Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I uzmite asistenta koji zna sa taktikom i slusajte ga sta vam prica kada je u pitanju markiranje igraca prije meca i u toku meca
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Mnogo me nervira kada primam gol na centarsuteve, ovi moji bogalji od stopera ne skacu a ovi samo sibaju, ili ovi moji stoje a lik se otkriva lopta pored njih prolazi i primam gol.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dajte najnovije transfere za FM15, skinuh sada pa da počnem da pikam

        Comment


        • http://www.fmscout.com/a-fm16-transf...ks-by-pr0.html

          Comment


          • Jel može link za ovog koji radi? i koji patch ide uz to
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Juu sad vidim da Aleksa trazi za 15 hahah

              Comment


              • Zna neko kako da proradi 15-ka, instalirao sam patch 15.3.2 i neće da uće i odmah krashuje

                Comment


                • Ima li da se skine fm16,i ako ima,može link?
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ima na kickassu, fitgril repack torrent
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Pa kacio vamje Indigo, ima par stranica torent link. Meni radi savrseno. Zgazih sviju, iako sam izgubio finale Komjunitia i Europa kupa.

                      Coq u decembru 17 zutih
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Hvala,taman će se skinuti dok odgledam Djavole i topdzije
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Od kad sam stavio counter stil igram super, retko primam golove i do sada nisam jos izgubio ali da podelim jedan dogadjaj od pre par trenutaka sa vama.
                          Finale Liga kupa protiv Celsija 0-0 i idu penali, ja stavljam igrace koji ce mi sutirati i slucajno (nisam ni primetio), pomerim da mi Igalo brani penale i naravno izgubim 5-3
                          Koja sam konjina.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment



                          • Druga sezona sa Fluminenseom, a prva u Karioki - i prva titula. Skor - 19 mečeva, 15 pobeda i 4 remija.

                            U Brazileirau u sezoni 2014. sam bio 11. Ove sezone nam predviđaju deseto mesto, ali stanje posle osmog kola...


                            Dominiraju Fred i Kenedi, uz pomoć Karlosa, pozajmljenog iz Atletiko Mineira. Prilično talentovane dečurlije imam u prvom timu, skoro sam napravio i mali pičvajz pošto sam želeo da vidim koliko mogu dobiti za Kenedija. Zatražio sam oko 10 miliona evra, uhvatilo se mnogo "somova" na udicu, ali naravno nisam želeo prodati kada mi počela sezona ovako dobro. Nisam računao da ću povrediti osećanja senzibilnog Brazilca, sada neće da priča sa mnom.

                            Libertadores je skoro pa nužnost ili se mora prodavati ova dečurlija na zimu, pošto para nema, to je ipak Brazil.

                            Naravno, za kraj nešto na šta sam posebno ponosan - skor u derbijima Rija.
                            Fla-Flu se pretvorio u prilično dosadnu zgodu od kako sam u Riju, ali to je kada imam inferiorniji tim i više volim a la Simeone da se postavim.

                            Vovo sam odradio skoro pa perfektno, protiv kompleksaša.

                            Dos Gigantes sa pola gasa, pošto ih naložim po medijima pre meča.

                            To što sam tako dobar u derbijima znači da češće nego što želim izduvavam protiv slabijih ekipa. Međutim, upravo su me ti derbiji sačuvali na klupi i dali novi ugovor.
                            Last edited by Crni Đorđe; 29-02-16, 00:46.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam sa Evertonom trenutno 6 mesto,a Nejsmit mi najbolji strelac,na 21 utakmici 15 golova i 4 asistencije,i imam 10 mečeva za redom bez poraza,(pobedio Arsenal,i nerešeno sa Liverpulom i Sitijem).
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Neko da mi da link od FM I ja da mogu da igram , jer fm12 sam naucio na pamet i vec godinama sam sampion sa kim stignem a naj vise Sam zeleo da igram so majne popularnih timova i lige (celta Vigo, stromgodset, Zwolle, partizan, KuPS, Krasnodar, hull)
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X