Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shminka,

    1.
    Prvi set je blizi onome sto tvrde moje kriticari. Mari je odlican, Djokovic jako dobar ali nema dovoljno inteziteta. Malo je previse ziheraski.

    2.
    Drugi set je upravo onakav kakav mi se ucinio prvi put. Mari odlican, Djokovic izvanredan. Djokovicu doduse fali sest brzina. Za nju su potrebni inspiracija plus ili opustenost ili proslogodisnja forma. Da je Novak igrao prvi set kao drugi, dobio bi mec. Mari se ne bi mogo izvlaciti toliko dugo.

    3.
    Ima onih koji tvrde da je pobjedjivanje iznad svega navika. Novak je malo izgubio tu naviku. Drugi set me jako podsjeca na prvi set u Rimu ove godine protiv Nadala. Novak je sve napravio dobro, imao protivnika na konopcima. 'Samo' nije pobijedio. Pomirio se sa time da ne mora pobijediti ako sve napravi dobro.

    Od trenutka kada je pogledao u nebo Novak je dobio samo jedan poen. I to poslije Marijeve greske. I iza te Marijeve greske je imao zicer koji je, moram priznati, odigrao ziheraski. Cini mi se da je to ta navika.

    4.
    Mec je bio izvanredan i da sam Mari ne bih se osjecao posve samouvjereno. Jeste dobio, ali on tesko moze bolje i jedva je dobio, nosen publikom i uz prilicno broj povoljnih okolnosti. Necu reci srece. To bi umanjilo njegov uspjeh.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Толико смо патили што Ноле нема добар сервис и сада када га имамо, изгубила се рели вожња... стварно не знам како да укомпонује те две ствари....
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          13) Nije dozvoljeno objavljivati poruke koje sadrze samo smajlije.
          Za sada dobijas samo worn,ali nemoj da se ponavlja xD
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Potpuno se slazem, samo bih dodao jos i da Del Potro zasluzuje ovu bronzu mnogo vise nego Novak.
            Zasluzio je naravno.
            Kad pogledas stvari sa druge strane tenis bi dobio dosta. Delpo bi osvajanjem medalje shvatio da moze opet da se nosi sa najboljima, poraslo bi mu samopouzdanje i napao bi USO.

            Djokovic "povredjen" posle "propale sezone" tj neispunjenih ciljeva bi takodje napao USO i uopste Azijsku turneju.

            Nadal bi takodje posle oporavka morao brzo zaigrati dobro.

            Fed je u opasnoj formi a i kenja ga brate strasno

            Plus trenutno najbolji igrac sveta Muzza i dobijes najbolji GS u poslednjih par godina.

            A za Djokovica, poraz bi mu dobro legao. Mora da menja. Jeste da i mi gubimo medalju, jadni saldo necemo promeniti ali ovo je za dobrobit srpskog tenisa. A mozda i Divac(10 medalja covek) podnese ostavku.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Хоћу да верујем да ово што фали Нолету је разлог трава и да ће од сада на америчкој турнеји бити све по старом..
              sigpic

              Comment


              • Meteorolozi kazite kad otkriju teren xD
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Za sada dobijas samo worn,ali nemoj da se ponavlja xD
                  Pise se warn, ako si na to mislio... Iks De
                  Last edited by Drunken Whaler; 05-08-12, 13:39.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Potpuno se slazem, samo bih dodao jos i da Del Potro zasluzuje ovu bronzu mnogo vise nego Novak.
                    Po cemu to?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Al' moralisete kao zenice jbt... Onaj ko je vise zasluzuje, taj ce i da je osvoji i dovidjenja prijatno.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Ma jasta, Delpo je sebe vise dao u polufinalu ali ako danas ne pobijedi ne zasluzuje vise i to je to. Novaka bronza ne moze da zadovolji, obojica igraju odlicno za sad, strasan tenis. Oporavio se Delpo, nisam to ocekivao. Novak bas pustio ruku
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Kaze se warn, ako si na to mislio... Iks De
                          Warn???

                          Prvi put cujem,ali hvala na ispravci cijenim <3
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Po cemu to?
                            Po prikazanoj igri na turniru, posebno u polu-finalu. Po meni Del Potro nezasluzeno ne igra za zlato, ali sta ces. Borio se kao lav i ostavio srce na terenu za Argentinu, sto se ne moze reci za Novaka, bar ne na ovim OI. Uz to, ne vidim nista specijalno u novoj bronzi za Novaka, na njegovom mestu mi ne bi bilo toliko stalo do nje.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Za sada dobijas samo worn,ali nemoj da se ponavlja xD
                              Worm?
                              Ispade Olja da si dobila samo crva za sada, kasnije mozda dobijes i glistu a ako budes dobra i ceo pribor za pecanje
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Worm?
                                Ispade Olja da si dobila samo crva za sada, kasnije mozda dobijes i glistu a ako budes dobra i ceo pribor za pecanje
                                Mozda je i na to mislio, ko ce znati... Darovit covjek
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X