Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od kad se ona prodana duša prodala i batalila rađenje krekova batalio sam sve verzije FMa od tad . Rekao sam ako ne budem imao kinte da kupim original neću ni da igram
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ma namestice ovi Rusi uskoro, nema tu sta.

      Danas sam smarao burazera da mi kupi preko stima..nece govedo jedno, jebali ga kanteri.

      Sto je najgore imam kesa da uzmem ali necu da kupim makar crko, jos kad pretvorim u alkohol novce.. :S

      Comment


      • Ma gotovo sad, ja se razmisljao dok je bio na novogodisnjem popustu (35€) da ga uzmem, al' se odlucih za dreske. Tacno bih se da ga uzmem i da ubrzo potom izadje krek. Po meni se to uzima ili odmah na startu, ili sad kad je na finom popustu (41€ je trenutno, nije ni to lose). I onda se molis da te ne ispale i izbace krek, sto je poprilicno stresno

        Sad cu probati ovaj novi krek, za sad se niko nije zalio u komentarima

        Comment


        • Novi krek radi samo na ovaj nacin:

          Pokrenes novu igru i igras do 20-25.maja.2016 / snimis / izadjes iz igrice / pokrenes ponovo i nastavis taj isti sejv.
          I onda radi sve normalno, mozes da snimas kad hoces itd.
          To je jedini nacin jer i ovde ima taj bag da se igraci penzionisu 31.5.2016. :S

          Ja cu ipak sacekati jos malo..

          Comment


          • Citao sam, samo nisam skontao da misli da se igra bez prestanka do maja. Dakle nista od toga.

            Comment


            • Kupio mi buraz FM

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Kupio mi buraz FM
                Pih...ko ce sad da nam proverava krekove?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ajde ako si drug ubaci nam bar offline da igramo, imaš original boli te uvo.
                  Pravi krek neće izaći nikad kako je krenulo.

                  Comment


                  • Jos nema novosti od dobrog kreka?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Nista cori, i dalje ga seku sa kortizolom, los rad totalno
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Posto od ovog fm16 jos uvek nema koristi, krecem ja fm15 da skidam

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCONI View Post
                          Posto od ovog fm16 jos uvek nema koristi, krecem ja fm15 da skidam
                          aj baci link kad nadjes neki da radi kako treba i ako skidas neki update isto
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Originally posted by miha92 View Post
                            aj baci link kad nadjes neki da radi kako treba i ako skidas neki update isto
                            http://www.nosteam.ro/index.php?topi...3956#msg143956

                            Igra radi, za patch ne znam da li radi jer ga trenutno skidam.
                            Last edited by Lion; 05-02-16, 21:18.

                            Comment


                            • Koliko je realan ovaj fm16. Znaci uzmem Arsenal i pola ekipe mi se povredi

                              Comment


                              • nasao si fm 16 koji ne baguje??
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X