Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Merlin View Post
    Ali stani je li on jedini igrao, je li se jedini nije zalagao? Igralo je 11 igrača + 3 rezerve to je ukupno 14 igrača i da Edin bude direktni krivac za poraz? Koja logika, da mi se voditi tom logikom bubreg bih dao...

    Pa privatni razlozi, što bi govorio jebenoj javnosti koja svaku sitnicu čeka da popljuje? Kakva bi se buka tada digla, pa da je u pitanju bilo šta. Ali čuj Džeko direktni krivac ako se ne plasiramo na prvenstvo, ne mogu da vjerujem.
    Ja sam rekao da su svi odigrali preko kurca tu utakmicu osim Begovica i Lulica,ali isto tako ja smijem garantovati svojim zivotim da razlog te igre preko kurca je odnos Dzeke i kompanija protiv Hajrovica.

    Nije ovo termin koji ja igram pa kad ne mogu doci i kazem privatni razlozi da me niko nista ne pita
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Je li mogao pricati sasvim normalno i opusteno u onoj emisiji?Jeste i da jeste ne bi niko ni obratio vise paznju na to,ali njegov stav je bio krkanski onaj pravi,haharsko-huskacki

      Je li stavio sebe ispred tima u ovom slucaju?Jeste...neka dodje Pellegriniju nekad kaze da ce kasniti i ovo.Tacno se sve vidjelo i nema sanse da cu da sutim i da gledam u stranu,zasluzio je sve vrste kritike jer je kriv.Ja ne umanjujem njegove zasluge u ovim rezultatima uopste,samo mu je ponasanje primitivno sa tendencijom povecavanja

      Posebna je stvar sto je Pape preodbar covjek,a dobar i budala dva brata.Nedavno sam proveo par minuta u drustvu tog covjeka spletom okolnosti i taj covjek od stida gleda pred sebe,tacno vidis da je fin,a ovi papci to zloupotrebljavaju na svaki moguci nacin.Nije neki trener ali Pape ih i sada moze napraviti od lopte i ljudina je pa nije posteno.Joj sta bih dao da je Vaha da pokaze kerovima ko je mandusic u ovom slucaju
      Pa kritika čovječe, kritika, uvijek će doći i dobrodošla je, to sam fino napisao i uputio istu. Ali da se Džeko naziva kujicom i slično, to nije nikako zaslužio zbog ovoga, ali nikako. Ne kontam, kako ne razlikujete kritiku i vrijeđanje/omaložavanje?

      Eto on se mora pravdati i objašnjavati narodu zbog čega je kasnio, a i sam Pape reče da su opravdani razlozi. Je li sada i on kujica ako neće reći te razloge ili ako ga možda prikriva?

      @edo

      Uvijek bilo tako i uvijek će biti. Šta ćeš takav narod...

      @JC

      Imaš neki dokaz za to ili možda nisi svjestan činjenice da se svakom može desiti loša noć i da zakažu? Ne kontam kako je ama baš na cijelu ekipu uticao taj sukob Džeko-Hajrović, jadni se toliko nasekirali da nisu mogli igrati... Ah, taj Džeko, treba ga izbaciti iz repke, čitava repka podbacila zbog njega, tuga. Šta se sve neće pročitati.
      Last edited by Merlin; 09-09-13, 22:20.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Je li mogao pricati sasvim normalno i opusteno u onoj emisiji?Jeste i da jeste ne bi niko ni obratio vise paznju na to,ali njegov stav je bio krkanski onaj pravi,haharsko-huskacki

        Je li stavio sebe ispred tima u ovom slucaju?Jeste...neka dodje Pellegriniju nekad kaze da ce kasniti i ovo.Tacno se sve vidjelo i nema sanse da cu da sutim i da gledam u stranu,zasluzio je sve vrste kritike jer je kriv.Ja ne umanjujem njegove zasluge u ovim rezultatima uopste,samo mu je ponasanje primitivno sa tendencijom povecavanja

        Posebna je stvar sto je Pape preodbar covjek,a dobar i budala dva brata.Nedavno sam proveo par minuta u drustvu tog covjeka spletom okolnosti i taj covjek od stida gleda pred sebe,tacno vidis da je fin,a ovi papci to zloupotrebljavaju na svaki moguci nacin.Nije neki trener ali Pape ih i sada moze napraviti od lopte i ljudina je pa nije posteno.Joj sta bih dao da je Vaha da pokaze kerovima ko je mandusic u ovom slucaju
        Uredu sve te kritike i to ali nazivati covjeka Amrinom kujicom je ipak previse,volio bih vidjet mnoge koji ga kritikuju kako bi se ponasali na njegovom mjestu.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Poenta je u tome da je on imao neke druge razloge on bi to rekao i sve bi bilo rijeseno,a ne bi ja dan ili dva prije primao poruku od Seje da Dzeko nece da igra zbog Hajrovica

          Danijel je kao i svi ljudi duboko pogodjen jer im je svima omiljen bio pa ih razocarao...nije on sam igrao lose nije u tome poenta,ali je narusio atmosferu koja je nas najveci adut

          Ja sam pljuvao godinama Misimovica jer sam uvijek smatrao da se ne trudi dovoljno i nisam naisao nigdje na odobravanje tog svog misljenja.I sta se desi?Utakmica baraza protiv Portugala u srijedu brat tesko povrijedjen ne moze na nogama da stoji,kad protiv Freibruga u subotu mekano 90 minuta

          Ljudi i dan danas vole Misimovica i neka su covjek i dalje zna igrati dobro,ali ja mu nikad to necu zaboraviti i jedva cekam da mu vidim ledja,smece obicno

          Pa sta ako je rekao da je kujica,glupost obicna
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • I da ne zaboravim onog majmuna Jagodića jer kako vidim slabo ga ko spominje, njega i njegove sramne odluke u ova zadnja dva meča (ima sreće majku jebo svoju jer su mediji i javnost okupirani košarkom i sutrašnjom tekmom). Onakva selekcija igrača i onakav pristup pa ono je za svaku osudu, čisti kriminal !!!

            EDIT:
            Vidim u hotelu naše repke vlada mir i spokoj, nema galame i igrači se mogu na najbolji način koncentrisati na sutrašnji meč....ma divota
            Last edited by edohz; 09-09-13, 22:27.

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Pa kritika čovječe, kritika, uvijek će doći i dobrodošla je, to sam fino napisao i uputio istu. Ali da se Džeko naziva kujicom i slično, to nije nikako zaslužio zbog ovoga, ali nikako. Ne kontam, kako ne razlikujete kritiku i vrijeđanje/omaložavanje?

              Eto on se mora pravdati i objašnjavati narodu zbog čega je kasnio, a i sam Pape reče da su opravdani razlozi. Je li sada i on kujica ako neće reći te razloge ili ako ga možda prikriva?

              @edo

              Uvijek bilo tako i uvijek će biti. Šta ćeš takav narod...

              @JC

              Imaš neki dokaz za to ili možda nisi svjestan činjenice da se svakom može desiti loša noć i da zakažu? Ne kontam kako je ama baš na cijelu ekipu uticao taj sukob Džeko-Hajrović, jadni se toliko nasekirali da nisu mogli igrati... Ah, taj Džeko, treba ga izbaciti iz repke, čitava repka podbacila zbog njega, tuga. Šta se sve neće pročitati.
              Recimo da imam neke izvore koji nisu Sinan Sinanovic

              Danas progledaj Dzeki,sutra Spahicu i ode sve to u neku stvar.Davno sam ja rekao da mi Balkanci imamo pogan mentalitet.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Onda je i Pape kujica, laže i prikriva ga, hajmo oplesti i po njemu, ista je to sorta.

                Hajde molim te reci je li Džeko zaslužio da ga se zove kujicom, eto onako iskreno?

                @JC

                Pa objavi to što znaš i nama, što si cicija. Kurac će progledati kroz prste Vršajeviću ili Višći, nema šanse, ali Džeko nas je toliko zadužio i toliko ima kredita da k'o što je Pape rekao "da dođe sat prije utakmice igrao bi".
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Zasluzio je Dzeko da mu ja jebem Amru posred picke..

                  Ja sam uporedio ponasanje prije nje i sada s njom.. Drasticna razlika. Umislio covjek da je na vrhu svijeta sto voda jednu propalu glumicu i ljepu manekenku.. Ima ljudi vodaju misice okolo, pa se ne dice s njima, skoro pa da bjeze od ljudi da ih ne gledaju u javnosti, a Dzeko paradira sa Amrom..

                  Postao je Amrina kujica, zato sto je on njen put nazad ka slavi, jednostavno
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Volim da drzim u neizvjesnosti

                    Zato i nikad nismo vidjeli neko prvenstvo jer nam asovi mogu doci sat prije utakmice i igrati.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Volim da drzim u neizvjesnosti

                      Zato i nikad nismo vidjeli neko prvenstvo jer nam asovi mogu doci sat prije utakmice i igrati.
                      Onda nemoj biti ni general poslije bitke.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ti stvarno mislis da cu ja sve reci ovako na forumu ja mogu reci nekim ljudima ovde,a oni poslije mogu reci jel Sejo laze ili ne.

                        Niko sretniji od mene da Dzeko sutra tri zabije i da on i Hajrovic izadju zagrljeni nakon utakmice.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Ti stvarno mislis da cu ja sve reci ovako na forumu ja mogu reci nekim ljudima ovde,a oni poslije mogu reci jel Sejo laze ili ne.

                          Niko sretniji od mene da Dzeko sutra tri zabije i da on i Hajrovic izadju zagrljeni nakon utakmice.
                          Slobodno na pp pošalji, ne ujedamo mi, a teško da bi se proširilo dalje.

                          Zabiće, nego šta, vrijeme je.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Ti stvarno mislis da cu ja sve reci ovako na forumu ja mogu reci nekim ljudima ovde,a oni poslije mogu reci jel Sejo laze ili ne.

                            Niko sretniji od mene da Dzeko sutra tri zabije i da on i Hajrovic izadju zagrljeni nakon utakmice.
                            Isto sam pomislio vjeruj mi,nista mi draze ne bi bilo,a on ako je pametan ove price ce ga motivisati kao i cijelu ekipu da nas demantuju sve...samo da dobijemo pa kako god
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Izvukli smo se pravo. Pape ponovo tjera inat i ne mijenja ono sto mu svi govore da treba uraditi. Hoce da dokaze nesto sto se ne moze dokazati. Koliko je nama bitno da imamo spremnog Mujdzu, kako je samo probijao po desnoj strani, nije mu problem ubaciti desnom ili lijevom nogom. Jos kad bi imao pomoc jednog veznog ko sto Salihovic ima pomoc Lulica, jos bi se vise isticao. U prvom poluvremenu najgori definitivno Medunjani koji je vise od Lulica kriv za gol jer nije ispratio do kraja igraca. Pjanic je bio katastrofalan, nisam ga odavno onako loseg vidio, ali sve je to razlog igranje Misimovica koji sa onolikom kilazom nicemu ne sluzi. Osim je dobro rekao najprimarnija stvar u modernom fudbalu je trcanje, a to Misimovic ne moze ispostovati, jednog netrkaca moze ekipa istrpiti, ali dvojcu, trojcu u nasem slucaju nikako.



                              Iskreno bi volio da Pape odustane od igre sa dva spica i da mu ovakav Misimovic ne igra u prvih 11. Ova reprezentacija se moze dosta bolje formacijski poredati.

                              Drago mi je bilo vidjeti Izeta i Edina kako slave zajedno, ali isto tako su mogli i u Zenici da slave.

                              Comment


                              • Све честитке за репрезентацију БиХ. Како год окренеш са таквом гол разликом и бољим међусобним скором, да прође Грчка или Словачка директно не би било ни спортски коректно ни заслужено.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X