Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glavu gore Delpo, moze Marej da se dobije za bronzanu medalju
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Heartbreak View Post
      Glavu gore Delpo, moze Marej da se dobije za bronzanu medalju
      Nole vec u finalu

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Pu jebem ti Sunce pesimisticno vise. Nije mu sudjeno vala, treba Novaku da se vrati onaj dug iz Pekinga za onaj smec. Ne kukaj!
        Nisam pesimista ali znam jednostavno sta ce da se desi,Marej i ima vece sanse od Novaka.Roger ce ga ubiti slajsevima,Novak uospte ne zna da igra te lopte i zato ne moze da osvoji ovo,decko ne zna slajs i da uspori igru na travi.NOvak kao da je glup i ne provaljuje da ga Federer dobija uvek na istu foru...

        Comment


        • Nadam se ce DelPo nastaviti sa ovako dobrom igrom i na drugim turnirima koji mu vise leze od trave. U Ciny-iju a i na USO-u mora pokazati ovakav kvalitet tenisa, duguje to svojim navijacima.

          Comment


          • Cestitke Rogerovci,vidimo se u finalu.

            Comment


            • Federer je zasluzeno pobijedio.

              Delpo je imao ogromnu prednost da servira prvi u ovako dugom setu. I ni jednom nije imao mec loptu. Federer je odservira 12 puta (dva puna seta) da ostane u mecu i ni jednom nije dao Del Potru brejk-loptu.

              Del Potro se borio, vrlo srcano, ali nije zasluzio da pobijedi.

              Comment


              • Jedinu pravu priliku je imao u 2. gemu, kada je imao 15-40, ali je Roger odlicno odservirao...poslije toga 2 puta na 2poena, ali opet jako daleko

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Federer je zasluzeno pobijedio.

                  Delpo je imao ogromnu prednost da servira prvi u ovako dugom setu. I ni jednom nije imao mec loptu. Federer je odservira 12 puta (dva puna seta) da ostane u mecu i ni jednom nije dao Del Potru brejk-loptu.

                  Del Potro se borio, vrlo srcano, ali nije zasluzio da pobijedi.
                  Ne bih se bas slozio sa tobom da nije zasluzio, mozda si to malo pregrubo rekao, ja bih to rekao ovako : Nije vise od Rodzera zasluzio da pobedi"... Jer zaista kapa dole serviras za ostanak u mecu 12 puta i protivnik ( ma koliko mu bedan bio ritern danas u nekim trenutcima) ne napravi ni jednu brejk loptu, tj ne dozvolis mu nijednu brejk loptu)
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Prije svega svaka cast obojici, a posebno mi je drago sto je moj najdrazi teniser pobjedio u jednom ovakvom matchu. Iako nisam neki veliki fan olimpiskih igara i rijetko kad nesto gledam, moram reci da mi je ovo najbolja stvar koju sam ikad gledao vezanu za OI.
                    Jako dug match iako se ne igra u 5, vec u 3 dobivena seta. Neivjesnost je uvjek bila prisutna, dosta dobrih poteza je isto tako bilo.
                    Federer odavno nije bio ovako "los". Mnogo je grijesio i opet je uspio da ostane u matchu i na kraju trijumfuje. Zao mi je Delpa, ali ovo je sport, zivot ide dalje i svim srcem za njega navijam u duelu za trece mjesto. Eto bar to da uzme.

                    Comment


                    • Ma bolji je bio DelPo, nije ovo bio dobar mec za Federera. FH mu je ocajan bio, uopste nije imao snagu u tom udarcu. Slajsovao je kao da sutra ne postoji u bitnim trenucima i skoro uvek ih je gubio kad je igrao tako.

                      Comment


                      • Originally posted by TheZIX90 View Post
                        Nisam pesimista ali znam jednostavno sta ce da se desi,Marej i ima vece sanse od Novaka.Roger ce ga ubiti slajsevima,Novak uospte ne zna da igra te lopte i zato ne moze da osvoji ovo,decko ne zna slajs i da uspori igru na travi.NOvak kao da je glup i ne provaljuje da ga Federer dobija uvek na istu foru...
                        Kad je mogao Delpo sa svojih 2m, moze i Novak.

                        Ovaj poraz boli, strasno boli. Mislim da Delpo sada sjedi u svlacionici i place...
                        Uprkos svemu, mislim da ce on dati sve od sebe da uzme bronzu.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • E Delpo,Delpo.

                          Comment


                          • Sundugp,

                            Federer je zasluzio pobjedu vise od Del Potra. Pobjednik moze biti samo jedan. Dakle...

                            Comment


                            • ziva, ali jedva

                              Delpo
                              ali tek bi mi bilo zao da je Fed izgubio, tako da Delpo bice vremena za tebe
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • trebala si ranije da se vratiš
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X