Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Aj daj link za FM 14 sa tim update-ovima
    Ja sam sa Kickass torenta skinuo ali je sajt ugasen pre neki dan isto sranje kao i sa piratebayom tuzili ih bla bla a update koristim ovaj

    http://www.fm-base.co.uk/forum/downl...o=file&id=8774
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Ja sam sa Kickass torenta skinuo ali je sajt ugasen pre neki dan isto sranje kao i sa piratebayom tuzili ih bla bla a update koristim ovaj

      http://www.fm-base.co.uk/forum/downl...o=file&id=8774
      Radi na drugoj adresi Kikas, samo umesto .so na kraju dodaš .to

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Radi na drugoj adresi Kikas, samo umesto .so na kraju dodaš .to
        Radi ali sa novom bazom podataka ili nekom backup , nema starih uploada ima nekih ali dosta fali :/
        Last edited by Lord Gangarić; 09-02-15, 18:38.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Skinuo sam fm 08 opet, goodbye xD
          Ja ga ni ne brisem sa kompa! I ako slucajno obrisem obavezno sacuvam sejvove Znam lud sam.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by p4p1
            Posto sam ja skinuo 15-icu cim je izasla, evo uploadovacu je, pa kome treba neka mi pusti pm.
            Jel to ispravno , nije demo ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Bilo je ispravno, sad si me naterao da je otvorim i stalno mi izlazi neki crash dump. Svasta, radila je bez greske dok sam je igrao. Tako da verovatno nema svrhe da skidate tu verziju. Sorry.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Bilo je ispravno, sad si me naterao da je otvorim i stalno mi izlazi neki crash dump. Svasta, radila je bez greske dok sam je igrao. Tako da verovatno nema svrhe da skidate tu verziju. Sorry.
                A idi u majčinu taman sam se ponadao
                Last edited by Lord Gangarić; 10-02-15, 14:43.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Igram finale LS protiv Juventusa utakmica mrtva nema 10 suteva na gol , u 85. minutu uvedem Rosickog , on se u 87 minutu povredi i igra povredjen i dva minuta kasnije sutira slobodnjak sa pola terena gadja Zirua koji se izgleda sudario sa Bufonom koga lopta lobuje i ulazi u gol (Rosicki strelac) . I sad neko da mi kaze da je ova igrica normalna
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Igram finale LS protiv Juventusa utakmica mrtva nema 10 suteva na gol , u 85. minutu uvedem Rosickog , on se u 87 minutu povredi i igra povredjen i dva minuta kasnije sutira slobodnjak sa pola terena gadja Zirua koji se izgleda sudario sa Bufonom koga lopta lobuje i ulazi u gol (Rosicki strelac) . I sad neko da mi kaze da je ova igrica normalna
                    Kad je Watford pre nekoliko dana gubio poluvreme 2:0, a na kraju pobedio 7:2, pomislio sam da se to desilo u FM rekao bih ovo nije realno.

                    Ja sam na FM 2009 igrao sa Vojvodinom protiv Liverpula, izgubio sam jedno 50 puta, ali sam bio uporan i učitavao igru dok god ne pobedim. I desilo se ali kako, poluvreme 4:0 za Vošu, na kraju 5:1.

                    Jbg., sve je moguće.

                    Comment


                    • Moze li mi neko pomoci,igrao sam juce fm 14 i sve normalno bilo i samo odjednom mi izadje iz igrice i ja pokusavam da udjem u igricu i kad kliknem na igricu izlazi mi ovo:



                      I ne mogu da igram,ako neko zna da mi kaze o cemu se radi bio bih mu zahvalan
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pa već si je pokrenuo, tako izlazi prozor kada je već pokrenuta igrica. Idi na task manager pa pod processes pogledaj da li ima već pokrenut FM, ako ima klikni na njega pa end process, i onda pokušaj ponovo da pokreneš igricu.

                        Comment


                        • Gledao sam brate i nema nista,ugasio laptop i opet ukljucio i opet isto.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Evo uspeo sam,uradio sam ono sto si rekao,proslog puta ga nisam video pa sam pogledao opet malopre i bilo je tu i ugasio sam ga i evo radi sad,hvala brate.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Znaci izludecu od ovog FM-a stvarno.
                              Poceo sam da vodim Lion posle 2 solidne sezone u Sautemptonu i doveo sam sasvim dobre igrace i imam samo 2 poraza na38 utakmica u svim takmicenjima uz par neresenih,i evo sad je ostalo jos 5-6 takmi do kraja prvenstva borim se sa PSG-om za titulu ostali su daleko iza i ja igram kuci sa nekim Angers SCO likovi dosli iz druge lige i medju poslednjima su i evo 10 puta pokusavam da ih dobijem i ne mogu i dalje a trebaju mi bodovi za titulu pa jebem ti bre vodim 3-0 posle 30 minuta i izgubim 3-4 svaki put jedva nereseno izvucem ili izgubim sve sam taktike pokusavao i nema sanse,kako nerealno uradjeno stvarno uzas.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Gang i ostali, molio bih ako ima neko torent za FM 14.. Onaj sa kickassa izbrisali a nmg da nađem novi

                                Comment

                                Working...
                                X