Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi gol Medunjanina u dresu Gaziantepspora. Uhvatio je formu i počeo da igra na nivou. Za sada 7 asistencija i 4 gola - sasvim dobro.



    Ibričić koji također igra u jako dobroj formi bio je strijelac za Kasimpasu u pobjedi od 2-0 nad Bursom. Kasimpasa za sada jako dobro kotira i nalaze se na 4. poziciji sa istim brojem bodova kao trećeplasirani Besiktas.



    Zukanović pocrvenio protiv Monsa. Uradio je glupost nakon što mu je pukao film, nije trebao to uraditi kao što je i sam izjavio, ali kasno je sada. A i ovaj momački odglumi.

    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Bicakcic je jedan uslov ispunio da bude u repki, a to je voli narodnjake kao i vecina reprezentativaca



      Ali ovo je najveci ''umjetnik'' , mogo bi ga Pape aktivirati samo da odigra pet minuta

      Comment


      • Nova nagrada za Dijamanta apsolutno zasluzena,a kao sto je i rekao najvaznija u njegovom zivotu.

        Svaka cast majstore!



        Inace u posljednjih 20 godina nijedan gostujuci igrac nije dao vise golova na Old Trafford-u od Edina,a neka u ponedeljak poboljsa jos taj ucinak.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Bicakcic je jedan uslov ispunio da bude u repki, a to je voli narodnjake kao i vecina reprezentativaca

          Spoiler


          Ali ovo je najveci ''umjetnik'' , mogo bi ga Pape aktivirati samo da odigra pet minuta

          Spoiler
          Kako je jak Balja.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Prvijenac kapitena u dresu Anzhia ;) :



            Konacno dobili nekog , i Willian danas zabio svoj prvi gol , ko da sam ja birao strijelce

            Bravo kapitenu , da ih bude jos puno ako Bog da
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Imali neka nova imformacija za ovog Kolosinca ?
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment




              • Jedino ovo što sam pročitao zadnjih dana.

                Inače prije par dana mediji (hrvatski) su prenijeli informaciju kako je Štimac uputio poziv Haliloviću i kako je to vjerovatno odlučujući potez u ovoj sapunici za koga će Halilović igrati. Ipak sam Halilović je to demantirao, pa i dalje ostaje neka nada da bi mogao zaigrati za BiH, iako ja čisto sumnjam.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Mogao bi Safet Susic baciti pogled i na nasu premijer ligu gdje se nalazi po meni 5-6 igraca koji bi mogli zaigrati za repku a jedan od tih igraca je Sedin Torlak (Sarajevo) zao mi sto momak ranije nije dobio poziv da se pridruzi repki covjek je kvalitetan,brz,pokretan igrac koji bi se bas uklopio u ekipu.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Torlakovo vrijeme za reprezentaciju je proslo,prije bih Dupovca gurno ako mora neko iz Sarajeva.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Mislim da u Premijer ligi trenutno nema niko ko je dostigao taj nivo reprezentacije. Svraka i Sesar su ti koji su i bili najviše zaslužili da ih se pozove u repku, ali i to je nekako na silu čini mi se samo da ima neko.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Halilović je dobio poziv ali će odlučiti tek nakon Eura u Slovačkoj koje je u tijeku i gdje je Hrvatska glavni favorit (generacija klase "Cileanaca").
                        Jučer je protiv Talijana bio maestralan, momak debelo odskace od ostalih. Niko mu loptu ne može uzeti, ko Messi. Taj Kolasinac je dobar ali Halilović je neki drugi svijet. Jedino što mali carini loptu ko igrači prije 30 godina.

                        Onog Husejinovica iz Dinama je jako hvalio Božo Sušec (bio sam na kompjuteru, pa nisam vidio sliku). Koga Božo hvali, taj je igracina ;)

                        Comment


                        • Gledao sam utakmicu Rijeke i Dinama u kojoj je najbolji bio Said Husejinovic i kako si rekao Bozo ga je stalno hvalio, sa razlogom. Said je se nenormalno dotjerao u liniju, nevjerovatno je samo koliko je u toj utakmicu pretrcao, mjenjao je nekoliko puta pozicije u ekipi, bio cak u jednom trenutku odmah iza stopera od kojih je uzimao loptu i gradio napad. Ovakav Said je zasluzio poziv u repku, jedinstvena prilika Papetu je Latvija da ga pozove.

                          Comment


                          • Ja se po tom pitanju ne nadam previse jer ipak se mora zvati igracine poput Vrsajevica,i ostalih anonimusa

                            Comment


                            • Veliki Edin Mujcin isto hvali naseg Guzu

                              Nema stranca do Bosanca! To sam uvijek govorio. Bio sam jako sretan kad je došao u Dinamo, već tada sam pomislio: “Evo, u Dinamo je stigao moj nasljednik.” U to vrijeme sam se raspitivao za njega, bio je malo krupan, debeo, ali čuo sam da je pravi igrač. Svi iz Bosne su mi to govorili, sad je smršavio, zaista bih volio da postane moj nasljednik, ima sve predispozicije da to bude. Sad samo treba raditi, u Dinamu za to ima sve uvjete
                              http://sportske.jutarnji.hr/sammir-m...vica-/1101279/

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Gledao sam utakmicu Rijeke i Dinama u kojoj je najbolji bio Said Husejinovic i kako si rekao Bozo ga je stalno hvalio, sa razlogom. Said je se nenormalno dotjerao u liniju, nevjerovatno je samo koliko je u toj utakmicu pretrcao, mjenjao je nekoliko puta pozicije u ekipi, bio cak u jednom trenutku odmah iza stopera od kojih je uzimao loptu i gradio napad. Ovakav Said je zasluzio poziv u repku, jedinstvena prilika Papetu je Latvija da ga pozove.
                                Pazi sad ovo:



                                Mislim da je dovoljno.
                                Inace ovaj Pivaric je sjajan igrac. Strinic je zivotinja, taj trci ko lud ali Pivaric osim sto trci je i smeker. Nisu ga bezveze prije 6-7 godina godinama najavljivali kao najvecu buducu zvijezdu Dinama. Sjajan igrac. Lijevi bek, bas ono sto Hrvatskoj fali.


                                Originally posted by FC Nadal View Post
                                Ja se po tom pitanju ne nadam previse jer ipak se mora zvati igracine poput Vrsajevica,i ostalih anonimusa
                                Ja sam Hajdukovac, ali Vrsajevic je prosjek. Nije zapravo ni los koliko izgleda na prvu ali daleko je to od nekog igraca.


                                Originally posted by danijelkr View Post
                                Veliki Edin Mujcin isto hvali naseg Guzu

                                http://sportske.jutarnji.hr/sammir-m...vica-/1101279/

                                Mujcin je bio Bog od igraca. Nikad velika zvijezda ali svakako odlican. Imao je tad Dinamo tim, ufff
                                Last edited by perkan; 07-05-13, 13:56.

                                Comment

                                Working...
                                X