Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi ovdje pricamo o Edinu Dzeki kao covjeku i sportisti ne o njegovim igrama i kvalitetima...

    Sto se tice Spahica spisak njegovih sranja u repki je dugacak pravo,ali o tome drugom prilikom
    Last edited by AK47; 09-09-13, 21:30.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • @Merlin

      Ovo ti moram reci jako si bezobrazan. Ovo sto si rekao da jedva cekam poraz pa da pocnem blatit je preslo svaku granicu. To sto ti neces da vidis sta je Dzeko svojim postupkom uradio reprezentaciji to je tvoj problem. Ne moze me nista vise obradovati od uspjeha nasih ljudi, ali ocito ti znas da ja jedva cekam da popljujem.

      Comment


      • To se vjerovatno odnosilo i na mene,ono kada sam rekao da mi je svejedno,to mi samo dodje na trenutak sa kakvom kolicinom neuspjeha se suocavamo u svim sportovima i samo jos treba da i ovo propadne a sto Merlin misli da je nesto lose ovo sto mi pisemo,zestoko se vara.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          @Merlin

          Ovo ti moram reci jako si bezobrazan. Ovo sto si rekao da jedva cekam poraz pa da pocnem blatit je preslo svaku granicu. To sto ti neces da vidis sta je Dzeko svojim postupkom uradio reprezentaciji to je tvoj problem. Ne moze me nista vise obradovati od uspjeha nasih ljudi, ali ocito ti znas da ja jedva cekam da popljujem.
          Nek' sam ja bezobrazan, a ljudi koji Džeku nazivaju kujicom su cvjećke. Odlična logika, drži se nje samo.

          Ja sam vidio šta je Džeko uradio, i šta je ostalih 13 momaka uradilo - sve je to isto u 5-10 deka, ali je samo Džeko kujica, ostali nisu. Meni dovoljno. Ne vidim da se iko drugi ovako popljuvao zbog nešto slabijeg zalaganja kao on, a bilo je i gorih. Ali očigledno je da je na vašu objektivnost u ovom slučaju uticao i taj navodni sukob sa Hajrovićem, pa je samo on kujica, iznad repke - jednom riječku najgori naš igrač i po zalaganju i igranju. Ali tako nije bilo prije utakmice, ispravite me ako griješim, da li je neko spomenuo taj sukob prije ili je tek isplivalo nakon tekme?
          Last edited by Merlin; 09-09-13, 21:35.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Kako da ne komentarisemo,kako?

            Dodje jedan crnac jbt iz picke materine nikad za Bosnu cuo nije i covjek se baca na glavu za dres,tanko igra ali sta njemu reci covjek je igrao kao da su mu generacije 1000 godina ovdje bile...

            Jos gledam Mirzu danas,institucija i kad ga ne ide nista,on umire za dres,igracina jbt
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Meni samo nije jasno sto se nas narod pali na taj patriotizam i kao daleko od svetinje itd.

              Kao prvo kakve veze ima Izet Hajrovic sa ovom reprezentacijom,odrastao u Svicarskoj,vjerovatno Bosnu samo vidio na karti i iz nekih svojih razloga vidio da mu je veca korist igrati za nas nego za Svicarsku i nama treba da bude drago jer nas je milion odlicnih igraca odbijalo u proslosti jer nisu vidjeli korist da igraju za Bosnu.Drugo prvo je Dzeko momka prozvao i sad glumi uvrijedjenu mladu i trece ko garantuje da je na pocetku karijere npr Hrvatska pitala Spahica da igra za njih da bi on odbio,pa Miske igra za nas samo jer ga je Srbija odbacila.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Pa vi upravo čitavo vrijeme ciljate na tu neku ljubav, patriotizam na terenu i kako treba da ginu na istom za dres ove repke. Kako će neki Švicarac poginuti na terenu za našu repku, ako je istu samo vidio na karti i kada je to samo zbog koristi? Al' hajde bitno je popljuvati Džeko jer on nije poginuo na terenu, tako to ide kod nas.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Pa eto vise je Izet Svicarac uradio za 10 minuta neko Edin veliki Bosnjak za 90.

                  Ja samo ne znam sto ne glume mangupe u svojim klubovima,probao je Dzeko jednom pa smo vidjeli kako se zavrsilo.

                  Covjek kasni na pripreme dva dana u jednoj od najvaznijih utakmicu u historiji nase reprezentaciji,njegov odgovor je zna selektor zasto kasnim,a Papetov je da je dosao sat prije utakmice igrao bi.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Pa eto vise je Izet Svicarac uradio za 10 minuta neko Edin veliki Bosnjak za 90.

                    Ja samo ne znam sto ne glume mangupe u svojim klubovima,probao je Dzeko jednom pa smo vidjeli kako se zavrsilo.

                    Covjek kasni na pripreme dva dana u jednoj od najvaznijih utakmicu u historiji nase reprezentaciji,njegov odgovor je zna selektor zasto kasnim,a Papetov je da je dosao sat prije utakmice igrao bi.
                    Jeste, najbolji strijelac svih vremena - olako zaboravljate tu činjenicu. Čovjek kasni zbog opravdanih razloga, u čemu je problem?
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Jeste, najbolji strijelac svih vremena - olako zaboravljate tu činjenicu. Čovjek kasni zbog opravdanih razloga, u čemu je problem?
                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1088210

                      Dogovori se ti sam sa sobom care...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1088210

                        Dogovori se ti sam sa sobom care...
                        Pa to je obična kritika, koju je zaslužio i nisam nigdje pogriješio, ali isto tako su izgledali i ostali, tačnije njih 13. Ali jedino je Edin kujica, ovakav-onakav, dok se nezalaganje ostalih ne kritikuje u tolikoj mjeri. Ja sam već rekao da je svaka kritika normalna i logična i sam sam je dao par puta, ali da vrijeđanje i omaložavanje Džeke nije.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • I sta sad sto je najbolji strijelac reprezentacije,jel to mozda znaci da zbog toga ljudima u ovoj drzavi treba uskratiti jos jedno prvenstvo jer se on ponasa na nivou djeteta cija je lopta i ne da drugima da se igraju jer se naljutio.

                          Kad su vec opravdani razlozi,sto ne kaze javnosti,nije mala stvar kasniti na pripreme,jedino ako Amrici kasni.

                          Da se razumijemo meni je Edin bio najdrazi igrac iz nase reprezentacije,gledao sam City zbog njega kao da mi otac rodjeni igra,znam mu dosta dobro porodicu i neke stvari oko reprezentacije znam jako dobro,a da nisu rekla-kazala i ako ne odemo na ovo SP ja cu njega smatrati za direktnog krivca.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            I sta sad sto je najbolji strijelac reprezentacije,jel to mozda znaci da zbog toga ljudima u ovoj drzavi treba uskratiti jos jedno prvenstvo.

                            Kad su vec opravdani razlozi,sto ne kaze javnosti,nije mala stvar kasniti na pripreme,jedino ako Amrici kasni.

                            Da se razumijemo meni je Edin bio najdrazi igrac iz nase reprezentacije,gledao sam City zbog njega kao da mi otac rodjeni igra,znam mu dosta dobro porodicu i neke stvari oko reprezentacije znam jako dobro,a da nisu rekla-kazala i ako ne odemo na ovo SP ja cu njega smatrati za direktnog krivca.
                            Ali stani je li on jedini igrao, je li se jedini nije zalagao? Igralo je 11 igrača + 3 rezerve to je ukupno 14 igrača i da Edin bude direktni krivac za poraz? Koja logika, da mi se voditi tom logikom bubreg bih dao...

                            Pa privatni razlozi, što bi govorio jebenoj javnosti koja svaku sitnicu čeka da popljuje? Kakva bi se buka tada digla, pa da je u pitanju bilo šta. Ali čuj Džeko direktni krivac ako se ne plasiramo na prvenstvo, ne mogu da vjerujem.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by Merlin View Post
                              Pa to je obična kritika, koju je zaslužio i nisam nigdje pogriješio, ali isto tako su izgledali i ostali, tačnije njih 13. Ali jedino je Edin kujica, ovakav-onakav, dok se nezalaganje ostalih ne kritikuje u tolikoj mjeri. Ja sam već rekao da je svaka kritika normalna i logična i sam sam je dao par puta, ali da vrijeđanje i omaložavanje Džeke nije.
                              Je li mogao pricati sasvim normalno i opusteno u onoj emisiji?Jeste i da jeste ne bi niko ni obratio vise paznju na to,ali njegov stav je bio krkanski onaj pravi,haharsko-huskacki

                              Je li stavio sebe ispred tima u ovom slucaju?Jeste...neka dodje Pellegriniju nekad kaze da ce kasniti i ovo.Tacno se sve vidjelo i nema sanse da cu da sutim i da gledam u stranu,zasluzio je sve vrste kritike jer je kriv.Ja ne umanjujem njegove zasluge u ovim rezultatima uopste,samo mu je ponasanje primitivno sa tendencijom povecavanja

                              Posebna je stvar sto je Pape preodbar covjek,a dobar i budala dva brata.Nedavno sam proveo par minuta u drustvu tog covjeka spletom okolnosti i taj covjek od stida gleda pred sebe,tacno vidis da je fin,a ovi papci to zloupotrebljavaju na svaki moguci nacin.Nije neki trener ali Pape ih i sada moze napraviti od lopte i ljudina je pa nije posteno.Joj sta bih dao da je Vaha da pokaze kerovima ko je mandusic u ovom slucaju
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Kakva smo mi pogana sotra pa šta je ovo, jel ovako samo kod nas

                                Sve idila sve krasno, karamo, razvaljujemo i onda prc.......problemi, teorije zavjere, huškanje i šta već ne. Ne kontam ocm....

                                Comment

                                Working...
                                X