Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Delpo je vecinu BP spasavao iz igre, ne znam koji mec vi Rogerovci gledate

    Comment


    • Zar je bitno na koji nacin se ko izvlaci?Covek na 0-30,pod ovolikim pritiskom odservira 4 fenomenalna servisa i pokazuje kakav je sampion!
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odlika najvecih asova je da servis radi u najtezim trenucima, simple as that.
        sigpic

        Comment


        • Ne znam zasto raspravljate oko toga ikako .. Ako se izvlaci u najkriticnijim momentima fantasticnim servisima to samo govori da je veliki sampion i veliki server , i kraj price ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Dobro sto si nam(mi) otvorio oci
            Tebi sigurno nisam, ti ga verovatno poznajes bolje od mene-njegov si navijac. Ali se nadam da jesam nekima koji su poceli da kukaju na to kako je sada nasao da ga "kenja" servis".... Dobar si decko , volis istog igraca ( fudbal) kao i ja , sta ti treba da se kacis kada si slabiji ? Nemoj....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Servis je udarac kao i svaki drugi.Kraj price.Kao da covek ne zna udariti FH i BH pa ga samo servis hoce..pa i da pricamo o tome.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Tebi sigurno nisam, ti ga verovatno poznajes bolje od mene-njegov si navijac. Ali se nadam da jesam nekima koji su poceli da kukaju na to kako je sada nasao da ga "kenja" servis".... Dobar si decko , volis istog igraca ( fudbal) kao i ja , sta ti treba da se kacis kada si slabiji ? Nemoj....
                Necu vise

                Ocajno igra Federer, mnogo ziheraski igra. Pasivan je previse...

                Comment


                • Nista se ne pita Ferdo na Delpov servis zadnja tri gema,sve potpuno isto...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ajde vi odservirajte 4 vrhunska servisa u trenutnku u kojem se suocavas skoro pa s mec loptom!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Rogeru je gornja strana dosta problematicnija pri servisu

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ajde vi odservirajte 4 vrhunska servisa u trenutnku u kojem se suocavas skoro pa s mec loptom!
                        Da, jer mi ovde pricamo kako smo bolji teniseri i serveri od Federera.

                        Comment


                        • Samo bih da kazem da onim mojim postom kada sam rekao da on to radi poslednjih sedam godina nisam (mozda me neko pogresno razumeo) zeleo da kazem kako je to nesto lose , to je nesto sto je i Novak imao prosle godine, a sada mu fali. Naprotiv, to jeste odlika pravih sampiona. Hteo sam da ukazem na to ljudima koji su poceli tada da kukaju kako ga "kenja" da je MALO cudno da nekoga kenja 7 godina... Hvala lepo
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Rogeru je gornja strana dosta problematicnija pri servisu
                            Jasta, zato sto mu je mnogo lakse da je zabije gore nego da je spusta dole lol
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • SPASIO TRI BREJK LOPTE

                              Comment

                              Working...
                              X