Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo onom liku sto je trazio ss za Marsijala, Belerina i Oksforda




    a evo i mojih tripletara

    Comment


    • Šta je ovo svi sa Arsenalom igraju
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Lože se tripletari da osvoje titulu kada već profesore ne može

        Comment


        • Vardy igra kao Defensive Forward (Support). Ja ne mogu da nadjem folder u kome mi se nalaze Screenshotovi...
          Inace osvojih PL, sasvim neplanirano i neocekivano, pretposlednje kolo "kiksnem" kuci, odigram 1-1 sa Evertonom i poslednje kolo doeckujem City, od koga sam izgubio u 4 od 5 meceva i taj jedan sam igrao nereseno.
          Stanje pred poslednje kolo: City 78, Totenhem 76, Lester(Ja) 76, Arsenal 74.
          Ja pobedim City 3-1, Totenhem odigra 1-1 sa Redingom, Arsenal pobedi i uzmem titulu
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Bice srpski Ranijeri

            Comment


            • Ja so stoke nakon 25kola nalazim se na 2 mesto sedam bodova iza sitija i jos 13kola do kraja dali ce uspem da odrzim formu i igru i da kvalifikujem tim za evropu u sledecu sezonu ostaje da vidimo.. Nemam neke velike promene jer na pocetku sam imao samo 15m budzeta i postavio sam cilj da cu zavrsiti na sredinu tabeli ali krenulo je vise i nego ocekivano i onda su mi dali da promenim krajni cilj i postavio sam kvalifikacije za evropi iako imam veliki problema u napadu jer nemam neku veliku opciju samo bojan i diouf



              ovaj je trenutni roster a na 1 juli treba stici meireles, gonzalo castro i napadac pablo gronche

              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Čitam ove vaše postove, al ne smem više to da igram, jednostavno ne smem.

                Najbolja igrica ikada, ali uništava socijalni život i svaki aspekt života uopšte.

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Čitam ove vaše postove, al ne smem više to da igram, jednostavno ne smem.

                  Najbolja igrica ikada, ali uništava socijalni život i svaki aspekt života uopšte.
                  Vala moj Gojko, evo meni nista nije unistila.

                  Cak sta vise nazvala me partnerica za posao neki da radimo, jer sam je ignorisao danima. Bila je kucka, zasluzila je

                  Pomaze

                  Uglavnom ja odigram mjesec dana, ugasim, pa nastavim kasnije. Upalim odigram 2 mjeseca, ugasim, ne igram par dana, onda sprasim sezonu do kraja i tako u krug
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Brate, jedino ako treninge jebes sam i ove under ekipe, onda si detaljniji od mene.

                    Ja finansije proucavam povazdan. Dovodim najbolje trenere, trazim adekvatne na pozicijama.

                    Sad cak razmisljam da otjeram Wengera sa pozicije DoF, da dovedem nekoga drugog.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Poceo sam neki dan, prosao pripreme, prodao Blinda i Runija, Blind u Real za 25 miliona eura, Runi kod Vengera za 30 morao sam i Matu da prodam kad je PSZ vec poslao 50 miliona.

                      Ovako za sad

                      De Hea

                      Darmijan Smoling Stouns(37 miliona) Sou

                      Svajni

                      Snajderlin Erera

                      Martijal Depaj

                      Iguain (78 miliona)

                      Doveo sam i Kejna za 60 miliona i Valera jer se povrijedio Erera, za 3.4 miliona. Odbise za Laporta 50, prihvatise Grizmana za 78 ali on nece, mali mu Junajted trenutno, jos mu davah i traku. Nema veza, usracu mu se u karijeru kad uzmem tripletu
                      sigpic

                      Comment


                      • Laport dolazi u United za 40m, al Stones nije nikad otisao ispod 40m kod mene

                        Cak ja mislim i da je ostao prvu sezonu u Evertonu i onda je otisao za nekih 50m
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma tu je ukljuceno sve i svasta, 24-48 mjeseci placanje, procenat Evertonu od 20% od sledece prodaje, prijateljska je bila, ja stalno tako kupujem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno.

                            Ja sam zato i mogao da kupim 5 vrhunskih igraca u prvoj sezoni zahvaljujuci tim odgodjenim placanjima.

                            Zato sad planiram Mesuta da probam uvaljat za najmanje 60m nekome. A uspio sam Gotzea na free transfer da ulovim. Ponudio mi ga agent i ja uzeo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Serem se u fm eto tako. Ako ne uzmeš neki jači tim nema šanse, primaš idiotske golove. Sa Čelzijem sa se popišao po ligi a sa manjim klubovima ništa ne možeš. 5 utakmica ti dobra taktika a onda kreće iživljavanje iz kontri.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Sad je jasno zašto su tripletari popustili
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X