Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Itekako je pojedincima odbojan, jos od vremena kada ga je Kodro pozvao u reprezentaciju. Nije u poznatim shemama sa druzinom koja ima veci uticaj od Papeta u reprezentaciji. Tad mi Kodro nije bio jasan zasto forsira momka koji je trebao prvo proci mladu reprezentaciju pa tek kad se dokaze da se pozove medju seniore, ali sam bio glup. Jedini selektor koji je na pravi nacin pratio igrace iz nase lige je Meho Kodro.

    Pape stvarno misli da su ljudi glupi, pa da ce pozivanje Svena proci normalno. Momak je potencijal, ali za Hajduka nikako za reprezentaciju koja ce ako Bog da biti ucesnik SP.

    Comment


    • Ma nek on zaigra bolje i mora ga Pape zvrcnuti...dok se to ne desi nista od poziva

      A Papeta cemo morati trpiti...lik veze nema, a postati ce legenda

      Comment


      • Pape kvazi strucnjak dominira,to Sale.Covjek koji skace sebi usta svaki put kada progovori



        Jel se meni ucinilo ili Vrsajevic nije uposte igrao protiv Dinama?Jel neka povreda ili nije dovoljno dobar za Hajduka
        Last edited by DinoFC; 23-09-13, 16:36.

        Comment


        • Vrsajevica je odavno na poziciji desnog beka istisnuo Mikanovic, samo Mikanovica koliko znam jebe povreda pa ovaj uleti kao zamjena. Vrsajevic nikad ne bi vidio reprezentaciju da se nije povredio Kvesic.

          Ko nije vidio da postavim gol i asistenciju Izeta Hajrovica

          Comment


          • To nisam znao covjece..... Nemam rijeci.A razlog za nepozivanja Saida je bio da je jos zamjenjiv u Dinamo i da izlazi u 60.minuti.Enough for me

            Comment


            • Da je on neki stručnjak ne bi se godinama vukao po raznoraznim turskim nižerazrednim klubovima gdje bi se u prosjeku zadržavao jednu eventaualno dvije sezone. Čim mu neko nešto prigovori odmah je to udar na reprezentaciju, odmah neke teorije i sl. nebuloze.

              Saida nema na mapi jer nosi dres Dinama to je sad kristalno jasno, jebo mu Hajaduk svu familiju pa jedan Duljević je izmislio fudbal za ovu dvojicu a on se pravi lud. Ovdje nam prosipa priču kako u našoj ligi nema kvaliteta pa zar on stvarno misli da smo mi ovce. Svakim danom, svakim potezom sve više mi pada u očima, e moj Safete.

              Comment


              • E čuj Tino, sunce ti pa u mladoj repci imamo par igrača koji su daleko ispred njega. To bi bila smijurija, ne bi mu to lako prošlo, nikako...
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Jel mi imamo novinara koji ce direktno u lice pitati neka pitanja Papeta koja zanimaju javnost i nas navijace i reci mu kako to izgleda sa strane?Ili se to smatra odmah udar na reprezentaciju
                  Last edited by DinoFC; 23-09-13, 18:39.

                  Comment


                  • Sanela Prašović Gadžo

                    Comment


                    • Da nam je jedan nas Dejan Adjus, pa da Pape kuci sjedi i place dok ide emisija o njegovim potezima u reprezentaciji.


                      Koliko golova treba Mahmutovic zabiti da bi dobio poziv selektora????

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Da nam je jedan nas Dejan Adjus, pa da Pape kuci sjedi i place dok ide emisija o njegovim potezima u reprezentaciji.


                        Koliko golova treba Mahmutovic zabiti da bi dobio poziv selektora????
                        Ma dobro bi vam dosao ovako za smejanje ali na Balkanu moze da kaze ko sta hoce ne moze niko nista da promeni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ma dobro bi vam dosao ovako za smejanje ali na Balkanu moze da kaze ko sta hoce ne moze niko nista da promeni.
                          Pogadja Papeta svaka kritika, ne zna nista prihvatit odmah neko ima protiv njega nesto. Tako da bi valjalo da ga neko pocne opravdano kritikovati za njegovu formaciju, nacin igre i izbor igraca. Sto jednom MVP napisa za onog bivseg trenera KK Partizana sjedio pored genija tolike godine i nista nije naucio. Tako isto Pape najvise prica o fudbalu sa Ivicom Osimom najvecim trenerom kojeg smo imali pa nista da pokupi.

                          Comment


                          • Kamo srece da je Ivica u stanju voditi repku

                            Jbt cijelu emisiju na OBNu je pricao o reprezentaciji...kako se mora gledati u buducnost, kako se ne treba zadovoljiti samo plasmanom u Brazil...toliko strasti za fudbalom zivi u tom covjeku da bi on sad istrcao na teren da kako moze

                            Comment




                            • Golčina Štilića u turskom kupu. Pored ovoga zabio još jedan iz penala, a nosi i velike zasluge za 3. gol.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Bolji je Susic od njega, jos igra u boljoj ligi

                                Momak je tek dosao u klub i bit ce glavna zvijezda, jos jedan koji je nepravedno izostavljen iz reprezentacije.

                                Comment

                                Working...
                                X