Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa moraš da instaliraš. Prethodnu instaliranu verziju obrišeš a ovu instaliraš i cepaj.

    Comment


    • I sve ispocetka?
      A i niej mi islo nesto sa QPR-om igram na poluvremenu gubim od Lidsa 4-2 i povedem 5-4 i u poslednjem minutu primim gol
      Inace mnogo kenjaju oko cene kad se kupuju igraci,ovo igram prvi put i malo je nerealno koliko su skupi i koliko se povredjuju igraci,inace Barton je uspe za 5 dana da bude istrustiran i da me bojkotuje,odlicno su ga uradili
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ja ne znam kako vi uspevate da pobedjujete na ovom FM-u.Dobije motkaz u QPR-u vec u oktboru,sa strasnom postavom,a oni pacijenti jedni izgube skoro svaki mec.Ostanem bez angazmana do maja sledece godine uzmem Sandrelend ostavrim 2 pobede na stratu i posle toga vezem 6 poraza i 3 neresena i opet dobijem otkaz sa odlicnim timom,stvarno ne kapiram u cemu je fazon sa ovom igricom,inace igram je prvi put moguce da je do mene ali moze li kakva pomoc nervira me strasno sto gubim od debilnih klubova.

        I zasto ne mogu da promenim tim na primer da iz Engleske odem u Italiju ili neku drugu drzavu?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • полако пријатељу, ако си тек сад скинуо има времена...
          ја сам први сејв кренуо са галатом веруј ми да сам после 8 кола добио отказ (нисам нов у фм-у играм дуго знам цаке и то) резултати дебилни типа водим против фенера 4-2 изгубим 6-4 а затворио сам се о.о. тукле су ме и слабије екипе...
          мора да се жртвује једно 3-4 сејва док проиграш видиш како шта функционише и после цепаш.
          мени је сад сваки започети сејв успешан :d

          Comment


          • Nisam dugo igrao FM ali uvek je bilo kada startujes novu karijeru da biras koje lige da obuhvati... mozda si izabrao samo Englesku.

            Comment


            • Ma pre par dana sam poceo eto ne odigram ni 10 utakmica dobijem otkaz plus me najbolji igraci bojkotuju uvek su ono lose raspolozeni i ljuti,nemam pojma sta da im radim.
              Inace 4 puta sam probao da igram protiv Yeovila sa 4 razlicite postave svaki put sam igrao nereseno i 1 izgubio i uvek sam dobijao otkaz jednostavno laze igrica mnogo,gubim od Derbi-ja 6-0 koji je u dnu tabele bio,uzas.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • To FM14?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pazi bice, igrica ti je prepuna detalja i svi ti detalji mogu napraviti razliku, pogotovo ako se "udruze". Da bi igraci bili zadovoljni, moras da pazis sta pricas, pogotovo u privatnom razgovoru s njima, team talk isto jako bitna stvar.. ja licno i sve konferencije za stampu sam odradim. Naravno mnogo teze je odrzati ih srecnim ako nemas rezultate, moral padne i sve onda ide jos teze. Ali odrzis neki team meeting, pa ga podignes, spremis lepo sledecu utakmicu.. trening isto dosta bitna stvar, najbolje ti ja da pogledas par tutoriala na tu temu. Sto se samih meceva tice, isto ne mozes tek da opalis play i sta bude - bude. Posto prvi put igras, mozda i ne znas da svaki igrac ima rolu u kojoj je najbolji na poziciji koju igra, pa gledas da namestis svima kako odgovara itd.. i jos stvarno dosta stvari tu ima, slozena je igrica, trebace ti neko vreme da pohvatas sve..

                  Comment


                  • Ma drzim i ja te konferencije,timske govore uklapam pozicije ali brate ne moze da se dobije utakmica,previse laze igrica
                    Videcu da uklopim nesto ali nervira me sto en mogu da odem u neku drugu ligu,znate li kako da predjem?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ma igraj sa timovima koji imaju jak budzet, za pocetak. Dok se ne navkines. Tek si poceo da igras, a pokusavas da nesto napravis sa QPR-om i Sunderlandom Pa ni iskusniji igraci ne uspevaju niti se zamlacuju sa tim, vec igraju sa Barsom, Realom, Bayernom, Manchesterom... dok se malo ne uhodas, onda ce ti biti interesantnije sa slabijim klubovima igrati.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Ma drzim i ja te konferencije,timske govore uklapam pozicije ali brate ne moze da se dobije utakmica,previse laze igrica
                        Videcu da uklopim nesto ali nervira me sto en mogu da odem u neku drugu ligu,znate li kako da predjem?
                        Svaki pocetak je tezak ja koji fm igram 6+ godina sam posle 6 meseci sa partizanom dobio otkaz iako sam dobio valensiju 3-0 u el, posle otiso u rusiju isto nista zapazeno pa se vratio u partizan i usao u 1/8 ls prvi mec izgubio 2-0 od lyona u revansu ih dobio 1-0, posle toga otiso u atletiko madrid bio 3 uveo ih u 1/8 ls sa 18 bodova i na kraju preuzeo arsenal.
                        Dakle ako na pocetku gubis ne treba da odustajes jer kako kaze ona narodna ne je*e lep nego uporan.
                        Last edited by rope; 18-08-14, 22:38.
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Ja sa Zvezdom odmah u prvoj sezoni osvojio ligu ali zato u kupu odmah ispao od filijale Sopot. U kvalama za LE ispao u 3.kolu.

                          Comment


                          • Ljudi, skidam FM 14. Kapiram da mi nece raditi (komp je kanta) ali videcemo.
                            Dajte mi neki dobar patch u slucaju da sve bude ok

                            Comment



                            • Evo ti sve
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Da, da. Video sam

                                Jel da skidam patch ovaj?

                                Comment

                                Working...
                                X