Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh ovako mi je jos sladje , tresli smo se do zadnje sekunde , ali je sladje nego da je sve glatko proslo !

    Bravo Izo majstore , svega mi prije nego sto je usao govorim raji da sad hoce Izo uci i zabiti za 2-1 bio bih presretan bas , kad boom

    Ovo je prilika koja se ne smije propustiti , jednostavno ne smije ..

    Bravo i za Ermina , velika stvar
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Citam komentare i ne vjerujem, MI SMO DOBILI I PONOVO DOKAZALI DA SVE ZAVISI OD NAS, ono u Zenici je bio los dan, koji se desi svima, a ovo veceras je bajka, samo da je jos napisemo do kraja a onda BRAZILLLLLL, kako je tesko a ujedno lijepo bilo veceras biti navijac Bosne i Hercegovine, ajmoooooo...
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

      Comment


      • Braco Bosanci

        Škrtel: "Izgledalo je kao da BiH igra kući, jer je stadion bio pun njihovih navijača.Pokazali su kako su sjajni navijači, što je za nas razočaravajuće, jer smo igrali kući i nije bilo Slovaka na stadionu. Posramljeni smo."

        Comment


        • Koliko je odvratan ovaj Marjan...Lik na silu koristi te bosanske izraze...
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Cestitke i sa moje strane, pokazala je ova ekipa pobednicki mentalitet i bilo bi nezasluzeno da vam opet zbog 4 losa dana promakne veliko takmicenje. Definitivno je ova generacija zasluzila ovo, a u Brazilu je sve uspeh...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • MI BOSANCI MI BOSANCI MI BOSANCI !!!

              Ovo u stilu velikog Marijana, nego tek sad dođoh doma pa reko da se i ja upišem onako radi reda

              Sve ostalo sve ja lažno sve ostalo nije važno, sve ostalo sve je lažno..............

              Comment


              • Definitivno kod nas kritika se nikad nije znala na pravi nacin prihvatit, evo sad bivsi reprezentativac Muslimovic nabija na kurac one koji su sa razlogom kritikovali. Sramno je ponasanje pojedinaca iz nase reprezentacije, previse sebi dozvoljavaju.

                Sto se Marijana tice volio bi da vise nikad ne prenosi utakmice reprezentacije. Toliko silovanja u prenosu nisam odavno vidio, svoje neznanje o fudbalu nadopunjuje raznim glupostima kojeg relano nikog ne bi trebale zanimati. Jos ono pred kraj kad umjesto da slavi on proziva. Narkomancino vrati dugove pa nekom soli pamet.

                Comment


                • Marijan jeste presao granicu dobrog ukusa i postao je zestoko naporan.


                  A Muslimovicu je bolje da suti
                  Last edited by DinoFC; 11-09-13, 09:11.

                  Comment


                  • Zaboravio sam i da cestitam reprezentaciji za koju cu navijati u Brazilu uz Island ako nekako prodju
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment






                    • Sinoc sam pljuvo po televizoru zbog budale.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Tjera Pape neki inat, tjera. Ne znam kako ne uvidi da Medunjanin, Pjanić i Misimović zajedno ne mogu igrati. Mogu, al' je to ravno katastrofi budući da je gotovo pa nemoguće igrati sa 3 playa. Gužva je prevelika bila, jedan drugog su gušili, da je barem Medunjanin vodio više računa o odbrani pa pokrivao taj dio, no ovako je samo smetao. Salihović isto ponovo izgubljen k'o Medunjanin i Misimović. Bio je nešto ofanzivniji i agilniji negoli u prvoj utakmici, ali je ponovo bilo mnogo propuha, nije zatvarao sve na vrijeme. Evidentno je da Misimović uz svo dužno poštovanje prema njemu više nije kalibar za repku i da je doživio ogroman pad u igri od posljednje utakmice. Čovjek se doslovno pomiče po nekoj liniji od 10-15m čekajući loptu da šutne, radijus kretanja nula, iako je i ranije bio strašno loš, ono sinoć je bilo dno. Ubuduće igrati sa Pjanićem iza napadača, a krila Lulić i Hajrović, te iza jedan igrač koji će raznositi protivničke napade. Odbrana je sinoć djelovala daleko sigurnije nego u prvom meču. Jeste da smo primili naivan gol, ono se moralo izbaciti, ali gol je greška najvećim dijelom Medunjanina i Salihovića koji nisu pokrili ništa i ostavili su ogroman prostor Slovacima.

                        Dobro je ovo na kraju ispalo sa obzirom da igra ponovo nije bila zavidnom nivou. Sada smo opet nadomak Brazila, al' ni u kom slučaju se ne treba opuštati kao pred dvomeč sa Slovacima. Stati na loptu odraditi i ove zadnje 2 utakmice kako Bog zapovijeda i onda može da krene slavlje... Nakon toga imaćemo vremena za razradu ekipe za Brazil, bitno je pobijediti još ove 2 utakmice, mada ja se nadam da će nam možda trebati i 3/4 boda jer Slovaci mi u ovom trenutku izgledaju kao ekipa koja Grcima može uzeti bod(ove).
                        Last edited by Merlin; 11-09-13, 19:15.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment




                        • "Izete rodila te majka daj taj gol".
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Marijan je za mene jedan soumen, kakav uopste ne treba da prenosi utakmice reprezentacije, covjek stvarno pretjera i nije mi uopste interesantan, za njega je pojam Edin Avdic koji prenosi kosarku, em sto je ima u malom prstu em sto doda dozu navijanja i to je onda super...

                            Muslimovic, hmmm, slazem se sa njim u svemu...kritika i to teske vrste nakon "samo jedne" lose odigrane utakmice, bio sam u Zenici tad i idioti pocinju zvizdati pred sam kraj tekme, ma daj bjezi, pa svakome se desi los dan, ali to je nas mentalitet, svi generali nakon bitke, i sta sam kad su skoro sve ispravili na terenu u Zilini, sad ih opet dizemo u nebesa i tako stalno u krug, to mi se vise gadi i dobro im je Muslimovic rekao, krtiticare nabijem na onu stvar...sacekajte kraj pa onda kritikujte.

                            I za kraj uzivajmo u ovome sto nam se trenutno desava, ovakav uspjeh se ne moze opisati, pogledajmo stanje na tabeli, bodove, golove, najbolje strijelce, sta sve svjetski medijji pisu o nama, pogledajmo samo koje sve repke nece biti u Brazilu i onda neko ima pravo da kritikujem, e mislim da nema jer sve govori drugacije...svaki sistem ima nedostataka kao i ovaj naravno, ali ovaj sistem ima rezultat i zato je uspjesan, jer je samo to mjerilo...
                            Jos samo dva koraka i san postaje java, BRAZILLLLLLL
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • Sta je problem sto su ljudi s pravom kritikovali igru par zvijezdica, trebalo ih je hvaliti za pokazani netrud. Sve uvrijedjene mlade.

                              Mene raduje stanje na tabeli i kvaliteta nas i nekvaliteta nasih preostalih protivnika. Ali biti zadovoljan sa ovim sto su pokazali igraci i selektor je za mene malo i glupo.

                              Comment


                              • Danas jbt kuda god sam prosao ljudi pricaju zbog repke jer su srecni zbog njih...znaci samo cujes neke komentare na to.Pa valjda ljudi kojima je toliko stalo imaju pravo da prigovore igracima za njihov eventualni bezobrazluk...kritikovati treba da ne budu bezobrazni kao sto to su sada

                                Ko hoce da bude slijep neka ga,ali ja necu...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X