Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beloruskinja osvojila bronzu.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Na Del POtra kvota je bas pala sada je 3.50,a na Novaka je malo porasla 1.33 je sada.Verovatno posle onog Del Potrovog izdanja protiv Feda je toliko pala.Mada niko ne zna kako je Novaku sada,kome li je teze njemu ili Delpu?

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Tri dobijena, Murray mora da napada. Murray ne moze da napada tri seta u kontinuitetu, dobro je ako i dva izdrzi, moze da prica ko sta oce on uopste fizicki nije tako mocan kako se misli. Izgubi li prvi izgubice lagano.
        Stoji. Strasna je problem da napada tri seta. Osim toga zamisli da povede sa 2:0. Kako ce njegova psiha da reaguje.

        Ali lakse je napadati Federera tri seta nego Novaka dva i potcjenjus faktor pritiska koji ce biti na Federera.

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          Na Del POtra kvota je bas pala sada je 3.50,a na Novaka je malo porasla 1.33 je sada.Verovatno posle onog Del Potrovog izdanja protiv Feda je toliko pala.Mada niko ne zna kako je Novaku sada,kome li je teze njemu ili Delpu?
          Sudeci po njihovim reakcijama Delpu i to mnogo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sudeci po njihovim reakcijama Delpu i to mnogo.
            Ne znam Vlajko ali kao sto sam gore napisao u mom postu koji naravno niko nije procitao,mene najvise brine to sto kao da Novaku vise nije toliko stalo da menja nesto i ponasa se kao da je sve extra...

            Comment


            • Pocinje!

              Comment


              • Kladionice daju DP 27% sanse sutra. Protiv Federera su mu davali 17%.

                Mariju daju 42% sanse sutra. Protiv Novaka su mu davali 35%.

                Mnogo je teze Novaku nego DP-u. Mnogo.

                Comment


                • Bice nole prvi teniser koji ima dvije bronze.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Kladionice daju DP 27% sanse sutra. Protiv Federera su mu davali 17%.

                    Mariju daju 42% sanse sutra. Protiv Novaka su mu davali 35%.

                    Mnogo je teze Novaku nego DP-u. Mnogo.
                    Mislim da si u pravu brate,nekako mislim da je danas teze Novaku nego juce kada je sve sleglo to,sve izjave koje je davao jos u januaru i pred OI mu prolaze kroz glavu jos i mediji su malo napumpali pritisak dodatno na njega sada,plasim se kako ce Novakova karijera ici posle ovog poraza,mnogo se plasim...

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Stoji. Strasna je problem da napada tri seta. Osim toga zamisli da povede sa 2:0. Kako ce njegova psiha da reaguje.

                      Ali lakse je napadati Federera tri seta nego Novaka dva i potcjenjus faktor pritiska koji ce biti na Federera.
                      Za razliku od Andya Federer se odlicno nosi sa pritiskom, nema mu nemezisa, zivot mu je onda mnogo laksi. Odlicno servira i uvijek ce moci da racuna na taj servis, oce li Andy?
                      Igraju jos jedno finale Wa, Andy je odlican bio prije 20-ak dana, igrao bas kako treba ali on ima problem da napada u kontinuitetu. Kad bi Federer grijesio to bi bila druga prica. Nije ni taj Andyev BH bas jak kakav bi trebao biti, ni blizu kao FH, sjutra mora da bude. Samo mu Roger nece slati visoke lopte na FH to je jasno, bice to niske lopte, masu slajsa, onda je teze napadati. Normalno za Andya je prvi servis najvazniji, mora da ulazi preko 70%.

                      Originally posted by TheZIX90 View Post
                      Mislim da si u pravu brate,nekako mislim da je danas teze Novaku nego juce kada je sve sleglo to,sve izjave koje je davao jos u januaru i pred OI mu prolaze kroz glavu jos i mediji su malo napumpali pritisak dodatno na njega sada,plasim se kako ce Novakova karijera ici posle ovog poraza,mnogo se plasim...
                      Sam je kriv, nije uopste trebao da prica o OI pola godine prije. Delpo je pored psihickog dozivio i fizicki udar, ne vidim kako moze ozbiljno servirati sjutra, Novak treba samo da je drzi sto duze, ocekujem da Argentinac poklanja i sakom i kapom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odmah 3 asa!

                        Comment


                        • Serena kakav pocetak 6 poena Sharapova 0

                          Comment


                          • Lako ce sutra Nole sa Delpom;)

                            Serena nastavlja gdje je stala

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Za razliku od Andya Federer se odlicno nosi sa pritiskom, nema mu nemezisa, zivot mu je onda mnogo laksi. Odlicno servira i uvijek ce moci da racuna na taj servis, oce li Andy?
                              Igraju jos jedno finale Wa, Andy je odlican bio prije 20-ak dana, igrao bas kako treba ali on ima problem da napada u kontinuitetu. Kad bi Federer grijesio to bi bila druga prica. Nije ni taj Andyev BH bas jak kakav bi trebao biti, ni blizu kao FH, sjutra mora da bude. Samo mu Roger nece slati visoke lopte na FH to je jasno, bice to niske lopte, masu slajsa, onda je teze napadati. Normalno za Andya je prvi servis najvazniji, mora da ulazi preko 70%.


                              Sam je kriv, nije uopste trebao da prica o OI pola godine prije. Delpo je pored psihickog dozivio i fizicki udar, ne vidim kako moze ozbiljno servirati sjutra, Novak treba samo da je drzi sto duze, ocekujem da Argentinac poklanja i sakom i kapom.
                              Ja sam jos u januaru bio zgranut sto prica pola godine ranije,to nije radio 2011 uvek je isticao da ne treba nista unapred pricati.Kako je postao tako neozbiljan odjednom,jos je i isao na more pre OI,nije trebao to da radi,mnogo se opustio a to je opasno brzo ce pasti na listi...

                              Comment


                              • 3:0 Serena ! Idemo po zlato !
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X