Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu li nekako da skinem Menađer(punu verziju) preko interneta?

    Slučajno sam obrisao igricu sa Lap topa, a CD ne znam đe mi je.

    Comment


    • Originally posted by Dule Krtola View Post
      Mogu li nekako da skinem Menađer(punu verziju) preko interneta?

      Slučajno sam obrisao igricu sa Lap topa, a CD ne znam đe mi je.
      Dajte mu menaDJera

      Comment


      • Ser Aleksa je skoro skidao trebao bi da ima link. Btw Dule si to rešio da vratiš Burnley u PL ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Ser Aleksa je skoro skidao trebao bi da ima link. Btw Dule si to rešio da vratiš Burnley u PL ?
          OK, pitaću ga. Hvala.

          A nego kako
          Idem da haraam Premier ligom

          Comment


          • Bagro, evo vam da mi ne zatrpavate više sanduče

            FM 14 http://www.nosteam.ro/index.php?board=316.0

            FM 15 http://www.nosteam.ro/index.php?topic=3326.0

            Comment




            • Brat!

              Comment


              • Zna li ko od vas kakva je praksa u ovim parnim FM posle svetskih prvenstava u20, oće li u FM16 iz ove naše U20 biti bar 3-4 wonder kida?

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Zna li ko od vas kakva je praksa u ovim parnim FM posle svetskih prvenstava u20, oće li u FM16 iz ove naše U20 biti bar 3-4 wonder kida?
                  Mislim da se ne obaziru puno na to i fm 16 je pri kraju treba da izađe za mesec,dva tako da možda eventualno u 17ici .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja jos igram FM12, jer posle nje ovi drugi mi su bezveze onako

                    Videcemo sta ce biti sa FM16, mozda ona me premisli

                    Comment


                    • Ko nije drzao govor posle triplete, duple krunce, lige, kupa, 4tog mesta nije igra Menadzera!!!!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Igram sa Emmenom iz druge holandske lige, odveo sam ih u prvu ligu odmah, bilo je svakakvih govora

                        Znate li Carlosa Fierra? Gde je taj momak uzivo, legenda FMa

                        Comment


                        • Fierro mučenik u Meksiku negde igra ,ja mislim da zadnja 2,3 FMa ko nije dovodio njega i Sanoga taj ne zna šta je FM Ja sam ih čak i u Real dovodio
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ja osvojim 2 titule sa Viljarealom u ligi,superkup Spanije,kup Spanije ali u Evropi me uvek izbacivala Barselona,jednom sam cak igrao 4 utakmice vezane protiv Barse,finale kupa 2 tekme 1/2 finale LS i u Primeri,jednostavno zrtvovao sam LS za Primeru
                            A prvu titulu uzmem tako sto je u poslednjih 5 kola Barselona imala +11 u odnosu na mene i izgubi 3 puta i 2 puta odigra nereseno,a ja dobijem sve do kraja i uzmem
                            Sad cepam u Arsenalu,fin tim imaju,ali prodao sam i Welbecka i Sanoga i Ospinu,izgleda da ipak nisam video njihov kvalitet

                            Inace Zivkovic kida u FM15,Real ga kupio od Partizana i sad fura u tandemu sa Odergardom u Castilji
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ako neko igra još uvek , mnogo dobar CB dovodi se za 5 do 7 m plata samo 20k

                              Spoiler
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Uvek ga dovodim.

                                Sad sam krenuo brate 11 liga valjda Engleske q ga znao koja. Tim mi se zove Old Woodstock.

                                Pazi ti grb..

                                Comment

                                Working...
                                X