Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vincent Abubakar iz Porta je odlican igrac.

    @Avrame hahahah kakav grb
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ranije dok se igrao još komodore,bio neki menadzer sećam se gde si morao da kreneš iz poslednje lige i onda igrač ceo dan,vadiš zamrznuto povrće iz zamrzivača da bi oladio onaj kožom prekriveni adapter i na kraju moraš sve ispočetka jer nema save
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Vincent Abubakar iz Porta je odlican igrac.

        @Avrame hahahah kakav grb
        Malo lošija verzija Lukakua ali vredan dovođenja definitivno
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nicolas Nkolou neki kamerunac mlad,odlican je igra na poziciji stopera,evo kida kod mene u Arsenalu u tandemu sa Kosjelinim/Mussachiom(iz viljareala takodje dobar igrac).
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Guraj malog Chambersa što više možeš za 3 sezona se razvija u životinju a može da igra 10 pozicija
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Desni bek mi Chambers a zamena Janmat
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Mnogo dobar u FMu ja ga prvo stavljao kao zamenu Debušiju ono uđe zadnjih 20 minuta svaku tekmu , drugu sezonu ga uparim kao CB sa Koščelnim malo mi prodavao na početku posle ušao u fazon dečko kida Sad mi se povredila oba DMa i morao sam i tu da ga stavim , mnogo koristan igrač
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nece mi nesto prtscr da ti pokazem tim sto imam sa Arsenalom
                  Najjaca formacija u Fm-u 4-2-3-1

                  Keylor Navas:Baines,Kosjelni,Nkolou,Chambers,Remzi,Rakiti c,Walcot,Ozil,Sancez,Abubakar
                  Klupa:Scesni ili kako se god preziva,Janmat,Mertersaker,Mussachio,Gibbs,Wilsir, Bernard,Yarmolenko,Dybala,Oxlade,Jackson Martinez,Kazorla

                  Osvojio sam Premier ligu ubedljivo izgubio sam samo od UTD-a i City-ja i igrao nereseno sa Liverpulom i Kristal Palasom kod kuce,igram finale FA kupa i polufinale LS,ispao u 1/2 finalu kapital kupa od UTD-a.Dobra sezona svakako,bicu zadovoljan FA kupom posto ce biti tesko u LS igram sa Celsijem.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Druga sezona novog sejva , vraćam za Persija

                    Platu sam mu prepolovio ne znam kojom magijom je pristao , agentovu platu smanjio takođe samo povećao ovaj sale bonus al realno neću ga prodavati dok ne propadne skroz

                    Spoiler
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Majne ekipen

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gledaj ovu izadjicu,stavlja Matića pre Koka

                        Nego koji je ovo FM,baš odavno nisam igrao??? Il je neki drugi manager u pitanju
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Loš Kok u ovom FMu a Matić ubija i ima klauzulu na 40m , može ga uzme ko hoće

                          Igram 2014 sa updejtom od septembra 2014 il početak 2015 nisam siguran
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Sto Alexis poachera? Mnogo mi tuzno to

                            Comment


                            • Pa kao šta da ga stavim Ocene su mu za krilo što i jeste ja sam ga prekomandovao u napadača

                              Mogao bi i kao Treaquartista da prođe ali ova kombinacija mi daje rezultate već dosta sezona .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Pa da, kad si ga vec bacio u napad, uvek trequartista za njega izmedju ta dva. Nego ako ti je vec efektivan ovako, kakve veze ima To ja onako.. umetnicki dojam

                                Comment

                                Working...
                                X