zastrasujuce do prekida.

        Federer ce izgleda imati srece. Ako pocnu pod krovom, moraju zavrsiti pod krovom.
        Tako je trebao da djeluje i prekjuce a ne ko pizda da igra u najvaznijim momentima xD
        No ko zna, najvazniji momenti ovog meca ce tek da dodju, da vidimo je li do pritiska ili je jednostavno postao takav.
        sigpic

        Comment


        • Bez emocija danas i odmah je igra dosta bolja;)

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Worm?
            Ispade Olja da si dobila samo crva za sada, kasnije mozda dobijes i glistu a ako budes dobra i ceo pribor za pecanje


            Polako s tim salama majku mu,pa ostavi nesto i za kasnije
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Al' moralisete kao zenice jbt... Onaj ko je vise zasluzuje, taj ce i da je osvoji i dovidjenja prijatno.
              Jbg, to je tvoje misljenje. Po meni ne osvajaju uvek oni koji to najvise zasluzuju, u bilo kom sportu. Sport, kao i zivot nije uvek fer i pravedan. Razumem tu "ko osvoji on i zasluzuje" filozofiju, ali je ne prihvatam i drugacijeg sam misljenja.

              Comment


              • Prestala je kisa

                Comment


                • Sklanjaju ceradu.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Novo zlato za sestre ..

                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • worm?
                      ne volem crve, a ni gliste .. pogotovu kada evoluiraju... jeste gledali CSI Las Vegas i čuvenog lika Grisoma i njegovu fascinaciju bubama i crvima....fuuuuuuj.

                      I te zasluge... zar to ne ide onome ko pobedi?

                      I nije tačno da se Novak ne zadovoljava bronzom... nije zlato koje je jelo želeo, ali sigurno bolje medalja, nego 4. mesto.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Jbg, to je tvoje misljenje. Po meni ne osvajaju uvek oni koji to najvise zasluzuju, u bilo kom sportu. Sport, kao i zivot nije uvek fer i pravedan. Razumem tu "ko osvoji on i zasluzuje" filozofiju, ali je ne prihvatam i drugacijeg sam misljenja.
                        Znas kako, igrao sam kosarku u mladjim kategorijama na vrlo visokom nivou i jako cesto se desavalo, i meni i celoj ekipi naravno, da pogines na terenu, das maksimum, a opet ti ta pobeda pobegne za poen-dva. E sad, ja to nisam shvatao kao kosmicku nepravdu i tako neke gluposti, vec samo kao cinjenicu da su oni vise radili i da su to zasluzili taman toliko koliko rezultat govori. Jednostavno, u sportu se retko desavaju slucajnosti, nije to bingo.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          To sto je on igrao dobro polufinale nije Novakov problem, nema on sta vise zasluziti od Novaka medalju, a svaka medalja je vredna za nas, jer su ostali podbacili..Nema sta da mu ne znaci...
                          Da se razumemo, to sve moze da se promeni danas, ono prethodno sam napisao generalno o turniru do sada, sto ne znaci da ce biti nezasluzeno ako Novak pobedi danas. A za tu bronzu sigurno necu skakati kao za onu u Pekingu, ili Zlaticevu na ovim OI, a da ne pominjem Ivanino srebro koje me je skroz odusevilo posle depresije prethodnog dana.

                          Comment


                          • Ocekivano sestre donose jos jedno zlato za USA! ;)
                            Serenin najbrzi servis u mecu 197km/h

                            Comment


                            • Serena izmislila tenis!
                              sigpic

                              Comment


                              • Serena and Venus become the first tennis players to win four Olympic gold medals.

                                Comment

                                Working...
                                X