Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Umre ljudima rodbina i imaju pravo da reaguju kako hoce to je njihova rodbina i njihovo pravo...ovo je javna licnost i ono sinoc je tragedija za mene i mnoge ljude

    Ovdje on predstavlja 5,6 miliona ljudi koji ga gleda,ljudi koji su stedili godinu dana da idu da ga gledaju.Pa barem se strpi 2 minute pa se valjaj od smijeha kad dodjes u svlacionicu

    Sto se tice toga da mu se igralo ili ne,pokazao je na terenu sve
    Kao sto pokazuje vec odavno, pa mislim da ne mozemo biti sokirani Dzekinim setanjem i vucaranjem po terenu jer je njemu to postalo uobicajeno u repki jer u Sitiju da sve od sebe i onda dodje repka gdje se on zajebava. Naravno ali ovaj osmijeh na kraju ni ja nisam ocekivao.

    Comment


    • Originally posted by EdinTM87 View Post
      Kao sto pokazuje vec odavno, pa mislim da ne mozemo biti sokirani Dzekinim setanjem i vucaranjem po terenu jer je njemu to postalo uobicajeno u repki jer u Sitiju da sve od sebe i onda dodje repka gdje se on zajebava. Naravno ali ovaj osmijeh na kraju ni ja nisam ocekivao koji sam vec odavno razocaran Dzekinim stavom u repki.
      Sve si rekao,nemam sta da dodam.Mom starom je najdrazi igrac,ali sinoc sam vidio da ga pljuje covjek po svakom osnovu.On,kapiten,Misimovic i onaj jado na klupi ne zasluzuju nikakav respekt
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • zabio ga, poništiše mu ga...a umirao je on fizički, kao i svi ostali...još od 30. minute

        siguran sam da istu tragediju i sam proživljava...to što se nasmijao je najmanji problem u svoj priči...valjanje od smijeha, nidje veze...

        kapiten, Misimović, Džeko i kloc na klupi su odradili nešto što niko prije nije...ali to samo kod nas ne zaslužuje respekt
        Last edited by shminka; 22-06-14, 21:20.

        Comment


        • Dzeku treba natjerati iz reprezentacije onakva kurcobolja je neoprostiva, sramotno ponasanje igraca koji treba biti vodja(za ovo dosad mu svaka cast), Besicu,Pjanicu,Begovicu i jos nekima svaka cast.Hajrovic jedino probojno krilo Safet vadi i ubacuje napadaca i ostaje bez probojnosti citavu utakmicu igra bez lijevog krila ili beka jer nisam utvrdio sta su Medunjanin i Lulic igrali, mada Haris nije bio los.I na sav cirkus ulazi Tino Sven Susic.Mjesto Senijada Ibricica bolje da je islo jos neko krilo.
          Last edited by stefan12; 22-06-14, 21:24.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Sve si rekao,nemam sta da dodam.Mom starom je najdrazi igrac,ali sinoc sam vidio da ga pljuje covjek po svakom osnovu.On,kapiten,Misimovic i onaj jado na klupi ne zasluzuju nikakav respekt
            Ali smo mi krivi sto Dzeko ima status bozanstva ovdje jer smo ga mi navijaci doveli do statusa sveca kojega se ne smije kritikovati jer onda pocne da tersa ,da aplaudira navijacima, da bojkotuje nase medije.


            Shminka, prvi u red za kritiku je Pape koji Misimovica drzi 90 minuta u igri sto je prosto nezamislivo, covjeka koji nema snage za 20 minute utakmice. Znaci Miske tu nije puno kriv, onda dalje ide Spahic covjek koji cijeloj naciji dodje jedno EP, covjek koji se vadi na racun nekog patriotizma, skuplja poene na bolesnoj djeci i onda dodje najvaznija utakmica u historiji i Toni Sunjic pored njega izgleda kao najbolji stoper na svijetu.

            Sto se tice Dzeke, svaka njemu cast, najbolji strijelac ali repka je uvijek bila i bice iznad pojednica i nikada ne smije biti nicija prcija. Znas i sam sto je pozvan Ibricic, pa bojkot Dzeke i Spahica protiv Egipta, to ne smije da radi pa neka se zove i Edin Dzeko.
            Last edited by EdinTM87; 22-06-14, 21:26.

            Comment


            • Bas se pitam kakve bi reakcije bile da je priznat go, ostalo 0:1 i ovi svi kako god da su umirali na terenu sacuvali prednost.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Od reprezentacije su napravili privatnu prciju,ja to vec znam odavno.Sta sam sve uspio da saznam u zadnje vrijeme da ti se zivot zgadi,pa kako je kapiten zelio da tuce jednog novinara i nazivao ga cetnikom,pa kako je Dzeko vrijedjao Hajrovica po svlacionicama(covjeka koji nas je izvukao na kraju),pa selektor kako napravi porodicnu organizaciju,a smijao se Prcicu,pa Misimovic koji je napravio najvecu sramotu u istoriji nase reprezentacije ali se to gurnulo pod tepih tako sto je jednu od najvecih utakmica odbio da igra zbog navodne povrede,a tri dana kasnije 90 minuta za klub gdje se selektor tadasnji ibretio od muke.Pa kako je Spahic rasturio jednu generaciju onim pismom pa na kraju prvi se vrati i uze kapitensku traku.Ima toga masu i jos sinoc ovaj smijesak lagani,kakav sramotnik ne mogu da vjerujem bas mi se zgadio...kroje nam tim godinama to slijepac vidi,meni je svejedno pobjedili,izgubili o njima ne mijenjam misljenje nikad

                Ja sam gledao svaku tekmu reprezentacije kada nismo imali nikakvih uspjeha skoro,bilo je tu nekih likova koji su se vrtili,ali Boze moj.Nikad nisam vidio da se neko smijao nakon teskog poraza,protiv Danske ne znaju gdje biju od muke,ali eto ljudski se smijati posebno nakon sto je 5 miliona ljudi bilo sigurno uplakano
                Last edited by AK47; 22-06-14, 21:28.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Bas se pitam kakve bi reakcije bile da je priznat go, ostalo 0:1 i ovi svi kako god da su umirali na terenu sacuvali prednost.
                  Samo bi se odgodilo neizbjezno i prikrili pravi problemi. Pa sta gol nije priznat i treba prekinuti utakmicu otici u svlacionicu? Pa poslije ponistenog gola ostalo je jos 60 minuta efektivne igre, sta smo uradili u tom periodu?

                  Comment


                  • Puno bi bolje Edin prošao sa komentarima da se ne nasmija...osmijeh došao baš kao višnja na šlagu

                    Valjda će neko normalan na klupu, svakako je selektorov posao da sve to drži pod kontrolom

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Puno bi bolje Edin prošao sa komentarima da se ne nasmija...osmijeh došao baš kao višnja na šlagu

                      Valjda će neko normalan na klupu, svakako je selektorov posao da sve to drži pod kontrolom
                      Ma osmijeh je samo dosao kao slag na tortu njegovog kabadahijskog ponasanja. Nista novo.

                      Pa mi smo jedina reprezentacija u historiji gdje je igrac pozvan (Ibricic) da bi pravio drustvo drugom igracu jer su najbolji jarani.

                      Kao sto sam negdje procitao- Nije za nas SP.

                      Comment


                      • Bas su me razocarali Bosanci mislio sam da ce dobiti Nigeriju ali onako losu igru od strane Dzeka,Misimovica a posebno Spahica to nisam ocekivao.Jedini likovi koji su ginuli na terenu su bili Besic i Begovic,ostali nula.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Najtuznije od svega je sto svi misle da se repka razlikuje od normalne firme u BiH, e pa ne razlikuje se. Ja iskreno nemam tu iluziju, ali necu da isticem nesto sto je opce poznatu u nasem drustvu, jer glupo mi je da pricam o necemu o sta ce tesko da se promjeni. Drustvo nam je zatrovano i to je to, reprezentacija se nista ne razlikuje, ali barem tih 13-14 igraca je uveselilo par puta ovaj napaceni narod, koji je napacen od strane istog tog zatrovanog drustva, te im ja nemam sta zamjeriti. Jedino sto su donijeli jeste ogromnu kolicnu srece, poprilican prihod preko TV prava, i ugostiteljskih objekata, a to sto i unutar repke vlada korupcija, nista strano, jebiga takva nam je drzava.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Samo da Vaha ne dobije ponudu kluba kakvog poslije Mundijala ili da mu se ta eventualna ponuda ne svidi i da dodje da nas razveseli da ne gledamo vise pijacu ako nista
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Steta stvarno su imali realne sanse da prodju dalje u grupi sa Iranom i Nigerijom ali eto.Videcemo ih u kvalifikacijama za EP tu su cak bili nosioci grupe.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Onoj nasoj hablecini sad krajem juna istice ugovor. Nadam se da se nece puno premisljati i ufatiti put Turske ili gdje vec.

                                Comment

                                Working...
                                X