Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A zasto na FM-u sve reprezentacije imaju normalne igrace samo Nemci imaju neke izmisljene likove?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Za Japance isto nemaju licencu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        A zasto na FM-u sve reprezentacije imaju normalne igrace samo Nemci imaju neke izmisljene likove?
        Izbace uglavnom uvek patch kao fix za Nemacku i Japansku reprezentaciju,kao i za imena pojedinih klubova i takmicenja.Samo ne znam da li moze na pirata.

        Comment


        • Originally posted by Radulov47 View Post
          Izbace uglavnom uvek patch kao fix za Nemacku i Japansku reprezentaciju,kao i za imena pojedinih klubova i takmicenja.Samo ne znam da li moze na pirata.
          Moze i na piratima,provereno!
          sigpic

          Comment


          • Sranje bas...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Samo treba da izbrišete "fake" fajl i učitaće vam igru sa pravim imenima nemačkih igrača.

              Put do tog fajla je: Program Files/Football Manager/data/db/1200/inc/all

              Kad uđeš u fasciklu all, izbrišeš sve iz nje i pojaviće se prava imena nemačkih i japanskih igrača kad se učita nova igra. Bar je tako bilo do FM 14.

              Inače napisao sam gore 1200 jer ja igram samo FM 12, nijedan menađer ne može da se poredi sa njim, još onaj infusse skin, nenadjebivo. Još je samo sedmica imala tu draž, sve ostalo je bilo samo instal-unisnstal.

              Comment


              • Otišao mi Windows u peršun zajedno sa save fajlovima , nisam se setio da uploadujem negde na net tako da mogu da se slikam
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Je l' pokusao neko da vodi reprezentaciju?
                  Mene bas zanima da uzmem neku reprezentaciju samo ne znam kako to ide.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Dosadno. Tekme su ti u periodima, i onda se smaras Imas da pratis tekme ali ti je to nebitno..

                    Najlepse je kada vodis klub pa te zove i repka . Svi igraci su ti dostupni sa potencijalom Prebacujes ih iz selekcije u selekciju, zatvaras vrata drugima i sve u krug
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Znaci mozes da radis oba posla? To bi bilo super onda,mada kod nas je Miha neumoljiv i dalje,da vidite samo tim sto ima
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Možeš oba ali ti je veći rizik da dobiješ otkaz u klubu kad vodiš repku
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ma nece mene Arsenal da dira,dovodim im povoljne igrace nista preko 20 milki transfer
                          U plusu su ogromnom imam preko 100 miliona za dovodjenje igraca ali stedim i dalje
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • jel ima neki link za 15icu da radi sa nekim apdejtom ili 14ica sa apdejtom za letnje transfere?
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Ma nece mene Arsenal da dira,dovodim im povoljne igrace nista preko 20 milki transfer
                              U plusu su ogromnom imam preko 100 miliona za dovodjenje igraca ali stedim i dalje
                              Čuči u tebi novi Vengerica, samo ti fali kravatica crvene boje kao sa avatara Akanovog .

                              Daj da vidimo tu ekipicu.

                              Comment


                              • Formacija u Fm-u 4-2-3-1

                                Keylor Navas:Baines,Kosjelni,Nkolou,Chambers,Remzi,Rakiti c,Walcot,Ozil,Sancez,Abubakar
                                Klupa:Scesni ili kako se god preziva,Janmat,Mertersaker,Mussachio,Gibbs,Wilsir, Bernard,Yarmolenko,Dybala,Oxlade,Jackson Martinez,Kazorla
                                Citirao sam svoj post od pre 10-ak dana,ima promena otisao je Kazorla istek ugovora i Gibbs koga sam uvalio West Bromu za 20 miliona, a dosli su Pezzela neki stoper iz Rivera ima 4 zvezdice a mlad,McCharty iz Evertona i Shenykov neki Rus nije los mlad je.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X