Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al ih Bahami oduvali...

    Lavleni
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Mag!

      sigpic

      Comment


      • Bahami

        Lavleni, svaka mu cast
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Bravo za Lavleni-a. Ja sam ubedjen bio da ga Dusko cita "Lavijeni" te sam i ja mislio da se covek tako preziva.

          Comment


          • Reno Lavileni Svaka cast majstorcino, mnogo mi je drago da je uzeo i olimpijsko zlato.

            Iskreno uplasio sam se kad je isao treci put na 5.97 ali najbolji su uvek najbolji kad je najteze

            BRAVOOOOOOOOO
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Bravo za Lavleni-a. Ja sam ubedjen bio da ga Dusko cita "Lavijeni" te sam i ja mislio da se covek tako preziva.
              Koliko ja znam on nije ni Lavleni ni Lavijeni, nego Lavileni
              sigpic

              Comment


              • Francuzi kazu Lavilni

                http://www.forvo.com/word/renaud_lavillenie/
                sigpic

                Comment


                • Zanimaju me misljenja sa ovom foruma tj. da li nekome smeta Boltovo ponasanje na stazi,usporavanje na svakoj utrci i izjave slicne ovoj http://www.b92.net/sport/london2012/...?nav_id=633704 ?

                  Comment


                  • Pa ja mislim da je on poprililno isprovociran tim pricama koje je pokrenuo Karl,nakupilo se to u njemu,tako da su ovakve izjave vise upucene takvima nego obicnim ljubiteljima atletike.A to sto usporava mu ne moze niko zameriti ako osvaja zlata.Jednostavno,to je njegovo da odluci da li mu je bitno samo da bude prvi ili jos i da srusi rekord...
                    Zanimljivo je da su Amerikancima sumnjivi svi koji ih ostave iza ledja... Njih ne smes ni pobediti,odmah ti nakace neku prljavstinu.A zna se koja je zemlja bila oslobodjena doping kontrole u Sidneju, a verujem i na svim ostalim olimpijadama u poslednjih par decenija,manje vise.
                    Obraz im je DJON.
                    Last edited by milanche; 11-08-12, 07:55.

                    Comment


                    • Meni ne smeta ništa kod Bolta. Iako kod drugih ne volim slična ponašanja (kažem slična, jer on je original ostalo su kopije ) kod njega mi ništa ne smeta, jer i jeste živa legenda.
                      Oduševljava me sa kojom se lakoćom prosto igra.

                      Večerašnji raspored... http://www.london2012.com/athletics/...t/all-day.html
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Takodje, Bolt je genijalan i odusevljava me to sto Amerikanci mogu samo u ledja da mu gledaju i da kukaju. Kad Luis izjavi da mu je Bolt kao "sumnjiv" onda je to sve okej, a kad Bolt kaze da za coveka koji je to rekao nema postovanja i pomene doping u toj prici onda po Amerikancima Bolt "stvara losu sliku o sebi" itd. Covek je najdominantniji, najbolji i najbrzi sprinter u istoriji, naravno da se oseca kao legenda. To da li ce da kaze za sebe da jeste ili ce da bude lazno skroman me ne zanima.

                        Comment


                        • A veceras - it's javelin time!!!
                          ne mogu da vam objasnim koliko to volim, to je premocna disciplina.
                          Idemo Andreas po trece uzastopno zlato!!!
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Ma pusti priče, daj slike.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              A veceras - it's javelin time!!!
                              ne mogu da vam objasnim koliko to volim, to je premocna disciplina.
                              Idemo Andreas po trece uzastopno zlato!!!
                              Pitkamaki se vraca na veliku scenu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma pusti priče, daj slike.

                                ne mogu preko telefona da postavim link, al pogledaj na netu, slikao se za Vogue
                                Pitkamaki se malo podsisao, pokusava da bude moderan al nema sanse, nije ni za Vogue a kamoli za zlato
                                Last edited by Shardonnay; 11-08-12, 17:35. Reason: nije vouge vec vogue :biggrin:
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X