Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ja doveo sad Sirle-a i Kjelinija a prodao Gibsona,a verujte mi Distin sa 34 godina prosle sezone imao je prosek 7,35 i uz to je dao 7 golova
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Comment


      • Jedva cekam

        Comment


        • Ne racunajuci 3D,igracu u 2D,nije mi problem....ali kakav ce mi komp trebati za ovo jbte...
          Inace,deluje dobro...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Evo z0La da te obradujem, a i ostale koji mozda imaju slabiji komp ;)

            PC System Requirements
            OS: Windows XP, Vista, 7, 8
            Processor: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon XP: 1.6GHz+ V/7/8: 2.2GHz+
            Memory: 1 GB RAM
            Graphics: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100 - 128MB VRAM
            DirectX: Version 9.0c
            Hard Drive: 3 GB available space
            Mac System Requirements
            OS: Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8, 10.9
            Processor: Intel Core 1.8GHz+
            Memory: 1 GB RAM
            Graphics: NVidia GeForce 7300 GT, ATI Radeon X1600, Intel GMA X3100 - 128MB VRAM
            Hard Drive: 3 GB available space
            Linux System Requirements
            OS: Ubuntu 12.04 LTS Linux
            Processor: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon - 1.8GHz+
            Memory: 1 GB RAM
            Graphics: NVidia GeForce 7300 GT, AMD Radeon HD 2400 Pro, Intel HD 3000/4000 - 128MB VRAM
            Hard Drive: 3 GB available space

            Comment


            • Uuu,odlicno...pa slicno je kao i 14ica,tako da ce moci da sljaka.Samo jos docekati....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • FM raj za one koji imaju slab komp. Ne prelazi 1GB rama

                Comment




                • Comment


                  • ‪#‎FM15‬ donosi veliko poboljšanje na polju Match Engine-a. Sada možete videti fantastičan 3D prikaz koji je ukljucio nove animacije igrača, nove potez koje možete primetiti u toku samog meča, dodavanje ''unutrašnjom'' ili ''spoljašnjom'', animacije prilkom kontakta sa drugim igračem kao sto su ''remplovanje'' i uklizavanja, a takodje i animacije samih igrača su znatno popravljenje, kao i vremenski uslovi na samoj utakmici. Takodje, bicete u prilici da se oglasite i za vreme utakmice, timskim instrukcijama koje ce simulirati ''dranje'' pored aut linije kao sto je '' Smiri ; Drzi loptu ; Krenite napred ; Pritisnite protivnika...'' i drugo.

                    Comment




                    • Comment


                      • Ljudi dajte mi proveren link za 14icu i moze li to da sljaka na ovom kompu jer mi je secam se 13ica radila sporije?

                        Spoiler
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ma radice ti sigurno, FM stvarno nije zahtevan, niti se to menja drasticno iz godine u godinu. Mislim da ces i 15 moci da sljakas.


                          Igrao sam 15 demo i moram da kazem da je stvarno mocan. 14 mi je bio tanak, cak me nije ni navukao, mnogo bolje su ga odradili sad.

                          Comment


                          • Nemoj praviti zazubice....
                            Vec sam obavestio devojku da se necemo vidjati neko vreme kad nabavim menadzera....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • A nije ovo strasno, samo je demo. Nacekacemo se za crack kao i svake godine

                              Comment


                              • Инсталирао 3DM верзију јер знам да су они прошле године први успели да крекују како треба.
                                Сад сам почео лигу са Звездом чисто да видим да ли ради и да ли ће опет излазити из игре као прошле године..

                                Comment

                                Working...
                                X