Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam sve sejvove izbrisao pre nedelju dana počeo sam iz početka onako laganica par mečeva dnevno gledam full match
    Ovo mi je trenutna ekipa planiram da uzmem još nekog krštenog napadača i golmana to na kraju sezone



    @Indigo evo ti moji strelci oba krila prvi Podolskog nigde nema

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      ako staviš 2 napadača jednog kao Deep lying forward support drugog kao Poachera ima da se napljuštiš golova tako sam sa Bilbaom Primeru uzeo u prvoj sezoni
      Ima tih kombinacija koliko hoces...
      Npr. na sredini DLP i AP ako igras sa 2 igraca. DLP je naravno onaj koji igra proste pasove i igra malo blize svome golu, retko ide u napad tj. pokriva AP-a. Dok je AP blize protivnickom golu, pomaze napadacima, salje pasove kroz odbranu i sam se prikljucuje u protivnickom sesnestercu. Tu kombinaciju sam uvek voleo i uvek koristio. Jos ako imas iza dobrog DM-a, dobijas bukvalno dominaciju na sredini...
      Sto se tice napada, cesto sam koristio DLF-a i Poachera zajedno. Savrsena su kombinacija. DLF se izvlaci dosta da bi primio loptu, i tu nastaje rupa, jer obicno odbrambeni igrac prati njega i ostavlja rupu u poslednjoj liniji koju koristi Poacher. Bas su dobra kombinacija, kao i Target man i Poacher. Ili ako igras sa jednim spicem, stavis npr. Target man, a jedno krilo ide inside forward, i to moze lepo da funkcionise...
      Uhh, koliko sam vremena proveo isprobavajuci svakakve kombinacije...
      Last edited by z0La; 24-03-15, 21:20.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Samo Ziru Gangara, nemas krstenijeg od njega

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ima tih kombinacija koliko hoces...
          Npr. na sredini DLP i AP ako igras sa 2 igraca. DLP je naravno onaj koji igra proste pasove i igra malo blize svome golu, retko ide u napad tj. pokriva AP-a. Dok je AP blize protivnickom golu, pomaze napadacima, salje pasove kroz odbranu i sam se prikljucuje u protivnickom sesnestercu. Tu kombinaciju sam uvek voleo i uvek koristio. Jos ako imas iza dobrog DM-a, dobijas bukvalno dominaciju na sredini...
          Sto se tice napada, cesto sam koristio DLF-a i Poachera zajedno. Savrsena su kombinacija. DLF se izvlaci dosta da bi primio loptu, i tu nastaje rupa, jer obicno odbrambeni igrac prati njega i ostavlja rupu u poslednjoj liniji koju koristi Poacher. Bas su dobra kombinacija, kao i Target man i Poacher. Ili ako igras sa jednim spicem, stavis npr. Target man, a jedno krilo ide inside forward, i to moze lepo da funkcionise...
          Uhh, koliko sam vremena proveo isprobavajuci svakakve kombinacije...
          Dobro tu so normalne kombinacije ali pre je bio bag sa te dve pozicije prosto je bilo neodbranivo , kao sto je postojao bag da nabacujes kornere na prvu stativu i stoper ti da 30 golova po sezonu itd , sve oni to poprave u sledecem petchu ali ono

          @Princara Ziru je morao da napusti klub preselio se u znojave mornare iz Monaka
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Dobro tu so normalne kombinacije ali pre je bio bag sa te dve pozicije prosto je bilo neodbranivo , kao sto je postojao bag da nabacujes kornere na prvu stativu i stoper ti da 30 golova po sezonu itd , sve oni to poprave u sledecem petchu ali ono
            Haha, ono kad mi Mertezaker u sezoni ima 20 golova zbog kornera. Samo stavis short i njega na prvu stativu i to je to. Drzao sam ga kao CD-a samo zbog toga....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Haha, ono kad mi Mertezaker u sezoni ima 20 golova zbog kornera. Samo stavis short i njega na prvu stativu i to je to. Drzao sam ga kao CD-a samo zbog toga....
              Taj rad Mertezaker onaj Sakho , Mamba,Samba kako se zvao tad je igrao u Blekburnu i Vidara ako imas nekog od njih 4 osvajas ligu samo na kornere
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Meni Bisevac 13 golova dao vec vise nego Van Ginkel i Rodriges zajedno ali oni trpaju asistencije opasno

                PSG ima nekog Nemca 20 godina Kevin Volland lik trpa golove samo sipa kosta 40 miliona prvi put sam cuo za njega pa jurite ga da ga uzmete necete se zeznuti
                Last edited by bice; 24-03-15, 21:52.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kakve Southampton ima nenormalne igrače u ovoj verziji to je stvarno da se krstiš , pokupovali su im najbolje igrače u Septembru ali i dalje imaju 3,4 kidača koji mogu da se pretvore u životinje.



                  Ovaj klinac po meni jedna od najboljih investicija čak su ga u mom sejvu stavili na transfer listu i može da se kupi za 23 miliona i ozbiljno razmišljam da prodam Ozila i da furam klinca jedno 10 sezona
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ward Prowse,Wanyama,Clyne samo neki od njih,ja jos imam verziju bez patcha pa sam u timu imao Lovrena sa 4 zvezdice,Chambersa sa 5 i bio sma 6. mesto
                    Sad u svojoj drugoj sezoni u Lyonu u prvoj ovojio Oba kupa Francuske,Ligu Francuske,LE jednostavno nezaustavljiv sam bio sa Dumbijom 48 golova na 56 utakmica,Lacazetom 12 golova 25 asistencija na 38 utakmica i Van Ginkelom sada se mucim malo ali opet guram nekako prodao sam Lacazeta i Rodrigesa ali gura se nekako
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Beži bre nije bio zadovoljan tražio transfer i ja im skinem cenu sa 30 miliona na 23 i hteo sam ispod 20 da ga uzmem i tuki oni mu daju novi ugovor
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Spoiler


                        Jos jedan gotivan wonderkid moj skaut kaze da moze da se uzme za 11 milki jedina mana mu je low stamina ali ono zavisi kako se izvede
                        Last edited by Lord Gangarić; 08-04-15, 16:13.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ajoooj, vidi mu ocene sa 16 godina....
                          Malo da poveca staminu i snagu i ovo ce zver da bude. Verovatno ce mu natural biti i AMC. Mislim, logicno je sa ovakvim napadackim potencijalom...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ma mozes sa njim sta hoces mozes i u napadaca da ga pretvoris decko ubija samo malo ove fizicke atribute da isforsira i ubija pogledaj mu mentalne flair 15 decisions 13 creativity 15
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ima neki Powell iz UTD-a 4.5 zvezdice ima igra na sredini,dobra kupovina
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • Jedna od mojih najjačih sezona a bogami ne pamtim da sam imao ovako dobru ekipu po defaultu i što bi moja žena rekla "To Arsenal može da uzme samo u igrici"
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X