Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    dovedem neku zver od spica
    Uzmes Bentekea i resio si problem

    Comment


    • Originally posted by voja92 View Post
      Uzmes Bentekea i resio si problem
      Na shortlisti je
      Mada mi je prva zelja Sturridge...

      Comment


      • Da da i on je ubica u poslednjem patchu... Vidi i Rondona i on kida, ako hoces nekog mladjeg uzmi Cerria iz Parme, meni je u Leverkusenu svake sezone bio najbolji strelac lige...

        Comment




        • Evo vam jedna zverka mislim da se dovodi za oko 5 miliona decko je mladi RVP
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Moze li mi reci neko kako da pobedim Svonsi?
            4 puta smo igrlai ove sezone i 4 puta je nereseno bilo i sad imam jos jedna mec sa njima kod kuce ja stvarno en znam kako da ih dobijem
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Moze li mi reci neko kako da pobedim Svonsi?
              4 puta smo igrlai ove sezone i 4 puta je nereseno bilo i sad imam jos jedna mec sa njima kod kuce ja stvarno en znam kako da ih dobijem
              Dobijes u onoj skauting poruci protiv koje formacije su losi , na kojoj strani terena prave greske ako na primer njihova leva strana pravi vise gresaka krilo na tvojoj strani stavis na attack itd
              Ali jbg neke ekipe prosto ne leze dobro , ja sam se sa Arsenalom mucio dosta protiv Kristal Palasa ma sta da sam probao prosto mi nije lezala ekipa dok nisu promenili menadzera
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post


                Evo vam jedna zverka mislim da se dovodi za oko 5 miliona decko je mladi RVP
                Mogao sam i njega, ali zelim da bude malo realnija igra i da ne dovodim samo bolesno dobru decu (kao sto sam uvek radio)

                Opredelio sam se za Vollanda na kraju

                Comment


                • Sad mogu da umrem


                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • koji je najnoviji update za fm 14..neki sa ovim novim transferima..uvek se u vreme prelaznog roka vratim fm-u
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Evo na kraju prve sezone u Evertonu osvojih 2. mesto sasvim sam zadovoljan,FA cup sam igroa polufinale,capital one sam ispao u cetvrtfinalu sasvim solidni rezultati.
                      Kupio sam Holtby-a i Longa(najbolji strelac lige) posto za Lukaku-a tesko da cu skuipiti para posto moram da kupim Deulofeu-a iz Barse koji je na pozajmicic znaci ostace mi mozda jos nekih 7-8 miliona a Celsi trazi 20.

                      Last edited by bice; 26-08-14, 14:22.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kakva ludorija se dešava kod mene u prvoj sezoni sa Junajtedom. Liverpul psole slabih rezultata otpustio Rodžersa i postavio Bijelsu za trenera. Man City otpustio Pelegrinija a postavio Klopa.

                        A novi trener Dortmunda je niko drugo do Dejvida Mojesa.



                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Kakva ludorija se dešava kod mene u prvoj sezoni sa Junajtedom. Liverpul psole slabih rezultata otpustio Rodžersa i postavio Bijelsu za trenera. Man City otpustio Pelegrinija a postavio Klopa.

                          A novi trener Dortmunda je niko drugo do Dejvida Mojesa.



                          ahahahah sredili su stanje,sad cebayern da dominira jos nekoliko sezona
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Cekaj sta ja da skinem da bih imao ovako lep menadzer?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Cekaj sta ja da skinem da bih imao ovako lep menadzer?
                              Novog menadzera?!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Nije valjda novog,onda cu izgubiti sve ovo pa opet ispocetka,onda necu nista da menjam
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X