Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ermin Bicakcic vec sljedece okupljanje reprezentacije moze dobiti poziv od Susica jer je vratio nase sportsko drzavljanstvo, jos samo Kolasinac i zadnja linija ce biti granitna.

    Comment


    • Pape sinoc objavio 11 igraca koji ce poceti veceras protiv Latvije

      Ja sam se već odlučio za prvih 11 i mogu vam dati sastav odmah - Begović, Mujdža, Spahić Zukanović Lulić, Medunjanin, Rahimić, Pjanić, Salihović, Ibišević i Džeko. Bilo je dilema, ali oldučio sam se za ovih 11. Bila mi je dilema da li da stavim Zahirovića, ili Rahimića. Elvir je došao jako raspoložen, osvojili su duplu krunu. Također bila mi je dilema da li da stavim Medunjanina, ili Stevanovića, odlučio sam se za Medunjanina, a Stevanović će čekati svoju priliku sa klupe, ako bude potrebe u završnici susreta
      Nasi okupirali Rigu, vec je prodato nasim 1.500 ulaznica, a ocekuje se jos 500 navijaca. Uz ovu podrsku i sav kvalitet koji posjedujemo pobjeda ne bi trebala doci u pitanje.

      Comment


      • Hajmo momci do pobjede
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Utakmica sa Omanom odgodjena zbog neozbiljnosti organizatora, mozda je i bolje sto se ne igra.

          Sva dominacija na stranu, ali kakav ce Visca biti igrac. Brzina, lucidnost i jak sut.

          Comment




          • Izgleda da bolje gostovanje nismo imali odavno od protivnika do protivnica
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ma ne smiju Omanci igrati protiv nas, to je jedini razlog.

              Inače, u petak je odbrana djelovala perfektno, bez greške zaista. Vidi se da Spahić i Zukanović jako dobro surađuju - spoj iskustva i mladosti. Pored toga na toj poziciji imamo još Vranješa, Pandžu, pa vjerovatno i Bičakčića i Kolašinca. Pravi bedem i mislim da smo osigurani za narednih par godina na toj poziciji.

              Cijela ekipa je djelovala rastrčano i borbeno, uprkos grču i određenom strahu koji se osjetio u prvom poluvremenu. Dosta prilika se upropastilo, iako su mogli ići 1 na 1 i time bi vjerovatno izvukli nešto iz silnih situacija. Bekovi i krila dosta aktivni, mnogo centaršuteva, ali isto tako veliki broj njih je bio krajnje neprecizan pogotovo od Salihovića. Ali mislim da su trkom, borbom i konstantnim napadanjem svi zaslužili prolaznu ocjenu. Odavno nisam gledao boljeg Lulića u reprezentaciji, taman sam pomislio da bi mogao ispasti iz početnih 11. Rahimić u svom stilu odigrao još jednu rutinsku i rovovsku utakmicu. Džeko potrefio još jedan loš dan u repci, kad ne ide onda baš ne ide. Uspio je zabiti jedan - i ćorava koka neko zrno ubode. Ali mislim da je to prolazna neefikasnost, nema šanse da on spoji 2 utakmice sa onoliko promašenih izglednih situacija za gol. Višća još jednom pokazao da se na njega treba računati i da je komotno znatno ranije mogao dobiti poziv i pojačati nas tamo gdje je škripalo. Složio bih se da @Danijelom da će biti paklen igrač, iako već i sada jeste, ali kada dobije još na iskustvu i samopouzdanju imat ćemo strašno krilo.

              Sada idu teže utakmice, dvomeč sa Slovačkom od koga očekujem minimalno 4, a čvrsto vjerujem i u svih 6 bodova. Mi nemamo razloga više nikoga da se bojimo i svojom igrom od početka tražiti pobjedu u oba susreta. U velikoj smo psihološkoj prednosti u odnosu na njih, mislim da imamo i znatno kvalitetniji igrački kadar, te uz sada već velikog stručnjaka moramo u Slovacima ubiti volju za fudbalom.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Sta reci o utakmici???Rezultat govori sve, iako je u prvom djelovalo malo nervozno i sa malo pokusaja kroz srednu u drugom je jedan gol stavio stvari na svoje mjesto.Mnogi kazu da su Latvijci amateri ali u danasnje vrijeme treba i amaterima zabiti 5 komada, treba samo pogledati ostale rezultate i sve ce biti jasno.
                Najefikasnija smo repka u kvalifikacijama, imamo dvojicu najboljih strijelaca, 15. smo na Fifinoj listi, to sve zvuci nestvarno ali je na nasu srecu tacno.
                Imao sam srecu da prisustvujem utakmici u Latviji i strasno sam ponosan sto sam Bosanac i Hercegovac, kada dozivis da na gostovanju od 7000 navijaca 5000 bude iz tvoje zemlje, to je neopisiv osjecaj, centar Rige je vrvio od nasih navijaca, pjevalo se, cugalo a sto je najpozitivnije ni jednog incidenta nije bilo, ni oko terena ni na samom stadionu, himna Latvije se mirno saslusala i pozdravila aplauzom i cak u pojednim trenutcima je bilo skandiranja Latvija, Latvija od strane nasih navijaca...
                Stvarno fenomenalno, sve je proslo vrhunski i to je znak da smo sazrili za jedno veliko takmicenje...ostale su jos 4 tekme i tu nam treba 9 bodova da smo 100% , mislim da ih lagano uzimamo jer imamo kvalitet za to, ali idemo korak po korak, naredna je Slovacka a do tada uzivajmo budimo ponosni jer smo zasluzili:
                Last edited by LegendaBL; 10-06-13, 17:54.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                Comment


                • U-19 reprezentacija ce nas predstavljati na Mediteranskim igrama u Turskoj

                  Emir Plakalo (Sarajevo), Vedran Kjosevski (Željezničar), Renato Gojković (Sloboda), Haris Muharemović (Sarajevo), Ante Petrović (Široki Brijeg), Jozo Špikić (Široki Brijeg), Adin Čiva (Sarajevo), Branimir Odak (Široki Brijeg), Armin Hodžić (Željezničar), Damir Sadiković (Željezničar), Omar Marković (IK Start, Norveška), Armin Ćerimagić (Gent, Belgija), Mirko Marić (Široki Brijeg), Fedor Predragović (Borac), Amar Rahmanović (Novi Pazar, Srbija), Haris Hajradinović (Inter Zaprešić, Hrvatska), Halil Hajtić (1.FC Kaiserslautern, Njemačka), Almir Kasumović (Hannover, Njemačka).

                  Raspored utakmica nase reprezentacije:

                  19. juni: BiH - Maroko
                  21. juni: BiH - Albanija
                  23. juni: Turska - BiH

                  Comment


                  • Mislio sam da Uefa rejting nista ne znaci ali kad ovo pogledam vidim da puno znaci, u startu cemo izbjeci najjace evropske reprezentacije sto nam olaksava put na Evropsko prvenstvo, svaka cast ZMAJEVI...
                    http://www.depo.ba/sport/bih-ce-u-ni...z-prvog-sesira
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                    Comment


                    • EKSKLUZIVNO: Izet Hajrović potpisao dokument sa kojim garantuje svoje nastupe za Bosnu i Hercegovinu
                      http://www.reprezentacija.ba/ostale-...rcegovinu.html
                      Nismo reprezentacija koja moze igrace ovakve kvalitete odbijati, na njemu je da se izvine prvo Dzeki pa svima ostalim jer je izradio dogovor za Sloveniju. Svima nesto sad zelja igrati za nas.

                      Comment


                      • Haman došlo iz guzice u glavu.

                        Dobar je igrač, jedan od najboljih i najstandardnijih u Grasshoppersu, no moraće više povesti računa o svom riječniku i sa velikim respectom pričati o legendama kakva je Džeko jer sumnjam da će Hajrović u čitavoj karijeri postići ono što je Džeko do sada. Izgleda da je Lazio zainteresovan za njega i spremni su iskeširati 5 miliona.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • E jeste momak dobar , gazi i to sve svaka mu cast , ali vala ja ga ne bih primio da igra za nas .. Nema tu , hocu necu , ako nece iz prve , nek mu sad ne daju .

                          ALi hajde , nek se fino izvine svima , pa nek igra
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Kapiten nam izgleda ode u Saudijsku Arabiju, ne znam koliko pametan potez.

                            Novi igrac Fahrudin Atajic (Celtic) koji nije rodjen u BiH, a nasi je korijena i zeli da igra samo za nas. Prema njegovim rijecima odbijo je Svede i hrvatske skaute koji su dolazili u Skotsku da ga privole da igra za njih.
                            http://reprezentacija.ba/glavne-vije...a-jagodia.html

                            Comment


                            • Ma kapiten želi pod ove pozne fudbalske godine još šta zaraditi i onda u laganu i zasluženu penziju. Bitno je da će igrati i održavati formu, a para vrti gdje burgija neće - uvijek bilo.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Hitzfeld poludio zbog Hajroviceve odluke da igra za nas, a mediji u svicarskoj se pitaju sta mu je nas savez ponudio pa je promijenio odluku

                                Prema pisanju reprezentacija.ba Izet bi karijeru trebao nastaviti u Laziu.

                                Comment

                                Working...
                                X