Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    http://www.klix.ba/sport/nogomet/ale...tsku/130523063

    Nije mi uopste krivo sto igra za Hrvatsku repku,nego je jedno pricu pricao prije pola godine a sada skroz drugu.Ali nema veze,sretno mu,mislim da nije strasno sto smo se nadali da dobijemo od Hrvata jednog dobrog igraca s obzirom koliko igraca rodjeni na podrucju BIH igra za njih ali idemo dalje,sigurno Hrvatska repka ima dosta vecu reputaciju od nase,pa mu je to bila vodilja.
    Izvinit ces, ali to je potpuno neka druga prica. Svi navedeni, ne zive u BIH a ako i zive iz sredina su gdje su Hrvati apsolutna vecina (Jelavic) tako da im nije bilo tesko izabrati. Jasno vaj mali sad laze i prica kako se nikad nije dvoumio (a moj brat mi je pricao, kojem je jedan od najboljih prijatelja menadzer od Ibricica, da ce mali 100% izabrati BIH). Da je decko otisao vani, ko zna sta bi bilo. Kao Rakitic recimo kad je napusio Svicarsku. Eto Mujzda je iz Zagreba ali igra za BIH (jer za Hrvatsku nije bio dovoljno dobar). Ista je prica bila i sa Spahicem ali je on u medjuvremenu postao igracina.

    Neko rece kako je Kranjcar smijesan igrac u usporedbi sa Pjanicem. Ja znam da je Kranjcar svojim golovima u finisu sezone doveo Tottenham do 4-og mjesta najjace lige svijeta i da je bio na par velikih natjecanja, bio je i glavni igrac Hrvatske jedno vrijeme. Niko je dugo vremena bio glavna zvijezda u Hrvatskoj, Pjanic to nikad nije bio u Bosni. A zna se koja je reprezentacija jaca. A nije bio zvijezda zato sto je lijep sigurno. Svaka cast Pjanicu, dobar je on igrac ali Niko je "malo" veca faca. Trenutno je Pjanic daleko bolji jer je Kranjcar totalno van forme (ozlijede). Niko vise zna o nogometu od svih igraca iz ex-Yu zajedno.
    Sigurno da ce se Halilovicu biti daleko teze nametnuti u vezi Hrvatske (Modric, Kovacic, Rakitic, Perisic, Kranjcar) ali momak je bomba od potencijala i postat ce klasa Modrica tako da ce igrati.
    Last edited by perkan; 24-05-13, 14:15.

    Comment


    • Originally posted by perkan View Post
      Niko je dugo vremena bio glavna zvijezda u Hrvatskoj, Pjanic to nikad nije bio u Bosni. A zna se koja je reprezentacija jaca. A nije bio zvijezda zato sto je lijep sigurno. Svaka cast Pjanicu, dobar je on igrac ali Niko je "malo" veca faca.

      Pitaj svakog ko prati nasu reprezentaciju koje vazniji Pjanic ili Dzeko vecina ce ti reci ovaj prvi. Momak ima 23 godine, a vec je glavni igrac u repki i 7 godina igra na vrhunskom nivou u svakom klubu je bio bitan faktor. Niko Kranjicar je samo u mandatu svog starog bio glavni u veznom redu, mada je i to upitno jer je tu bio Niko Kovac.

      Comment


      • Jagodic objasnio za Hajrovica

        On je momak bez predrasuda i njegove želje su sasvim jasne za razliku od nekih koji se pomalo reklamiraju pa onda kad dobiju poziv, odustanu
        Sead Hajrovic ce debitovati 31. maja u dresu mlade reprezentacije protiv A- reprezentacije.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Pitaj svakog ko prati nasu reprezentaciju koje vazniji Pjanic ili Dzeko vecina ce ti reci ovaj prvi. Momak ima 23 godine, a vec je glavni igrac u repki i 7 godina igra na vrhunskom nivou u svakom klubu je bio bitan faktor. Niko Kranjicar je samo u mandatu svog starog bio glavni u veznom redu, mada je i to upitno jer je tu bio Niko Kovac.
          Nije ovo sad tema ali...gle u sportu ti uvijek neki ljudi pricaju da nije glavni glavni vec neki drugi...tako je Smajlagic glavni trener a ne Cervar...pa Prosinecki a ne Bilic itd itd
          Ja stvari gledam realno u sportu i dobro to vidim pa cu ti reci da je Dzeko uvjerljivo najbolji a Misimovic druga violina (sad ga je Pjanic mozda pretekao, bas ne pamtim u zadnje vrijeme). Pjanic je bio odlican u prvoj sezoni u Lyonu ali poslije toga je bio rezerva. Kako bilo, Pjanic ima bolju klupsku karijeru jer je Reala izbacio i bio standardan te sezone kad je Lyon igrao polufinale ali nije bolji igrac. Ima i Rakitic bolju karijeru od Kranjcara ali HAHAHA uspredjivati Rakitica (koji jeste majtor sa Nikom je nemoguce.
          Niko nas je sam vukao u prvom dijelu proslih kvala (jesen 2010-e) i sigurno ne bi vidjeli Euro da nije bilo njega. Ali problem Nike, Pjanica i Rakitica je jdana trka. Da oni mogu normalno trcati bili bi Bogovi. Kako bilo, mislim da ce Bosna biti odlicna u Brazilu.

          Comment


          • Perkane,kako se zove Ibricicev menadzer,zar i njemu nije Falji Ramadani?
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Perkane,kako se zove Ibricicev menadzer,zar i njemu nije Falji Ramadani?
              Ne znam kako se zove. Nije Falji, ovaj tip je iz Zagreba ili Bosne.
              Last edited by perkan; 25-05-13, 14:56.

              Comment


              • Pise se da bi 13.8. mogli igrati na Kosevu protiv Amerikanaca. Jedinstvena prilika da Bradleyu kazem sta mislim o njemu

                Sutra mlada reprezentacija protiv A-reprezentacije na Grbavici u direktna prenos na BHT1 (19:30).

                Comment


                • Malo tezi trening za A-reprezentaciju i tri lijepa gola.

                  Mene najvise interesovao Gojko Cimirot, koji je ovu utakmicu igrao na desnom beku gdje ga Jagodic forsira. Inace je vezni igrac i njegovim dolaskom u Sarajevo dobili bi dobrog igraca na dvije pozicije.

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Malo tezi trening za A-reprezentaciju i tri lijepa gola.

                    Mene najvise interesovao Gojko Cimirot, koji je ovu utakmicu igrao na desnom beku gdje ga Jagodic forsira. Inace je vezni igrac i njegovim dolaskom u Sarajevo dobili bi dobrog igraca na dvije pozicije.
                    Hoce da predje ali Leotar trazi 25 milja maraka.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Hoce da predje ali Leotar trazi 25 milja maraka.
                      Smijesne su to pare, kad znas da nasi igraci koji nikad nisu zaigrali odlaze za 100.000 €. Znam da je bezparica, ali za ovog igraca se moraju naci pare.

                      Comment


                      • Odakle ce naci ,nismo kupili igraca od Saranovica .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Kad vidim klase poput Avdije i Svrake u repki a Said ne igra dodji mi bas psujem Safeta ali ocito tu nesto ima

                          Comment


                          • Nema tu nista specijalno, jednostavno Pape ne zeli previse da mijenja.

                            Uskoro ce on i Saida morati pozvati.

                            Comment


                            • Ne znam brate, ali su mi cudne ove njegove izjave.Ima neke principe koji nam ne pomazu.Nece da moli ovoga onoga, na stranu kako postavlja stvari na terenu u odnosima sa javnosti mi se bas i ne dopada

                              Comment


                              • Sestre mi dodjose Pjanic; Salihovic i Lulic malorije u Cheers, mislim maloprije oko keca.. i ostadose pola sata i odose, dok Pjana car osto malo se druzio al se vala pretrgo za 2 sata samo 8 kermi ostavio, a ne zna sta ce od para hahah

                                Al dobro, fino ih je vidit da se zabavljaju i da su u dobrom raspolozenju pred latviju, da se to dobije i onda laganini prema Brazilu na cruise controlu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X